Merhaba, vajinami beğenmiyorum

Askmeguestions

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2020
67
23
27
Genital bolgemin seklini ve rengini beğenmiyorum. Bu durum beni aşırı geriyor ve bu yuzden yakinlasamiyorum erkek arkadaşımla.
Rengi cok siyah, ben de esmerim ama ic dudak renklerinin siyah olmasi cok kötü görünüyor.
Cok üzgünüm bu yuzden

Genital bolgemin seklini ve rengini beğenmiyorum. Bu durum beni aşırı geriyor ve bu yuzden yakinlasamiyorum erkek arkadaşımla.
Rengi cok siyah, ben de esmerim ama ic dudak renklerinin siyah olmasi cok kötü görünüyor.
Cok üzgünüm bu yuzden
Kararmalari onleyen kremler var onlardan kullanabilirsiniz belki ise yarar

Bembeyaz olmasini beklemiyorum aslinda. Ama ic dudağın bu kadar siyah olmasi beni geriyor. Sevgilim bembeyaz ve ben esmerim. Görmesini bile düşününce bütün isteğim kaçıyor
Haha aynı durum eşim beyaz tenli sarışın ben esmer 😁😁😁 ben çok takılmıyorum esiminde takıldığıni sanmam esmer olduğum için ama seni rahatsız ediyorsa doktorla görüşmek iyi gelebilir belki krem falan önerir

bu kadar koyu ise bir çözüm olabilir mi bilmiyorum doktora görün ama neticede bi loş ışık çözüm olur 😄 o da sen rahatsız oluyorsun diye yoksa partnerinin dert etme gibi bir lüksü olamaz ve o lüksü de verme ☺
Son cümlenize bayıldım 👍😍

bu kadar koyu ise bir çözüm olabilir mi bilmiyorum doktora görün ama neticede bi loş ışık çözüm olur 😄 o da sen rahatsız oluyorsun diye yoksa partnerinin dert etme gibi bir lüksü olamaz ve o lüksü de verme ☺
Yaa işte su an sevismelerimiz cok iyi.
O da cok iyi hissediyor. Erekte olma sorunu oluyor. Ben kendini kötü hissetmesin diye uğraştım. Konuştuk. Ama ben açmadım yaa cok utanıyorum renginden

Cok üzgünüm bu yuzden
nasıl hissettiğinizi anlayabiliyorum. 'yetiskin' iceriklerle iyice empoze edildi vücutla aynı renk vulva ve pembe iç dudaklar, hal böyle olunca insan kendini beğenmiyor. ama çok nadirdir öyle sanat eseri gibi vulvasi olan. bir kere fizyolojik olarak iç dudaklar kara olabilir, çocukluk döneminde bile farkediliyor grimsi olarak. ayrıca nem de kararmasina sebep oluyor. iç dudakları evde beyazlatamazsiniz (ben dış dudakları da beyazlatmadim, tarifi olan varsa talibim :p) belki lazerle yapılabilir ama lazerle cilt beyazlatmadan alacaginiz zarara deger mi bilmiyorum. bence salin gitsin

eleştirel bakınca penis de ayrıksı, gülünç bir organ. oysa penisi tamamen görüntüsünden uzak, sebep olabileceği hazza odaklanarak degerlendirince çekici oluyor. partneriniz de bi anomali tarzı çirkinlik olmadıkça vulvanizi güzel bulacaktır. ayrıca eminim tahmin ediyordur rengini cildiniz de koyu ise. kimseyi hayal kırıklığına uğramış olmazsınız. siz aşırı siyah olduğunu düşünüyorsanız bie doktora sorabilirsiniz

nasıl hissettiğinizi anlayabiliyorum. 'yetiskin' iceriklerle iyice empoze edildi vücutla aynı renk vulva ve pembe iç dudaklar, hal böyle olunca insan kendini beğenmiyor. ama çok nadirdir öyle sanat eseri gibi vulvasi olan. bir kere fizyolojik olarak iç dudaklar kara olabilir, çocukluk döneminde bile farkediliyor grimsi olarak. ayrıca nem de kararmasina sebep oluyor. iç dudakları evde beyazlatamazsiniz (ben dış dudakları da beyazlatmadim, tarifi olan varsa talibim :p) belki lazerle yapılabilir ama lazerle cilt beyazlatmadan alacaginiz zarara deger mi bilmiyorum. bence salin gitsin

eleştirel bakınca penis de ayrıksı, gülünç bir organ. oysa penisi tamamen görüntüsünden uzak, sebep olabileceği hazza odaklanarak degerlendirince çekici oluyor. partneriniz de bi anomali tarzı çirkinlik olmadıkça vulvanizi güzel bulacaktır. ayrıca eminim tahmin ediyordur rengini cildiniz de koyu ise. kimseyi hayal kırıklığına uğramış olmazsınız. siz aşırı siyah olduğunu düşünüyorsanız bie doktora sorabilirsiniz
Aşırı siyahlık konusunu doktora bi soracağım. Teşekkür ederim. Ya aslında boyle cok güzel olmasini isteyen biri degilim. Ben sevgilimi de cok elestirmiyorum. Ama o sarışın ve beyaz olunca mecburen takmaya başladım. Bir de sevisirken cok merak ettigini söyledi. Bu yuzden iki kst takmaya baslafim ben bu durumu

Cok üzgünüm bu yuzden
Bence en başından söyle ama bunun normal olduğunu bilerek söyle. Yani doğalı buymuş işte. Sen bir şey yapmamışsın ki.. Utanma sıkılma.

The Vulva Gallery (@the.vulva.gallery) • Instagram photos and videos

Bak ne kadar çok çeşidi var. Aynı şekilde erkeklerin de öyle. Herkesin siyah olup senin beyaz olsaydı ne olacaktı o zaman da farklıyım diye üzüleceksin aksine farklıysan bundan memnun ol. Hastalık değil bir şey değil. Ki farklı da değil farklıysa da herkesin farklı. Hepimiz özeliz.

İlerde eşin olsa. Onun bir yerinde bir şey çıksa, o kötü diye sana göstermese sen üzülmez miydin? hani gizlimiz saklımız yoktu demez miydin?

Vajina mektupları - 1. bölüm - Çatlak Zemin

X