Menopoz menopoz sonrası

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

menekseeee

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
9
5
44
Arkadaşlar merhaba ben 39 yaşındayım. Hiç evlenmedim. Belki 40 lı yaşlarımda evlenirsem bebek sahibi olma şansım var mı? 40 yaşından sonra cinsellik ve 50 yaş menopozdan sonra cinsellik nasıl olur? Kuruluk vs. den bahsediliyor. Cinsellik maksimum 50 deniyor. Bilgisi olan var mı?

Değerleriniz güzelse elbette bebek sahibi olabilirsiniz. Kuruluk için kayganlaştırıcı kâfi. Burda var ablalarımiz elli yaş sonrası cinselliğin hiç de sandığımız gibi bitmediğini söylüyorlar. 🤗

Arkadaşlar merhaba ben 39 yaşındayım. Hiç evlenmedim. Belki 40 lı yaşlarımda evlenirsem bebek sahibi olma şansım var mı? 40 yaşından sonra cinsellik ve 50 yaş menopozdan sonra cinsellik nasıl olur? Kuruluk vs. den bahsediliyor. Cinsellik maksimum 50 deniyor. Bilgisi olan var mı?
şu sıra etrafımda o kadar çok 40 yaşlarında hamile bayan var ki.
bilmiyorum özellikle son iki üç senedir böyle. sadece ilk hamilelilkler değil ikinci üçüncüye anne olanlar da var.
geç anne olmanın güzel tarafı 40 da doğum yapsan 60 yaşındayken yanında gencecik evladın olacak. diğer türlü evli barklı oğlun ya da kızının yanına sığınma derdi oluyor. yani herşey de bir güzellik vardır.
Allah gönlünüze göre versin :KK200:

X