Meryem Sûresi ("2019 Bekle Bizi" Son Liste)

R4bi4 R4bi4 kuzumm 10.000 bitti elhamdulillah Rabbim kabul etsin almayan olursa yine alabilirim cnm bugun pazar ya kizlar bakmamis olabilir kalirsa ben alirim tatlm bi kac kisinin katkisi olmasi daha guzel olur diye simdi almayaym :)

R4bi4 R4bi4 kuzumm 10.000 bitti elhamdulillah Rabbim kabul etsin almayan olursa yine alabilirim cnm bugun pazar ya kizlar bakmamis olabilir kalirsa ben alirim tatlm bi kac kisinin katkisi olmasi daha guzel olur diye simdi almayaym :)
oo hızlısın kuzum:) Allah kabul etsin inşallah canım :)

Kızlar sabah girer muhtemelen canım ❣☺

Kuzumm ben zikiri ck severm tam benlik bi gorev oldu :) devam edeeyim istersenn soyluym sayisiz zati alistm ya bi kere :) sen kactasin bakim :)
Maşaallah kuzum valla:)

Bu bitsin bu sefer birbirimize okuruz inşaallah:)

Ben daha 3000 çektim valla canım yetistiremedim vallah :-)

Aa senin transfer ne zaman canım sana başlayalım biz:)
Kuzum ona daha var sanirim bende asamalari tam bilmiyrm cok arastirmakta istemiyrm :KK66: bana o zaman okuruz demi bende ne zmn okuruz bilememistimm..yarin aksm kontrolum var bi kan degerine bakicak ona gore belirlicekmis cnm bakalim hayirlisi insallah ck heyecanliyim :) haber veririm mutlaka canm bnm

Kuzum ona daha var sanirim bende asamalari tam bilmiyrm cok arastirmakta istemiyrm :KK66: bana o zaman okuruz demi bende ne zmn okuruz bilememistimm..yarin aksm kontrolum var bi kan degerine bakicak ona gore belirlicekmis cnm bakalim hayirlisi insallah ck heyecanliyim :) haber veririm mutlaka canm bnm
transfere yakın okuyalım canım bizi bilgilendir mutlaka:) Inşaallah olacak bu sefer:dua:

X