merakla bekliyorum?yard.olurmusunuz?

tşk ederim arkadaşım darısı başına ve tüm isteyenlerin başına inş.ama hala emin değilim kan testi yaptırayım emin olayıım dimi inş.bakalım sizin de haberleriniz alalım..:):KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

tebrikler canım allah analı babalı büyütsün hemen bi kan testi yaptır garanti olsun canım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

inş.cnm sağol sen de var mı bi değişiklik falan anlatırmısın?:KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar:

bende suan bissürü belirti var ama psikolojik diyorum,konduramıyorum kendime hamileliği,kasık ağrısı bel ağrısı baş ağrısı sıcak basması ve akıntı çoğalması...hepsi var,adetime 1 hafta var,hayırlısı...

tubisscim belirtilerini yazarsan çok sevinirim:KK71::nazar:

tabi yazım:nazar::KK3: adetim 5 gün geçti idrarda sıklaştı ve koku ağırlaştı nerdeyse günde 2 defa çamaşır değiştirdim kasıklarımda hafif hafif ağrı oluyo hala oluyo gerçi ben bu ağrıların regl sancısı old.düşünmüştüm..bugün test yapım dedim aslında umudum yoktu henüz 2 aydır korunmuyoruz ama çok isitiyorum Rabbim herkese nasip etsin kocişimi bekliyom gelsin de bi hastaneye gitmek lazım içim rahat etsin en azından hayırlısı bakalım...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bende suan bissürü belirti var ama psikolojik diyorum,konduramıyorum kendime hamileliği,kasık ağrısı bel ağrısı baş ağrısı sıcak basması ve akıntı çoğalması...hepsi var,adetime 1 hafta var,hayırlısı...

cnmcnm anlatığın belirtiler bende de oldu geçtiğimiz haftadan beri böle hadi hayırlısı bekle adetin geçtiği an hemen test yap.:):):):):KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK1::nazar::nazar::nazar::nazar:inş......inş....

cnmcnm anlatığın belirtiler bende de oldu geçtiğimiz haftadan beri böle hadi hayırlısı bekle adetin geçtiği an hemen test yap.:):):):):KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK1::nazar::nazar::nazar::nazar:inş......inş....

inş. inş inş.:18:bu arada hastane sonuçlarını hemen yaz,merak ettim bakalım hcg kaç çıkcak:emir_bebek::nazar::KK49:

meraktayımm.sonuç ne???umarım olumludur.olumlu değilsede üzme kendini lütfen.rabbimin vardır bi bildiği:KK70::KK70:

meraktayımm.sonuç ne???umarım olumludur.olumlu değilsede üzme kendini lütfen.rabbimin vardır bi bildiği:KK70::KK70:

sonuç olumlu arkadaşlar kan değerim 443.06 çıktı yaklaşık 3 haftalıkmış..:KK49::KK49::KK49::KK49: rabbim isteyen herkese nasip etsin aklınıza takılanlar varsa yard.olurum:):nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

sonuç olumlu arkadaşlar kan değerim 443.06 çıktı yaklaşık 3 haftalıkmış..:KK49::KK49::KK49::KK49: rabbim isteyen herkese nasip etsin aklınıza takılanlar varsa yard.olurum:):nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ay ay ay amanda aman bir hamiş daha:))))şimdi ben seni soru yağmuruna tutmazmıyım:KK69::KK52:öncelikle hayırlı uğurlu olsun inş allah acısını göstermesin inan kendim olmuş gibi çok sevindim.maşallah bin kere:)kendine çok dikkatli bak arkadaşım:)ne rahatsızlığın vardı nekadardır korunmuyordun ve belirtilerin neler adet günün geçmişmiydi bunları yazarsan sevinirim:))):KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

Canımmm tebrik ederimmm, Allah hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnn :KK71: Ayyy darısı başımıza inşallaaahhh bizim için de dua ettt :KK59:

eşinin tepkisi neydi nasıl söledinn..hadi dökülllll:KK9::KK9::KK9:

inan duyunca tek duam tüm isteyenlere Rabbim versin demek olsu valla:):emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
yaklaşık 2-3 aydır korunmuyoduk ağustosun 17 de regl oldum sonrasındaki hafta iş oldu oldu:78::78::78: sonra bu ay 17 de bekliyodum relg olmadım ama belirtiler aynı regl gibiydi kasık ağrıları sıcak basması yoğundu yani vücut ısısı değişiyor gerçekten bide idrarda sorun oluyo bilmiyorum herkes yaşıyor mu idrar koklu oluyo sanki enfeksiyon var gibi devamlı çişin geliyoo:):):)::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
işte öle şimdilik mide bulantısı falan yok bakalım ilerleyen günlerde ne olcak bu arada kocam heyecanlı ama belli etmemeye çalıyo biras önce kayıvalidem aradı eşim utantı felan komikti aramızda kalsın kızlar...:):):):KK52::KK52::KK52::KK52:

çok sağol cnm teşekkür ederim darısı başına inş.sen de varmı belirti felan? hayırlısıyla:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::90:

Aminnnn :KK31: Valla halsizliğim, kasık ağrılarım, uyku halim var, bi yandan üşüyorum bi yandan vücudum sıcak, bi de sık idrara çıkıyorum ama bilemiyorum sonuçta bu belirtiler adet öncesinde de oluyo :44: En son 24 ağustosta adet oldum bakalım daha 1 hafta kadar zaman var belli olmasına ama ümitlenmek istemiyorum sonra çok üzülüyorum çünkü :KK59: İnşallah bu sefer olmuştur 5 aydır deniyoruz inşallah Rabbim daha fazla bekletmez beni ve isteyen herkesi :97:

Aminnnn :KK31: Valla halsizliğim, kasık ağrılarım, uyku halim var, bi yandan üşüyorum bi yandan vücudum sıcak, bi de sık idrara çıkıyorum ama bilemiyorum sonuçta bu belirtiler adet öncesinde de oluyo :44: En son 24 ağustosta adet oldum bakalım daha 1 hafta kadar zaman var belli olmasına ama ümitlenmek istemiyorum sonra çok üzülüyorum çünkü :KK59: İnşallah bu sefer olmuştur 5 aydır deniyoruz inşallah Rabbim daha fazla bekletmez beni ve isteyen herkesi :97:

inş.hamilesindir cnm belirtiler aynı ama beklemekte fayda var hayırlı haberlerini almak isterim ben buralarda olucam beklerim insan bazen kendinden çok başkasına seviniyo valla..:)inş.hep dua etcemmm:nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49:

X