merhabalarr

bestemix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
41
0
52
ikinci bebeğimizi istiyoruz üç aydır korunmuyoruz fakat henüz hamile olamadım. dokuz senelik bir aradan sonra olma ihtimali zor mu. bu konuda fikri olan var mı?? fisfisfis

canım benimde 9 yaşında oğlum var ikinci bebek için 9 ayın sonunda hamile kaldım ama o da malesef 8 haftanın sonunda bebek karnımda ölmüş kürtaj oldum umarım en kısa zamanda hamile kalırsın

Yani Konuna Katilmak Istedim Ama Durumun Hakkinda Bi Fikrim Yok Iyi Bir Doktorun Koyduğu Teşhis önemli Bence Ama Yinede Bir Yavrun Var Ona şükür Et Allah Onun Sağliğini Versin Sizlere Bağişlasin Ikinciside Olur Inşallah Kimset Diyelim Benim De 1 Yildir Bebek Olmuo Hemde Ilk Istemem

2.5 yıllık evlıyım 2 aydır korunmuyoz of ya olmadı korkuyorum ya olmassa dıyeeeeeeee yıne sızın 1 tane varmıs herkese tavsıyem evlendıgınız zaman hemen dogurunnnn

canım öncelikle özlemine bir an önce kavuşursun.Fakat uzun süre ara vermişsiniz.Bazı kadınlarda yumurtaların tembelleştiğini biliyorum.Bunun için bir süreç gerekebilir.Yumurtaların çalışıp çalışmadığını kontrol ettirmelisin.Muayene şart.Biraz sabır....

X