Meryem Sûresi ("2019 Bekle Bizi" Son Liste)

inşallah gerek kalmaz canım benim
İnşallah kuzumm ama işte insan bi yerden sonra hiç olmicak hissine kapılıyo en iyi siz anlıyosunuzdur. Bide çevremdeki herkes ya hamile ya yeni doğum yaptı kime gitsem nereye kafamı çevirsem bebe. Kafamı da dağıtamıyorum o yüzden

al benden de o kadar canım acır gibi bakıyorlar Gorumcem dün kızdı kendini yıpratma daha gençsin diye ama insanın elinde değil kuzum sen aşılama denemedin mi neden hemen tüp yaptiracaksin canim

al benden de o kadar canım acır gibi bakıyorlar Gorumcem dün kızdı kendini yıpratma daha gençsin diye ama insanın elinde değil kuzum sen aşılama denemedin mi neden hemen tüp yaptiracaksin canim
Bana da herkes genceciksin acele etme diyo da bekara koca boşaması kolay derler ya aynı o misal demesi kolay :) yeterince vakit kaybettim gideyim tüp bebek yapayım ikinci çocukta da dondurulmuş embriyolardan koyar bi daha strese girmem düşüncesi :) ilki için bu kadar debeleniyoruz ikincisine de böyle uğraşmak istemiyorum. Bi yandan iyi oluyo para biriktiriyorum sunabilceğim imkanlar artıyo diyorum ama o da bi nebze teselli ediyo işte sonrası yine hüsran kuzum

Rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin inşallah canım benim

Amiin inşallah bi kaç ay daha olmazsa bende gidip tüp bebek mi yaptırsam acaba diye düşünüyorum yoruldum beklemekten
Kuzumm msjin kaynamis bildirim gelmemis yeni gordum..en onemlisi psikolojik olarak hazir olman gereken bir surec cunku ck zorlu yollar..ne kadr oldu sizin kuzumm yas kacti bi de..ben 2.5 yilin sonuna yaptirdim artk cunku olmuyo yani ne dogali kaldi ne ilacla tedavisi..insallah bu sefer bnmde yuzum guler..insallah gerek kalmaz kuzumm insallah melegin gelir sanaa kurban oldugum Rabbim evlat hasretiyle sinamasin kimseyi ck zor..herseyiylr ck zor

1.5 yıl oldu bende 2yi geçerse düşünüyorum canım. Evet istediğin halde olmaması çok kötü

Kızlar selam Rabbim hepimizin gönlüne göre versin.
Bende 1yildir uğraşmamza rağmen henüz bebisimiz gelmedi. Ovulasyon testi kullanmaya başladım bakalım inşallah işe yarar..

Kızlar selam Rabbim hepimizin gönlüne göre versin.
Bende 1yildir uğraşmamza rağmen henüz bebisimiz gelmedi. Ovulasyon testi kullanmaya başladım bakalım inşallah işe yarar..
Rabbim gönlünden geçeni hakkında hayırlı eylesin canım

Kızlar sizce bebek var mı ?

Eklentiler

• 99C01867-2658-4402-A000-E31A35B93899.jpeg
    70,7 KB · Görüntüleme: 102
Merhaba kızlar buraya uzun süredir yazamadım, aklıma da geliyorsunuz merak ettim sizi nasılsınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…