Memuriyete engel mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayatınız da kaç kere hakimlik/savcılık/kaymakamlık sınavına girdiniz ? Siz girdiyseniz ben girmemisim o zaman .Girdiğiniz sınavlar da " beni arastirdiginiz için art niyetlisiniz yazılı sınavdan geçtim beni atayacaksiniz" deme luksunuz pek yok :) konjonktür malesef bu şekilde özel hayat-kisisel veriler vs falan bunları takan yok .

Valla umurumda değil inanır mısın? Umarım çoluğuma çocuğuma yeğenime kuzenime sevgilisiyle otelde fingirdemiş ancak eğitimli ve kültürlü meslektaşlarım düşer sizin aksinize.
İnşallah ben düşerim fıstık bılıyon mu çok istiyom çünkü ama birbirimizi bulamayız keşke irtibata geçsek hiç kaybetmesek birbirimizi

İnşallah ben düşerim fıstık bılıyon mu çok istiyom çünkü ama birbirimizi bulamayız keşke irtibata geçsek hiç kaybetmesek birbirimizi
Allahım yazdıysa bozsun. Bin çarpı bin kere töbeler olsun. Çoluğumuzu çocuğumuzu korusun rabbim. Ulan korkudan dine döndüm

Kaymakamlık sınavlarına hazırlanıyorum otel kayıtlarını çok deşeceklerini sanmıyorum ama büyük ihtimalle elemek ićin öne sürerlerse sürerler. Bunun dışında otel kayıtları herhangi bir terör örgütüne mensup musunuz ona bakmak için yapılıyor. Yoksa benim bir sürü arkadaşım var üst düzey memur olan onların hiçbiri olamazdı.

Hakim savcılık akademisjnde olan bir arkadaşım bakıldığıni soyledi tabi onlara bakılıyormus. Polis askere zaten hem psikiyatriye hem otel kayıtlarına bakıyorlarmis. Aslında şehir efsanesi değil bu konu
Farklı kişilerle çok çok fazla kayıt varsa fuhuş şüphesi uyandırdığı için üstüne düşülür sadece, senin 1 gecelik zabaha kadar sohbetin çok şoolmaz merak etme şekerim.

Konunun sizinle alakası yok

Kendinizi normal cumlelerle savunamiyor musunuz? Biraz ustune gidilen uyeler (bu konuda tamamen haklilar) bu sekilde ilkokul bebesine baglayip sallan da sümüğüne bak kafasina geliyorlar, yakisiyor mu?
Bence haklılar dedikten sonrasını okumadım inan. Kendimi normal olana normal cümlelerle savunuyorum kimsenin üstüme gitmeye de hakkı olduğuna inanmıyorum saygısız olanı normal goruyosaniz saygısız cevabı da görmek absürt olmamalı (biri çirkin kkukusu hiv virüslü demiş bunu hakli bulduğunuza göre pes)

Kız sen neden alındın çirkin ve kukusu HIV sözüne ? Hayırdır

Evet yanlış bilgi verip yanlış yönlendirmenizle alakası var. Bilmediğiniz konular hakkında art niyet falan diye komik akıllar vermeyin .
Ne kadar hadsizsiniz,amacınız polemik yaratmak,lütfen işinize bakın

Ne kadar hadsizsiniz,amacınız polemik yaratmak,lütfen işinize bakın
Ya ablacım bilmediğin konularda boş yapıyorsun haddini sen aşıyorsun hadsiz ben mi oluyorum sen kimsin bana had bildiriyorsun . Belli ki kpss ye bile girmemissin ki otel kayıtlarından elenme hakkinda " art niyetliler " tarzı salakça bir izahat getiriyorsun . Ay nefret ettirdi cahil cuhela tayfanin bu ahmakliklari ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…