Merhaba kızlar, ilişkide içim huzursuz hissediyorum kadınlar hisseder dedikleri her zaman doğru mudur

moonbina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2024
17
6
Herkese merhaba, uzun olabilir o yüzden kusura bakmayın ama danışmak istedim. 3 aylık çok yeni bir ilişkim var kendisiyle 7 aydır tanışıyoruz tanışma süresini uzun tutmak istedim ve bir süreli ayrılma sonunda ilişkiye başladık. Kendisiyle ilişkimi birazdan ayrıntıyla yazacağım daha iyi bana yardımcı olabilmeniz için fakat kendisi benim 3. erkek arkadaşım 2 erkek arkadaşım lise , çocukluk zamanındaydı biri aldattı biri eski sevgilisini unutamadığını söylemişti ve bu ikisi bende güvensizliğe neden oldu.
Erkek arkadaşımın çalıştığı iş yerini, saatlerini , arkadaşlarını biliyorum beni iş yerine çağırıyor orda bayağı vakitte geçiriyoruz gizli saklı yok kısacası, abisi gibi gördüğü insanlarda beni biliyor. Ben daha duygusalım ona göre ekstra duygusallık fakat hislerime de güvenirim. Bazı zamanlar (her zaman değil) beni aldatıyor mu diye düşünüyorum, başka kızlarla konuşur mu konuşmaz mı vs, yalan olmasın şifremi vereyim dedi ama hiçbir zaman tamam hadi ver demedim. Bilmiyorum kızlar içim huzursuz ve korkuyorum. güveniyorum desem de kimseye tamamen güvenemem ki çok seviyorum onu ama geçmişten bayağı üzüntüm var o yüzden hep şüpheleniyorum. bir anda ağlıyorum içimde ki huzursuzluk yüzünden. kadınların hisleri doğru çıkar derler ama bilmiyorum siz ne düşünürsünüz?
kızlar yok mu başka yorumu

Son düzenleme:
Kadınlar hisseder olayı aslında bence şöyle, bir erkekle çok uzun süre vakit geçirince ondaki küçücük değişimleri bile fark edebiliyoruz. Bir mimik değişikliğini, ses tonunu bile. Bunları farkında olmadan kaydediyoruz ve yeterince veri olunca şüphe etmeye başlıyoruz. Bir çeşit denklemdeki sayıların yerine oturması gibi. (Üst bilinçte bunu görmesek bile rüyamızda görmeye falan başlıyoruz.) Tüm bunlarla beraber 6.his denilen şeyi de tamamen yok sayamıyorum çünkü rüyamda tarih saat görmüşlüğüm ve sonradan o tarih gelince aldatılmışlığım var
Ancak sizin durumunuzda önceki kötü tecrübelerinizin büyük etkisi olduğunu düşünüyorum. Ki zaten birkaç aylık bir ilişkide de koşulsuz güven olayına pek inanmıyorum, karşımızdaki insanı ilişki içinde tanıyoruz, zamanla yani. İlişkinize zaman verin bence, ya güveninizi kazanır ya da kaybeder zaten, ilerde belli olur o.

Herkes aynı olacak diye bir durum söz konusu degil. Digerlerinde onları yaşadiniz diye bunda da yasayacaginiz ya da yasamayacaginiz anlamina gelmez. Daha cok yenisiniz ve bu duygu degisimleri yasamaniz normal çünkü üzücü durumlar yasamissiniz. Yani cok kasmayin anı yasamaya calisin. Onur kirici bir davranisini ya da vb durumlar gördügünüz de yapmanin gerekeni yapmaktan da cekinmeyin. Ve tabi ki asla yüz de yüz güvenmeyin.

Böyle yaşanmaz ki ? Anın tadını çıkar,şimdilik adam baya şeffaf .

Yo bazen çok takıntılı insanlar böyle der kadınlar da insan herşeyi hissediyor olsalar hatayi baştan yapmazlar zaten.Kimse müneccim yada üçüncü gözleri yok.İnsan beşer şaşar.Sadece kendini kandıran ve herşeye rağmen devam eden insanlar yani vazgecemeyenler yanılır çok çok hemde.Cunku en kolayı kendini kandirmaktir.Yo seviyor yo oyle demek istemedi yo benden vazgeçemez yo onsuz ölürüm.Aslinda sevse böyle davranmaz saysa bunları söylemez yada herkesten vazgecilebilir hatta hepimiz kimse için ölmeyiz Size gelince akışa birakin gerekeni gerektiği zaman söyleyin ve ilişki bitecek diye kesinlikle kendinize sayginizdan ödün vermeyin.Ve evet kimseye yüzde yüz güvenmeyin fakat ilişkinin temelini bu fikirlerle sabote etmeyin.Cunku olacak olan olur siz sadece olacak olan olduğunda kendinizi bir bütün halinde duygusal ruhsal güçlendirmeye kendinizi herkesten çok sevip saymaya bakın dilerim güzel olsun .Lakin bu güzellik sadece size bağlı ne olursa olsun en çok kendinize güvenin .Kimseye aldığınız değerden milim fazlasını vermeyin

Bunları size yapan şey bilinçaltınızın sizi korumak istemesi.

2 deneyim ikisi de mutsuzlukla bitmiş. Siz duygu yoğunluğu yaşayınca o da aynı acıyı yaşamayın diye diyor ki, bak kızım 2 kez çok acı çekmiştin bak bu da ispatı deyip dosyaları çıkarıyor. Siz de o an diyorsunuz ki, acaba aldatıyor mu?

Kadınların hisleri doğru falan çıkmaz vesvese vermeyin kendinize. Bazı kadınlar işaretleri görüyor, okuyor hissettim diyor o ayrı bir konu. His değil, işaretleri okuma o. Öyle gaipten his inmiyor, çoğu kadın ilişkisini mahfediyor. Ha şüphelendiğin şeyler olur, ayrı konu. Ünlü bir medyum değilsen, kendi kendine kurulma bence canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…