Merhabalar adet tarihimi bir gun geçti 2 gun once kan testi verdim çıkmadı ama bugün test yaptim 5 dakika içinde silik çizgi çıktı hamilemiyim acaba

nurbozt

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2024
95
14
31
Merhabalar adet tarihimi bir gun geçti iki gün önce kan testi verdim çıkmadı ama bugün test yaptim silik çizgi çıktı hamilemiyim

Merhabalar adet tarihimi bir gun geçti iki gün önce kan testi verdim çıkmadı ama bugün test yaptim silik çizgi çıktı hamilemiyim
Adet gününüz ne zamandı benimde 4-5 inde olmam gerekti ama halen olmadim dün sabah ilk idrarla test yaptım silik.cizgi falan yoktu negatifti bende anlamadım bekliyorum

En iyi cevap
İki gun once kanda çıkmadı o yüzden gitmedim ama çok şiddetli kaşık ağrım hafif mide bulantısı ve şiddetli göğüs hassasiyet i var
Bende hiçbir belirti yok normal gunumden önce regl sancısı oldu 2 gün her ay olduğu gibi ama şuan hiçbir belirtim yok . İnşallah vardır ikimizinde 🙏 dün test yapınca bütün ümidim gitti ama bakalım hayırlısı olsun bende merakla bekliyorum. Yoksada biran önce adet olayimda aksamasin döngülerim

Bende hiçbir belirti yok normal gunumden önce regl sancısı oldu 2 gün her ay olduğu gibi ama şuan hiçbir belirtim yok . İnşallah vardır ikimizinde 🙏 dün test yapınca bütün ümidim gitti ama bakalım hayırlısı olsun bende merakla bekliyorum. Yoksada biran önce adet olayimda aksamasin döngülerim
İnşallah vardir canim seninde benimde

Merhaba benim de benzer oldu.

25 mayısta hcg kanda baktırdım 0.1di.
Adetim gelmedi 30 mayısta akşam evde kaset test yaptım. çizgi belirdi ama cok silikti

31 mayısta sabah kan verdim. 67 çıktı böyle öğrendim ben de. Umarım sizin de gelmiştir miniginiz

Git test yap öğren nerden bilelim doktor da olsak bilemeyiz burdan gözlerimizle röntgen çekmedi imize göre

Ama o kadar çok ağrım varki adet olurum diye düşünüyorum birde benim hamile kalmam biraz zor ben sekiz sene önce tiplerini baglattim tekrar actirdim için yüzde otuz ihtimal var rabbimden umut kesilmez bizimkisi de küçük bir umut
Ay blkuzum ben 12 yıl amuda kalktım ağır pkos var. Bebeğim kendiliğinden oldu. Benim de sol kaşığıyla çok ciddi ağrı oluyordu yürüyemiyorum ha bugün ha yarın olacak diye beklerken hamile olmuşum o ağrı da kist oldu muh

Şimdi sol tarafımda bir de kist var

Ay blkuzum ben 12 yıl amuda kalktım ağır pkos var. Bebeğim kendiliğinden oldu. Benim de sol kaşığıyla çok ciddi ağrı oluyordu yürüyemiyorum ha bugün ha yarın olacak diye beklerken hamile olmuşum o ağrı da kist oldu muh

Şimdi sol tarafımda bir de kist var
Ya ne güzel darisi bana

X