Meryem Sûresi ("2019 Bekle Bizi" Son Liste)

oyy kurban yaa kıyamam kuzum ama değecek sen merak etme canım benim Allahın izniyle:dua:
Bende sana kiyamamkiii canisimmm insallah bakalim dr bugun ne dicek yavrm merakla gidiyrm her kontrole insalah zamanidir ve vesile olur bi arkadasi buldum burda ayni dr.a gidiyormusuz hamile suan insallah bnde olumlu sonuclar alirimm canisimm

Bende sana kiyamamkiii canisimmm insallah bakalim dr bugun ne dicek yavrm merakla gidiyrm her kontrole insalah zamanidir ve vesile olur bi arkadasi buldum burda ayni dr.a gidiyormusuz hamile suan insallah bnde olumlu sonuclar alirimm canisimm
alacağına inanıyorum kuzum herşey güzel olacak:) :dua:

Kuzular net olmadığı için giremedim bu ara nasılsınız n’aptınız R4bi4 R4bi4 U Umithepvar kuzum senin randevu nasıl geçti inşaallah alacaksınız güzel haberleri.. bu arada BerraAksa_K BerraAksa_K nerelerdesin kız yoksun hiç :KK66:
Kuzmmm hiç sormaaa geçmiş olsun misafirleri bitmedi öldmm resmen birde İstanbula yolculuk var bizim inşallah biraz kafaayı dağıtlmm dediim

Hayırdır ben o arayı kaçırmışım canım ne oldu kötü bi şey yoktur inşaallah... iyi düşünmüşsün canım dağıt güzelce inşaallah:)
Kocamn bileği kesildi 3 ay oldu tendonlar atar damar sinirler kesildi ameliyat oldu 2 sefer öyleee kuzmmm saolsnnn vallaaa inşallah iyi gelecek buralara pek ugramıycammm inşallah elimdeee gitmez

Kocamn bileği kesildi 3 ay oldu tendonlar atar damar sinirler kesildi ameliyat oldu 2 sefer öyleee kuzmmm saolsnnn vallaaa inşallah iyi gelecek buralara pek ugramıycammm inşallah elimdeee gitmez
Ay hadi ya çok geçmiş olsun canım benim Rabbim beterinden saklasın.. gez tabi uğramada canın nasıl istiyorsa tadını çıkar :):)

X