Meryem Sûresi ("2019 Bekle Bizi" Son Liste)

Merhaba kızlar allah niyetiniz kabul etsin bende katılmak istiyorum birkaç gün sonra aşılamam yapılacak nasıl yapıyoruz Benin’de alın aranıza :)

Merhaba kızlar allah niyetiniz kabul etsin bende katılmak istiyorum birkaç gün sonra aşılamam yapılacak nasıl yapıyoruz Benin’de alın aranıza :)
Merhaba canım,
1. sayfada belirttiğim linkteki topiğe baktın mı bilmiyorum, listemizde 8 kişi kaldı bebiş olmayan. Bu topik o listedekiler için geçerli:)

Ama daha büyük dua topikleri var ona katılırsan daha fazla okuyan bulursun .Rabbim kolaylıklar versin inşaallah güzel sonuçlar alırız:)

Listeye benide alırmısınız acaba ancak yumurtlama gunlerimi bilmiyorum pco luyum ve herkese okurum elimden geldigince

A April wind
@__BADE__
_D_O_ _D_O_
Zeyah3917 Zeyah3917
rainbow4607 rainbow4607
wiha02 wiha02
emineee_e emineee_e
@AlessiaLeon
H Hyomay
@minik meleklerim
Reyyan__ Reyyan__
1 1melegimolsun
1 17platon17
isisxz isisxz
Minik_ kuzum_61 Minik_ kuzum_61
B blanche_ea
A AloeeVeraa
papatyam67 papatyam67
E ebruu05
dvtb dvtb
@bi prenses annesi
Y yaprakali
Valensiya Valensiya
S Savladati
MLKn MLKn
M MrsRed
@Masal17
S Snrs
U Umithepvar
@cigdemengin

Merhaba kızlar, Ovulasyonu yaklaşan arkadaşların ovu gününe kadar boş durmayalım, listedeki arkadaşlar için 70.000 '' Lem Yelid '' okuyoruz :halay:

Hadi alanlar aldım desin şekerler adet yazın lütfen hepimiz için niyet ediyoruz :dua:

10.000 adet aldım kalan

60.000

:halay:

A April wind
@__BADE__
_D_O_ _D_O_
Zeyah3917 Zeyah3917
rainbow4607 rainbow4607
wiha02 wiha02
emineee_e emineee_e
@AlessiaLeon
H Hyomay
@minik meleklerim
Reyyan__ Reyyan__
1 1melegimolsun
1 17platon17
isisxz isisxz
Minik_ kuzum_61 Minik_ kuzum_61
B blanche_ea
A AloeeVeraa
papatyam67 papatyam67
E ebruu05
dvtb dvtb
@bi prenses annesi
Y yaprakali
Valensiya Valensiya
S Savladati
MLKn MLKn
M MrsRed
@Masal17
S Snrs
U Umithepvar
@cigdemengin

Merhaba kızlar, Ovulasyonu yaklaşan arkadaşların ovu gününe kadar boş durmayalım, listedeki arkadaşlar için 70.000 '' Lem Yelid '' okuyoruz :halay:

Hadi alanlar aldım desin şekerler adet yazın lütfen hepimiz için niyet ediyoruz :dua:

10.000 adet aldım kalan

60.000

:halay:
10.000de bendn olsn kuzum :)

X