Mentor mu Motiva mı bilgisi olan var mı bu iki marka arasında kaldım acil meme büyütme ameliyatı olucam ve 6 gün sonra ameliyatim)

Bence kesinlikle ve kesinlikle Motiva
Yıl gelişiyor teknoloji gelişiyor ve slikonlar da aynı kalmıyor artık mentor bir kenarda durmalı ondan da yumuşak Motiva var Motivayi tercih ettim öneririm ❤️❤️🥰
Merhaba ben de motiva tercih ettim bugün 4.günüm sizdeki motiva round mu ergonomix mi? Kaç cc? Şuan görüntüden memnun musunuz?

Bence kesinlikle ve kesinlikle Motiva
Yıl gelişiyor teknoloji gelişiyor ve slikonlar da aynı kalmıyor artık mentor bir kenarda durmalı ondan da yumuşak Motiva var Motivayi tercih ettim öneririm ❤️❤️🥰
Başlarda sizin de üst kısımlar çok şiş miydi? Bende şuan görüntü üstler çok bombeli ve şiş altlar daha basık meme uçları da aşağı bakıyo sanki hafiften. Sonradan düzelir mi acaba?

Merhaba bende motiva düşünüyorum siz istanbulda mısınız hangi doktor yaptı ameleyatınızı ne kadar fiyat verdiler bana 22bin dedi sorduğum doktor

Valla beni arastir daha dune kadar korkudan buralara yazip duruyordum saolsun burdaki arkafaslar beni sakinlestirdi hic korkma. Suan cayim elimde fistikyiyorum saka gibi😁Hele de kas ustu ise inan ben agri sizi yasamadim. Sadece memem süt dolu gibi. Anne misin
ben mentor 400 cc yuvarlak high pürüzlü var dokum hiç yoktu dual plan oldum 2. olcam motiva ergonomix kas üstü çok daha küçül bi cc düşünüyorum bilgi verirmisiniz

ben mentor 400 cc yuvarlak high pürüzlü var dokum hiç yoktu dual plan oldum 2. olcam motiva ergonomix kas üstü çok daha küçül bi cc düşünüyorum bilgi verirmisiniz
Küçük olduğunda pişman olmaz mısınız? Ben de 400 olsaydı keşke diyorum.

Küçük olduğunda pişman olmaz mısınız? Ben de 400 olsaydı keşke diyorum.
küçük olduğuna pişman olcağımı sanmıyorum sadece kas üstü olduğunda dokum olmadığı için üst taraf yapaymı olur vs ona korkum var başka bişey düşünmüyorum yani aslında tamamen çıkarmak isterdim ama malum deri genişledi toparlanmaz sarkar küçük slikonlada toplarmı oda meçhul 😒 şuan südyen takamıyorum ben südyen takmayı seven bi insanım hep sporcu süngersiz atlet takıyorum ondada ucu belli oluyo ve südyenle birleştirmeye çalışsam büyük görüntğ yüzünden südyen takamıyorum

küçük olduğuna pişman olcağımı sanmıyorum sadece kas üstü olduğunda dokum olmadığı için üst taraf yapaymı olur vs ona korkum var başka bişey düşünmüyorum yani aslında tamamen çıkarmak isterdim ama malum deri genişledi toparlanmaz sarkar küçük slikonlada toplarmı oda meçhul 😒 şuan südyen takamıyorum ben südyen takmayı seven bi insanım hep sporcu süngersiz atlet takıyorum ondada ucu belli oluyo ve südyenle birleştirmeye çalışsam büyük görüntğ yüzünden südyen takamıyorum
Normal sütyene geçtiğimde acaba ben de biraz daha büyük görüneceği için memnun olabilir miyim? Şuan aklımda revizyon fikri var çünkü zamana bıraktım duruma göre şekillenicek düşüncem..

Normal sütyene geçtiğimde acaba ben de biraz daha büyük görüneceği için memnun olabilir miyim? Şuan aklımda revizyon fikri var çünkü zamana bıraktım duruma göre şekillenicek düşüncem..
bence südyen kullanılabilcek durumda olmalı göğüs çünkü büyük ve südyen taktığınızda hem rahatsız olcaksınız hem hoş görünmüycek bence dokunma en azından şuan südyen kullandığında dekolten iyi olcak

merhaba, motiva olanlarda son durum nasıl acaba ? Memnun musunuz yumuşaklık, doğal duruş nasıl ? Kapsül riski nasıl acaba motivada ?
İkinci ameliyatımın üzerinden 1 ay geçti ilkinde de motivaydı ikincide de ama ilkinde sertti ikincide yumuşak şuan, sebebi de kas altında sert kalması kas üstünde yumuşak olması.. yani sadece protezin yumuşaklığı yetmiyor metod da etkiliyor baya yumuşaklığı benim deneyimim bu yönde oldu. Kas üstünde daha doğal oldu ayrıca duruşu.
Kapsül durumu doktorumun demesine göre motivada rastlamamış yüzey özelliğindeki ne pürüzlü ne pürüzsüz olmasından dolayı. Vücuda daha uyumlu olduğunu söylemişti bundan dolayı. 6 senedir kullanıyormuş bu süre zarfında hastalarında olmamış. Bilemiyorum tabi siz yine de araştırın..

İkinci ameliyatımın üzerinden 1 ay geçti ilkinde de motivaydı ikincide de ama ilkinde sertti ikincide yumuşak şuan, sebebi de kas altında sert kalması kas üstünde yumuşak olması.. yani sadece protezin yumuşaklığı yetmiyor metod da etkiliyor baya yumuşaklığı benim deneyimim bu yönde oldu. Kas üstünde daha doğal oldu ayrıca duruşu.
Kapsül durumu doktorumun demesine göre motivada rastlamamış yüzey özelliğindeki ne pürüzlü ne pürüzsüz olmasından dolayı. Vücuda daha uyumlu olduğunu söylemişti bundan dolayı. 6 senedir kullanıyormuş bu süre zarfında hastalarında olmamış. Bilemiyorum tabi siz yine de araştırın..
Ameliyatınızi kim yaptı acaba

Eveettt🙈 kasalti oldum 17 Kasım'da Motiva Round 300 CC benim boyum 176 omuzlarında geniş anca kaldırır dedi çokta doğal durdu ama şu an annemin yardımıyla yatıp kalkıyorum sende de durumlar öyle mi duru ayy yeşillendir benii 🙈😍 yarın pansumana gidicem senin doktorun kimdi
merhaba ameliyatınızın üzerinden uzun bir süre geçmiş. Motiva konusunda ne düşünüyorsunuz herhangi bir sorun yaşadınız mı. İnanın çok fazla kafamı kurcalıyor. Mentorun uzun bir geçmişi olması ve motivanın henüz 9-10 yıllık bir zamanı kapsaması nedeniyle opr dr lar arasında dahi tam bir kabul yok. Önerir misiniz

X