meryem suresi okuyanlar buraya

meryem suresini bitiremedim..babannem vefat etti 6 tane kalmıştı okuyamadım memlekete gittiik..:S:S

meryem süresini 41 gün okuduktan sonramı öğrendin cnm hamiş olduğunuu merak ettim.bende başladımda birazdan 9.günümü okuyacam.birde 4444 tefrciyeye başladık.

meryem süresini 41 gün okuduktan sonramı öğrendin cnm hamiş olduğunuu merak ettim.bende başladımda birazdan 9.günümü okuyacam.birde 4444 tefrciyeye başladık.

canım ben bitirdim 2 gün sonra adet oldum ve o ay hamile kaldım hiç ummadığım anda rabbim inşş sana da kısa zaman da nasip eder.

meryem suresini bitiremedim..babannem vefat etti 6 tane kalmıştı okuyamadım memlekete gittiik..:S:S
başın sağolsun cnm keske söyleseydin ben senin yerine okurdum. tekrar başla istersen. ben hamile kaldığım ay bir başka süre daha okumuştum sadece bir kez internette görmüştüm ama adını hatırlayamıyorum :44:

o an aklıma hiç bişy gelmed inan yoksa okutturudum neyse ksımet değilmiş...şuan hastaym bitsin tekraar başlıcam inş...ay keşke hatırlayabisen du araştırım bakım bbelkş bulurum

bende okusammi ya bir kere basladim ama bitiremedim yarida kaldi bak sen hamilesin cok sukur demekki vesile olmus

yarin itabariyle bende basliyorum Allahin izniyle banada destek olun lutfen insallah bu sefer 41 gun okumak nasib olur

mrhaba arkadaşlar benim bir buçuk yaşında bir kızım var zaten am bu duayı sadece hamile kalmak için mi okunuyor yoksa başka bir şeye niyet edipte onu okusak olur mu bilginiz var mı internette araştırdım ama sadece duasını ve mealini buldum çok fazla bir açıklama yoktu

merhba meryem suresini okudugğunuzu gördümb ende okuyorum bgn 11. günüm meryem suresinden sonra mı hamıle kaldınz

Meraba kizlar bnde baslicam yarin allahin izniyle dualarinizi esirgemeyin lutfen. Aklima takılan bisey var yanliz bana cevap veren olurmu acaba
. ....

Ben de bu ay okumaya basladim Allah herkese hayirli saglikli evlat lutfetsin

Merhaba bnde bugün 12 günüm oldu Meryem suresini okudum.Ve 300 salat çektim daha da çekicem 11 aydır çocuk istiyoruz olmuyor umarım bu ay olur bnde duanın gücüne inanıyorum rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…