meryem suresi okuyanlar buraya

sağol cnm ben aldım güzel haberi bu sabah test yaptım süpriz çift çizgi çıktı :KK49: sonra kan vermeye gittim emin olmak için şükür değerim iyi çıktı :nazar: meryem süresinin mucizesi diyorum sabırla okudum hergün ve sonucunu da aldım. rabbim herkesin yüzünü güldürsün :KK16:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

yaşasıınnn ne güzelllll yaa nolur dua et bizede hamişlerin dua sı kabul olurmuşş inş. bizede şifa olur rabbimin ayetleri ben çok ümitliyim inş. bu ay bende güzel haberler veririm sizleree :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

allahım sağlıklı hamilelikler geçirmek nasip etsin kucağına da sağsalim al bebişini inş.. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yaşasıınnn ne güzelllll yaa nolur dua et bizede hamişlerin dua sı kabul olurmuşş inş. bizede şifa olur rabbimin ayetleri ben çok ümitliyim inş. bu ay bende güzel haberler veririm sizleree :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

allahım sağlıklı hamilelikler geçirmek nasip etsin kucağına da sağsalim al bebişini inş.. :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

eslem cim mrb bayadır konular okuyorum burda ama senin konuyla daha yeni karşılaştım meryem suresini ne kadar okuyoruz hiç ara vermeden bu arada inş... hamişsindir bende bekliyorum 1 2 gune olmak üzereyim bebiş yoksa tabii...adet belrtileri var ama :s

eslem cim mrb bayadır konular okuyorum burda ama senin konuyla daha yeni karşılaştım meryem suresini ne kadar okuyoruz hiç ara vermeden bu arada inş... hamişsindir bende bekliyorum 1 2 gune olmak üzereyim bebiş yoksa tabii...adet belrtileri var ama :s

mrb cnm hoşgeldin 41 gün boyunca okuyosun hastalanınca bi yakınına okut hergün okuycaksın çok kişiye şifa olmuş inş. bizlerede olur inş. olmazsın cnm yaa hayırlısı inş. hamilesindir :KK49: :KK49: :KK49:

mrb cnm hoşgeldin 41 gün boyunca okuyosun hastalanınca bi yakınına okut hergün okuycaksın çok kişiye şifa olmuş inş. bizlerede olur inş. olmazsın cnm yaa hayırlısı inş. hamilesindir :KK49: :KK49: :KK49:

Rabbim dularımızı kabul eylesin inş...adetim bittikten sonra başlıoyrum Allahın izniyle :)

sağol cnm aminn. dualarım hep sizinle. rabbim bir an önce herkesin dualarını kabul eylesin.

sağol cnm aminn. dualarım hep sizinle. rabbim bir an önce herkesin dualarını kabul eylesin.

Allahım gönlümüze göre sağlıklı sıhhatli islam ilmiyle ahlaklanan musab bib umeyr gibi ramazanı şerif yüzü suyu hürmetine salih ve salihalar nasip nasip etsin inşallah dua ile..

Allahım gönlümüze göre sağlıklı sıhhatli islam ilmiyle ahlaklanan musab bib umeyr gibi ramazanı şerif yüzü suyu hürmetine salih ve salihalar nasip nasip etsin inşallah dua ile..

amin arkadaşım ne güzel dua ettin öle ağzına sağlıkk :KK54::KK54::KK54::KK54:

ramazanın son 10 günündeyiz bu geceler kadir gecesi olabilir boş geçirmeyelim ve bol bol dua edip ibadet edelimm allahım kabul etsin dualrımızı :KK14::KK14::KK14::KK14:

slm kızlarr uzun bi aradan sonra ben geldimmmm :KK42::KK42::KK42:

kızlar ben izmitte memleketimde evliydim biliyosunuz şimdi eşimin doğu görevi sebebiyle şanlıurfaya geldik bir ay oldu taşınma faslı falandı filandı uzun zamandır giremiorumm :KK14::KK14::KK14:

izmitte çok kere başlamıştım meryem suresine ama benim ailem eşimin ailesi akrabalar komşular yoğunluktan hep iki üç gün sonra bırakıyodum şimdi burda başladım allahın izniyle bugün 20. günüm hep evde olduğum için devam edebiliyorum adetimede 10 gün filan var :KK49::KK49::KK49:

tabi inş. olmamdaaa bu sefer çooook ümitliyim inş. bu sefer olcak ekimde evlilik yıldönümüm inş. 3. seneme hamile girerimm :KK49::KK49::KK49:

aranızda meryem suresini okuyanlar varsa birbirimize destek olalım dua edelim inş. herkesss hamile kalırrrr :KK49::KK49::KK49::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

esleeemmm yakaladııımmm seniii kız konu açıyosun hiç haber vermiyorsun aşk olsun küstüüüümmmm hıh :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
küstüm ama bende yarın başlıcam meryem suresine o yüzden topiğin mudavimi oldum ona göreee :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

slm canım bende ramazan ayının ilk günü başladım okuyorum inşalah rabbim dualarımızı kabul eder.

esleeemmm yakaladııımmm seniii kız konu açıyosun hiç haber vermiyorsun aşk olsun küstüüüümmmm hıh :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
küstüm ama bende yarın başlıcam meryem suresine o yüzden topiğin mudavimi oldum ona göreee :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ooo hosgeldin kanka basla ya birlikte buyutcez ins bebisleri :):):)

slm canım bende ramazan ayının ilk günü başladım okuyorum inşalah rabbim dualarımızı kabul eder.

hosgeldin cnm bende ramazanda basladm bugun 21.gunum beraber gdioruz ins guzel haberleride birlikte weririz:):):)

Ben de sizler gibi bebeğimin gobusume konacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum. . Dilerim herkes en kısa zamanda anne adayı olur, Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inş Ben de her gun meryem ssuresi okumaya gayret ediyorum.burdan dualarimizla birbirimize destek olalım. . Müminin mümine ettiği dua daha makbulmüş. Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı nur yüzlü evlatlar nasip etsin..
Kenndimden biraz bahsedeyim korunmayı bırakalı 17 ay oldu.. 4 gün önce rahim filmi cektirdim sonuç temiz çıktı şükürler olsun. . Bu ay iliski yasak :KK17: Önümüzdeki ay aşılama düşünüyoruz.. ins bebeğimizin gelmesine vesile olur. ..

ooo hosgeldin kanka basla ya birlikte buyutcez ins bebisleri :):):)
inşallah kız başladım bende bugün ilk meryem suresini okudum inşallah hayırlara vesile olur hepimiz için :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hosgeldin cnm bende ramazanda basladm bugun 21.gunum beraber gdioruz ins guzel haberleride birlikte weririz:):):)

Ben de sizler gibi bebeğimin gobusume konacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum. . Dilerim herkes en kısa zamanda anne adayı olur, Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inş Ben de her gun meryem ssuresi okumaya gayret ediyorum.burdan dualarimizla birbirimize destek olalım. . Müminin mümine ettiği dua daha makbulmüş. Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı nur yüzlü evlatlar nasip etsin..
Kenndimden biraz bahsedeyim korunmayı bırakalı 17 ay oldu.. 4 gün önce rahim filmi cektirdim sonuç temiz çıktı şükürler olsun. . Bu ay iliski yasak :KK17: Önümüzdeki ay aşılama düşünüyoruz.. ins bebeğimizin gelmesine vesile olur. ..
bu ay ilişki niçin yasak canım aşılama yaptırıcağın için mi bende rahim filmi çektirdim ama doktor yasak koymamıştı :44::44::44::44::44::44::44:

hoşgeldin cnm haklısın cnm birbirimize ettiğimiz dualar kabul olur inş.rabbim sanada rabbim güzel evlatlar nasip etsin :KK5::KK5::KK5:

rüya haklı cnm nie ilşki yasak ben iki kere rahim filmi çekildim hiç ilişki yasağı konmadı üstelik kanamam da vardı en fazla 3 gün dedi doktor :44::44::44::44::44:

hoşgeldin cnm haklısın cnm birbirimize ettiğimiz dualar kabul olur inş.rabbim sanada rabbim güzel evlatlar nasip etsin :KK5::KK5::KK5:

rüya haklı cnm nie ilşki yasak ben iki kere rahim filmi çekildim hiç ilişki yasağı konmadı üstelik kanamam da vardı en fazla 3 gün dedi doktor :44::44::44::44::44:

bu ay ilişki niçin yasak canım aşılama yaptırıcağın için mi bende rahim filmi çektirdim ama doktor yasak koymamıştı :44::44::44::44::44::44::44:

Hosbulduk :KK16: iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim rabbim hepimizin göbüşünü tez zamanda doldursun inş :KK69:benim rahim filmi esnasında rahim agzinda ufak bi yırtılma olmuş dikiş atmışlar. Belki o yüzden iliski yasak demiş olabilir diodum ama rahim filmi cektirirken anestezi verilmeden once de 10- 15 gün ilişki olmasın dedi drum :44: kafam karıştı simdi

Mrblar..
Kızlar bende meryem suresinden ayet okuyorum tamamını değil ama. Allahım hepimizin kucağını doldursun inşallah.

hangi ayetleri okuypsun cnm bende birinde şey duydum meryem suresinin ilk sayfasını 99 kere okumuş hamile kalmış seninkide ölemi acaba :44::44::44:

Hosbulduk :KK16: iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim rabbim hepimizin göbüşünü tez zamanda doldursun inş :KK69:benim rahim filmi esnasında rahim agzinda ufak bi yırtılma olmuş dikiş atmışlar. Belki o yüzden iliski yasak demiş olabilir diodum ama rahim filmi cektirirken anestezi verilmeden once de 10- 15 gün ilişki olmasın dedi drum :44: kafam karıştı simdi

hee dikiş varsa sakın girme ilişkiye bide patlar filan daha büyük sorunlar olur bazı doktorlar ilişki yasağı koymaya bayılıoo cnm ben laparoskopi oldum karnımdan yani 2 tane dikişim vardı hiç bi sorunum yoktu doktor tam 40 gün ilişki yasağı koydu şok oldum alttan dikişim filan hiç bişeyim yoktu sonra kendi doktoruma sordum yok daha neler dedi doğum mu yaptın alttan mı ameliyat oldun 40 gün de neymiş 1 hafta yeter dedi sen kendini ne zaman iyi hissedersen yap ama kendini zorlama dedi bende 10 gün beklemiştim cnmm:KK52::KK52::KK52:

kızlar size sorum olacak 3 ay ilaç ve çatlatma iğnesinden sonra dok bu ay aşılama dedi ve aşılamayı üniversite hastanesinde yaptıracam ordaki dok rahim filmini istedi rahim filmini özelde çektirecem şimdi filim için ne zaman dok gitmem gerekiyor açken mi gittiniz aneztezzili mi oldunuz nasıl zormuydu

kızlar size sorum olacak 3 ay ilaç ve çatlatma iğnesinden sonra dok bu ay aşılama dedi ve aşılamayı üniversite hastanesinde yaptıracam ordaki dok rahim filmini istedi rahim filmini özelde çektirecem şimdi filim için ne zaman dok gitmem gerekiyor açken mi gittiniz aneztezzili mi oldunuz nasıl zormuydu

Rahim filmini adet bittikten sonra çekiniyorsun, yani 1-2 sonrasında. Tok gitmekte fayda var. Aslında anestezi alınacak kadar büyük bir işlem değil, zaten çok kısa sürüyor. Ben dişimi sıkar dayanırım dersen anestesiz yaptır. Ben anestezi olmadım, gerekte yokmuştu zaten, çabucak sürdü bitti. Abarttıkları kadar ağrılı, dayanılmayacak bir şey değil:KK34:

ben tok gitmiştim canım rahim filmine özelde oldu benimkide anestezi almadım almayada gerek yok bence adet sancısından biraz fazla bir sancı hissediyorsun o kadar 10 dk. bile sürmüyor sonra kalkıp giyinip gidiyorsun ama benim rahim filmini çektirdiğim gün bi kaç saat sonra ok fena sancım olmuştu belimde kasıklarımda falan.o da verdikleri ilaçtan dolayı ağrı kesiciyle geçiyor ama korkma yani :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X