merhabaaaaa

N

nursena0707

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nursena0707
selammm tüm üye arkadaşlara ve tüm anne adaylarına.ben aranıza bugün girdimm.İnşallah hep beraber hoş sohbetler geçiririz.Antalyadan herkese kucak dolusu sevgilerrrrr.Hamile kalmak isteyen anne adaylarındanım.İlk sorumu sizlere sorarken cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederrimm.Kanda hamilelik testi için adetten 8. gün önceki acaba erken mi?tekrardan pozitif çıkma ihtimali varmıdır?Bu olay her hamile adaydan adaya değişirmi? TŞK.

aramıza hoş geldin nursena
kan testi yaptırdın mı eğer yaptırdıysan ve çıkmadıysa adetini bekle olmazsan tekrar yaptırısın bazen geç döllenmeden dolayı kanda da çıkmayabilir

hoşgeldin nursena adetten 8 gün önce mi yaptın testi anlamadım ki

hoşgeldin nursena
adetten 8 gün önce çook erken en azından adet zamanın gelmesini bekle.varsa kanda büyük ihtimalle çıkar. allah gönlüne göre versin.

hosgeldin canim aramiza hersey gonlunce olsun

arkadaşlar öncelikle herhesee selamlarr. bana cevap yazan arkadaşlarımı ayrıca KOCAMAN ÖPÜYORUM.şu an ayrı bir heyecan içerisindeyim.Çünkü adetim 2 gün gecikti.Yani kan testini adet olmadan 8 gün önce yaptırmam erken bir zaman dilimiymiş.Aklınızda olsun eğer yumurtlama tarihinizi biliyorsanız o günün üstünden 12 gün sonra kan testi doğru sonuç verirmiş.daha öncesi değill.bu bilgiyi sizinle paylaşmak istedim.kendimi tam yeni bir aya ümitlendirirken şu anki durumum öyle heyecan vericiki anlatamam.size haberi buradan duyuracağımm.KOCAMAN ÖPTÜMMM.

canım bu bilgi için teşekkürler. Bende bişey sorucam benim bugün adet günüm fakat henüz olmadım. eğer bugün olmazsam yarın eczanede satılan testlerden alıp yapmayı düşünüyorum. bunun için erken mi acep?fisfisfis

bence erken birkaç gün daha bekle inşalllah hamilesindir haberlerini yaz.:sm_cool:

canım bugün geçsin bekle bence.kesinlikle test yapma. bekle.en azından yapacaksan 1 gün geçsin.piyasada 1 gün geçtikten sonra pozitif çıkan tester var.gerçi bu olay hamile bayandan bayana değişiyor ama.yinede bir gün bekle geçmesini çok sabırsızlanıyorsan

Slm Nursena Hoşgeldin Bende Yeniyim Burda Ve Anne Olmak Isteyenlerdenim Umarim Adet Olmazsin Ve O Sevinci Doya Doya Yaşarsin Ve Inş Hepimizin Birer Sağlikli Ve Hayirli Evlatlari Olur öptm

canım bence sabırsızlanıyorsan yap eğer geç döllenme değilse mutlaka çizgi çıkar silikte olsa. olmazsa bi kaçgün sonra tekrarlarsın ne zararı varki? İnşallah hamilesindir. Allah ım isteyen herkesin kucağını doldursun:sm_cool:

kızlar merhaba ben ferda
Allah herkezin gönlüne göre evlatlar nasib etsin hepimize tattırsın bu duyguları inşallah

arkadaşlar, ben de 8 gün önce yaptırdım kan testi. Negatif çıktı. Psikolojik olarak düşündüğüm mide bulantısı geçmedi ama. Acaba çok mu erken yaptırdım ben de?

8 gün önce derken adetten 8 kadar gün önce demek istedim.

erken olurmu adete 3 gün kala yapılınca sonuç çıkıyo cnm bende aranıza bugün katıldım umarım dostluklar kurarız bende bi soru sorcam bnm bugün yumurtlama günüm kaç gün sonra en erken kan testi yaptırim çünkü çok sabırsızım adet günümü bekleyemicem teşekkürler cvp larınızı bekliyoruma.s.

Nursena içime bir umut doğdu şimdi.Demek yumurtlamadan 12 gün sonra çıkarmış öylemi?Ben yumurtlamadan 10 gün sonra doktora gittim negatif dedi.Bugün de adetimin üzerinden 1 gün geçti.Bak umutlandım şimdi:)

ben adetim bir gün gecikince ezanede satılan gebelik testlerinden almıştım ve pozitif çıktı ama çizgi çok silikti ve biraz beklemem gerekti ama yumurtlama geç olunca çıkmıyor kesin sonuç için bir hafta gecikmesini beklemek gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…