Meryem Sûresi ("2019 Bekle Bizi" Son Liste)

Ovulasyonu yaklaşan arkadaşımız şu an için yok kızlar .
Bat bildirimi yapmayan 2 kişiyi listeden çıkardım.
8 kişiyle yolumuza son sürat devam ediyoruz Allahın izniyle

Merhaba kızlar allah niyetiniz kabul etsin bende katılmak istiyorum birkaç gün sonra aşılamam yapılacak nasıl yapıyoruz Benin’de alın aranıza :)

Merhaba kızlar allah niyetiniz kabul etsin bende katılmak istiyorum birkaç gün sonra aşılamam yapılacak nasıl yapıyoruz Benin’de alın aranıza :)
Merhaba canım,
1. sayfada belirttiğim linkteki topiğe baktın mı bilmiyorum, listemizde 8 kişi kaldı bebiş olmayan. Bu topik o listedekiler için geçerli:)

Ama daha büyük dua topikleri var ona katılırsan daha fazla okuyan bulursun .Rabbim kolaylıklar versin inşaallah güzel sonuçlar alırız:)

cnm ben ıkı ucgundur bıttı sanıyordum o yuzden abdestte almıştım ama dun lekelenmem olmus ıyıkı kımse yok bugun yoksa okuyyamayacaktım R4bi4

Listeye benide alırmısınız acaba ancak yumurtlama gunlerimi bilmiyorum pco luyum ve herkese okurum elimden geldigince

A April wind
@__BADE__
_D_O_
Zeyah3917
rainbow4607
wiha02
emineee_e
@AlessiaLeon
H Hyomay
@minik meleklerim
Reyyan__
1 1melegimolsun
1 17platon17
isisxz
Minik_ kuzum_61
B blanche_ea
A AloeeVeraa
papatyam67
E ebruu05
dvtb
@bi prenses annesi
Y yaprakali
Valensiya
S Savladati
MLKn
M MrsRed
@Masal17
S Snrs
U Umithepvar
@cigdemengin

Merhaba kızlar, Ovulasyonu yaklaşan arkadaşların ovu gününe kadar boş durmayalım, listedeki arkadaşlar için 70.000 '' Lem Yelid '' okuyoruz

Hadi alanlar aldım desin şekerler adet yazın lütfen hepimiz için niyet ediyoruz

10.000 adet aldım kalan

60.000

10.000de bendn olsn kuzum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…