meryem suresi okuyanlar buraya

eslem4112

Guru
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2012
2.031
96
32
slm kızlarr uzun bi aradan sonra ben geldimmmm

kızlar ben izmitte memleketimde evliydim biliyosunuz şimdi eşimin doğu görevi sebebiyle şanlıurfaya geldik bir ay oldu taşınma faslı falandı filandı uzun zamandır giremiorumm

izmitte çok kere başlamıştım meryem suresine ama benim ailem eşimin ailesi akrabalar komşular yoğunluktan hep iki üç gün sonra bırakıyodum şimdi burda başladım allahın izniyle bugün 20. günüm hep evde olduğum için devam edebiliyorum adetimede 10 gün filan var

tabi inş. olmamdaaa bu sefer çooook ümitliyim inş. bu sefer olcak ekimde evlilik yıldönümüm inş. 3. seneme hamile girerimm

aranızda meryem suresini okuyanlar varsa birbirimize destek olalım dua edelim inş. herkesss hamile kalırrrr

Bende okuyorum:) Allah dualarımızı kabul eder inşallah.Bak bişey söylicem: doktorlar sadece vesile olurlar.Neler duydum,ne mucizeler duydum anlatamam.Yani herşey yüce Allah'tan biliyosun.okumaya devam edelim ve müjdeli haberi birbirimize verelim en kısa zamanda inşallah.

hoşgeldin cnmm amin inş.. hepimiz bebeklerimize kavuşuruz

evet cnm haklısın 2.5 senedir doktorlar haplar iğneler rahim filmleri ve ameliyat hepsini denedim sonuç hep aynı oldu

öbür taraftan hocalar muskalar bel çektirmeler sirke buharına oturmalar daha neler neler

yani rabbim zamanı gelmedikçe vermio işte inş. artık zamanımız glmiştirde bebişlerimiz önce göbişimize sonra kucağımıza gelir

Bu yüzden rahat olmamız lazım ama insanın bazen elinde olmuyo işte.Tek yapacağımız şey dua ile Allah'a sığınmak.Mutlaka olur bebeklerimiz inanıyorum ben:) üzülmeyelim olmuyor diye çünkü sığındığımız Allah öyle merhametli ki... yeter ki içten dua edelim.Sana da dua ederim canım.

bende başlıcam inş ama benim daha bitirmem gereken bayabi salatı tefriciyem var :))) onu bitiriyim ondan sonra inş hasta olunca eşlerinize mi okutucaksınız

bende başlıcam inş ama benim daha bitirmem gereken bayabi salatı tefriciyem var :))) onu bitiriyim ondan sonra inş hasta olunca eşlerinize mi okutucaksınız

başla cnm çok kişiden duydum okuyup hamile kalan evet hastalanınca 7 gün eşim okudu eşin okuyamazsa annen yada bi tanıdığın okusun oluyomuş öle

salatı tefriciye dediğin 4444 kere okunan dua mı cnm

merhaba arkadaşlar ben okudum ve bitirdim 25 temmuzda olmam gerekiyordu olmadım ama adet olacak gibi belirtilerde var. stres yapmamaya çalışıyorum ama elimde değil. umarım sizlerle beraber bende güzel haberi alırım.

başla cnm çok kişiden duydum okuyup hamile kalan evet hastalanınca 7 gün eşim okudu eşin okuyamazsa annen yada bi tanıdığın okusun oluyomuş öle

salatı tefriciye dediğin 4444 kere okunan dua mı cnm

ewet canım o dua ya ben fazla okuyamıyorum ya yavaş ilerliyor :)) 1000taneyi yeni geçtim bide çalışıyorum

merhaba arkadaşlar ben okudum ve bitirdim 25 temmuzda olmam gerekiyordu olmadım ama adet olacak gibi belirtilerde var. stres yapmamaya çalışıyorum ama elimde değil. umarım sizlerle beraber bende güzel haberi alırım.

ne güzel cnm yaa inş. hamilesindir şu mubarek ramazan ayında rabbim sevindirsin inş. senide bizide ne kadar daha beklemeyi düşünüyosun test yapmak için gelişme olursa bilgilendir bizi tamam mı cnm

ewet canım o dua ya ben fazla okuyamıyorum ya yavaş ilerliyor :)) 1000taneyi yeni geçtim bide çalışıyorum

bende başladım cnm ama daha 444 tane okuyabildim hem meryem suresi okuyorum hemde hatim okuyorum bide dua anca okadar okuyabildim daha yeni başladım gerçi 3 4 gün oldu

meryem suresi okumadım ama dinledim türkçesi ile birlikte.harika bir anlamı vardı.allah hz meryemin mucizesini bizlere de nasip etsin.canım Allah sana hayırlı sağlıklı evlatlar versin.ben 3.hamileliğimin 5.haftasındayım ve düşük tehlikem var.ikinci bebeğimde eşim daha yeni doğu dan gelmişti ve psikiyatrik ilaçlar aldığım için kürtaj olmuştum.çok ağladım Allahım oğluma bir zarar gelmesin diye çok yalvardım cezalanmaktan korktum.şimdi rabbim bir armağan daha verdi ama ona gözüm gibi bakmam gerekiyor.korkuyorum yani çok oğlum kardeşsiz kalacak diye.dua et bende edecem çok.Allah gönlüne göre versin.

10parmağımda 10marifet diosun yani canım iyi yetişiosun maşallah benim çok oldu başlayalı biter inş :)))

geçmiş olsun cnm üzülme rabbim büyük sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.. bu mübarek günlerde herkesin gönlüne göre verssin evet bende hep arapçasını okuyodum geçen merak ettim mealini okudum gerçekten çok güzel çok duygulandım okurken

10parmağımda 10marifet diosun yani canım iyi yetişiosun maşallah benim çok oldu başlayalı biter inş :)))

yok cnm estağfirullah şanlıurfaya yeni geldim malum hiç bi yeri bilmiyorum ve burası çok sıcak oruçluda olunca dışarı çıkılmıyo şuanda öğretmen evinde kalıyorum kendi evime yerleşmedim daha iş güç de yok tabi oturup okuyorum vaktim çok yani

kızlar meryem suresı yazınca googleda cıkıomu nasıl yapıosunuz banada anlatırmısınız

cnm ben kurandan okuyorum ama internette vardır bence türkçe okunuşu araştır istersen inş. sanada şifa olur tatlım

youtube da var arkadaşlar.ordan dinleyebilirsiniz.Rabbim gönlünüze göre versin.

Merhaba, bende okuyorum canım. Şimdiye kadar ara ara okuyordum aslında, şimdi 41 gün okumak suretiyle başladım. Yarısını geçtim sayılır, az kaldı. Adet olunca kayınvalidem devam etti.
Benimde yaklaşık 2 yıldır olmuyor canım, doktorlar bir sebep bulamadı, olmaması için bir neden yok aslında ama olmuyor. 1 negatif aşılamam var. Bolca dua ediyorum, eşimde elinden geldiğine dua ediyor. Rabbim inşallah dualarımızı kabul eder canım. Sevgiler

Son düzenleme:
cnm ben kurandan okuyorum ama internette vardır bence türkçe okunuşu araştır istersen inş. sanada şifa olur tatlım [/QUOTE]

kuranda nasıl bulabılırımkii

benimde 20. günümdü bugün yarıladım allahın izniyle inş. şifa olur hepimize cnm ben daha aşılamaya geçmedim aslında çoktan geçmiş olmam gerekioda doktora gitmiyorum en son kasım ayında laparoskopi ameliyatı oldum ondan sonra 3 ay süre verdiler hamile kalmazsan gel dediler ama ben gitmedim doktor 3 ay içinde olmazsa aşılama yapıcaz demişti şehir değişikliği olunca gitmek istemedim artık bi kaç ayda burda deniycem olmazsa burda bi doktor bulurum inş..

cnm ben kurandan okuyorum ama internette vardır bence türkçe okunuşu araştır istersen inş. sanada şifa olur tatlım

kuranda nasıl bulabılırımkii[/QUOTE]

cnm 16. cüz 304. sayfada kuranda

ne güzel cnm yaa inş. hamilesindir şu mubarek ramazan ayında rabbim sevindirsin inş. senide bizide ne kadar daha beklemeyi düşünüyosun test yapmak için gelişme olursa bilgilendir bizi tamam mı cnm
sağol cnm ben aldım güzel haberi bu sabah test yaptım süpriz çift çizgi çıktı sonra kan vermeye gittim emin olmak için şükür değerim iyi çıktı meryem süresinin mucizesi diyorum sabırla okudum hergün ve sonucunu da aldım. rabbim herkesin yüzünü güldürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…