Meryem Sûresi ("2019 Bekle Bizi" Son Liste)

bardakla kan aldırıyorsun vücudundan canım, kirli kan,iltihap,romatizma, tıkanıklık ne varsa silip süpürüyor:)
bana da öyle geliyor kuzum dün aklımdan geçiriyordum valla:)
Aa ne güzelmiş denemek lazımm :)
Ah keşke olmuş olsaa bi diyorum gidip bi kan verip rahatlıyım bi diyorum dur azcık sabret kaldım iki ara bi derede :)

Aa ne güzelmiş denemek lazımm :)
Ah keşke olmuş olsaa bi diyorum gidip bi kan verip rahatlıyım bi diyorum dur azcık sabret kaldım iki ara bi derede :)
kuzu test yapsan da çıkar kii 3 gün kalmış:)

Tertemiiiizz :) bende o şans hiiç yok

Eklentiler

• FAE54E84-13E5-4420-8544-F35B6FFD2138.jpeg
    FAE54E84-13E5-4420-8544-F35B6FFD2138.jpeg
    135,9 KB · Görüntüleme: 26
O nasıl bişeey acaba kii? damdan düşer gibi düştüm ama :)
Normal hacamatı kuyruk sokumu ve belin iki yanına yaptırıyorsun canım.. erkekte spermlerin toplandığı yer kadınlarda da rahim damarları ordan geçiyo o yüzden dedim :) biz 3 ay arka arkaya yaptırdık ben 2 sen sonra hamile kaldım

R4bi4 R4bi4 kuzum tüm mesajları okuyamadım zikirden haberim olmadı girmediğim için ama her daim duamdasınız ben sana 11 Meryem süresi okudum rabbim kabul etsin kucaklarımızı doldursun inş

R4bi4 R4bi4 kuzum tüm mesajları okuyamadım zikirden haberim olmadı girmediğim için ama her daim duamdasınız ben sana 11 Meryem süresi okudum rabbim kabul etsin kucaklarımızı doldursun inş
Kuzum Rabbim kabul etsin inşallah canım benim, senin de mutlu haberini alalım:dua:

Gönlüm ondan yana balım ya:KK43:
Her ihtimale karşı eşin bu geldiğinizde yaptırsın ama sen yaptırma canım hamile olursun falan riske atma... 3 ay arka arkaya seans şeklinde aynı yerlere yaptırın canım senin ovudan önce olsun dikkat et çünkü düşüğe sebep oluyomuş olacak inşaallah Rabbim hepimizi görüyo zamanı gelince vericek biz sadece sabredicez

Her ihtimale karşı eşin bu geldiğinizde yaptırsın ama sen yaptırma canım hamile olursun falan riske atma... 3 ay arka arkaya seans şeklinde aynı yerlere yaptırın canım senin ovudan önce olsun dikkat et çünkü düşüğe sebep oluyomuş olacak inşaallah Rabbim hepimizi görüyo zamanı gelince vericek biz sadece sabredicez
Sabır ve duadan başka bir şey gelmiyor elimizden kuzum :dua:

Iyi ki varsın Allah razı olsun canım benim ❤❤

X