Meryem Sûresi ("2019 Bekle Bizi" Son Liste)

Kuzular net olmadığı için giremedim bu ara nasılsınız n’aptınız R4bi4 R4bi4 U Umithepvar kuzum senin randevu nasıl geçti inşaallah alacaksınız güzel haberleri.. bu arada BerraAksa_K BerraAksa_K nerelerdesin kız yoksun hiç :KK66:
Bidenem bidenem 15 tane yumos saydi dr fazlasida cikabilir dedi persmbeye kdr ignelere devam sabah 1 aksm 2..gobusum ck aciyo artk :KK43: insallah Rabbim mukafatini verir kuzumm yaa insallah olumlu sonuclanir tedavimm..
Bennmde tel bozuldu kiz bi msji goruyosam dierini gormuym..esimin tel alisamadim..sen napiyosun yavrmm iyisin demi yk bi sikintii

Bidenem bidenem 15 tane yumos saydi dr fazlasida cikabilir dedi persmbeye kdr ignelere devam sabah 1 aksm 2..gobusum ck aciyo artk :KK43: insallah Rabbim mukafatini verir kuzumm yaa insallah olumlu sonuclanir tedavimm..
Bennmde tel bozuldu kiz bi msji goruyosam dierini gormuym..esimin tel alisamadim..sen napiyosun yavrmm iyisin demi yk bi sikintii
Oooo maşaallah baya yumurta olmuş sağlıklı olsunlar inşaallah canım benim ... amiin inşaallah canım güzel haberi alırız inşaallah :)

Dr.da guzl buldu kuzum insallah guzel olur sonuc Rabbimin takdirii..vucut tedaviye cevp veriyo ck sukur bakalim bekliyrm canimm
Çok şükür canım inşaallah genetikte bi problem çıkmaz da tek seferde alırız muhteşem haberi :):) bebişi sormuştun bi önceki msjda çok yoğun olduğum için yazamadım kuZum bebiş iyi çok şükür daha kontrole var baya ama iyidir inşaallah:) benim hastalık yine artmaya başladı doktorum ilacımın doZunu yükseltti maalesef erken doğum riskimiz var onun dışında bir problem yok elhamdulillah dualarınızı bekliyoruz teyzeleri zamanında sağlıklıca doğar inşaallah bebişimiz :)

X