Memorial Semra Kahraman ? Fulya Mustafa bahçeci ? Acıbadem Bülent traş mı ?

HANGİ TÜP BEBEK MERKEZİNDE OLUMLU SONUÇ ALDINIZ ??

• Memorial Semra Kahraman

OY: 14 60,9%
  • Fulya Mustafa bahçeci

OY: 7 30,4%
  • Acıbadem Bülent traş

OY: 2 8,7%

• Ankete Katılan
    23
  • Anket Kapalı .
merhaba bende 21 marta semra hanıma randevu aldım. Ama hiçbir fikrim yok hala. gidince kendim göreceğim galiba. Aktif olanlar fikir verebilir mi daha ayrıntılı.
Semra hanımı ya bir kez yada hiç görmeyeksiniz. Ama bu sizi korkutmasın çünkü bütün tedavinizi semra hanım takip edecek her öğlen toplantı olacak orada bütün tüp hastalarının dosyasına bakacak ilac dozunu vs herşeyi o karar verecek.. benim asabım cok bozulmustu semra hanım için gidip baska dr bakıyor diye sonra bunları öğrendik. Emin ellerdesib arkadasım inşallah güzel sonuclar alırsın

Teşekkür ederim. artık tüp bebekçilerin hepsi öyle oldu. Maalesef sektör haline getirdiler bu işi. Allah iyilerle karşılaştırsın.

Teşekkür ederim. artık tüp bebekçilerin hepsi öyle oldu. Maalesef sektör haline getirdiler bu işi. Allah iyilerle karşılaştırsın.
Baskası için bilememde semra hanım böylelikle bütün hastalarına bakıyor iyi bir yöntem bence semra hnm tüp bebeği türkiyeye getıren doktor böyle yapmasa cok fazla hastaya bakamaz zaman cok onemlı cunku tup bebekte randevuyla olmuyor ne yazıkki. Amin arkadasım Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Şu an memorial da tedavi görüyorum. Öncelikle söylemeliyim ki ilk olarak bende bu 3 merkez arasında kalmıstım. Bülent Tıraş a muayene oldum daha sonra memorial Semra Kahraman a gittim. İkisi aradında beni etkileyen Semra Hn ın yaptıgı ya da yapmadıgı her işlemi bilimsel verilere dayanarak bana anlatması oldu ki bunu birçok dr yapmaz ve hastayı geçiştirir. Tedavi sürecinde 3-4 kez Semra hn ı gördüm ki görmesem de farketmez Semra hoca belirliyor ilacın dozunu dahil buna emin olun. Bir gün muayene için bana saat vermişlerdi dosyama bakmıs Semra hn ve muayeneye girecegını söylemiş beni aradılar randevu saatımı değiştirdiler. Bu bnm bildiğim gerekmeseydi belki girmezdi ama muayeneye girmemesi sizinle ilgilenmediği anlamına gelmiyor. Laboratuvar ı o kadar iyi ki 5. Gün transferi için çabalıyorlar. Ara muayeneleri baska dr yaptı ki Semra hoca dısında sadece bir dr daha ilgilendi. Çok ilgililer, güleryüzlüler. Tedavim bitmedi henüz transfer için bekliyorum ama her sey kısmet memorial ı da seçerseniz emin olun pişman olmazsınız.

Kesinlikle ve kesinlikle Mustafa Bahçeci derim Allah hocamdan razı olsun. Daha önce başka yerlerde ezbere tüp bebek denemelerm oldu hüsranla sonuçlandı sonra Mustafa hocayla kesişti yollarımız ve iyi ki onu tanımışım diyorum evladıma baktığım hergün bütün ekip çok ilgili çok sevecen hocanın yardımcısı Kübra hanım ne zamn arasam yardımcı oldu emel hemşire sürekli beni sakinleştirdi ve sonunda yavrumu kucağıma aldım içerde donmuş embriyomda var ikinci çocuk içinde kesinlikle yine Bahçeci diyorum

bende bahçecide aylin hanımda tedavi oldum mustafa hocayı bir kaç kez klinikte gördüm ve hastalarının onu ne kadar sevdiğini gördüm. benim doktorum değildi ama bahceci kliniğinde herkes çok ilgili.

arkadaşlar mrb ben de şuan dr semra hanım mı dr bülent traş mı diye yazdım ve siz çıktınız karşıma.ben bugün acıbademle görüştüm haftaya oraya gitmeyi düşünüyordum ama semra hanımı da çok duydum biraz araştırınca kafam karıştı.benim yumurta rezervim düşük diğer topiklerde de yazdım.çok arıyorum bir çözüm ama bulamıyorum.3 negatif tüp bebek uygulaması yaptım.son ikisinde transfer bile gerçekleşmedi.siz ne yaptınız hangi dr'u seçtiniz.yardımcı olursanız sevinirim

Semra kahraman !!

hıım teşekkür ederim.ben de gittikçe semra kahramana yaklaşıyorum.siz yaptırdınız mı ne durumdasınız?
kişiye göre tedavi uygular mı.yani benim yumurtalar gelişmiyor ona göre ayrı bir uygulama yapar mı acaba?
bir de bu co-cultur (yapay rahim) olayı var bu yolla başarı şansı artıyormuş.bu konuda fikir verebilir misiniz?
rezerv sıkıntısı yaşayıp da semra kahraman da yaptıran arkadaşlar da cevap verirseniz sevinirim...

Benim semra kahramanda ilk denememden şuan 9 aylık bir çocugum var. Şuan 5 aylık hamileyim normal yollarla.. yapay rahim olayını inan hiç bilmiyorum ama memorial şişli bu işin en iyisi bence.. ben baska biryerde yaptırıcaktım biraz araştırma yapıyım dedim kendimi orda byldum

hayırlı olsun allah sağlıklı kucağına almaya nasip etsin inş. ben de bugün memorial ile görüştüm oraya gidecem sanırım.
acıbadem düşünüyordum başta ama sanki semra hanım daha iyi ve deneyimli.yapay rahim tekniğinde de daha başarılılar sanırım.yumurta rezervine yönelik kişisel tedavi uyguluyoruz dedi ama ne kadar doğru bilemem.gidip denemekten başka çarem yok.olmadı o olmadı o diye denemediğimiz hastane kalmayacak sanırım.allah bize de nasip ederi bir gün inş.

Mustafa Bahçeci

Arkadaşlar merhaba,
Aranıza yeni katıldım. Hepiniz umarım en kısa zamanda dilediğiniz sonuçlara kavuşursunuz.
Benim bir kaç sorum olucak. Bilgi ve tecrübelerinize dayanarak sizlerden fikir almak istiyorum.
30 yaşındayım ve 1 yıllık evliyim. Bebek istiyoruz ama 3 yıl önce geçirdiğim açık çikolata kisti ameliyatım var. Ameliyattan sonra da 3 yıldır kist oluşumunu engellemek için ''visanne'' isimli bir ilaç kullanıyorum. Bu ilaç galiba yumurtlamayı engelliyor çünkü 3 yıldır ara kanamalar dışında regl olmuyorum. Ama kontrollerimde hala kistlerimin ufak da olsa yeniden oluştuğunu görüyoruz. Benim geçmişime sahip olup doğal yollardan ya da tüp bebek yöntemiyle hamile kalan var mı aranızda?
Ameliyatımı ve takiplerimi yapan doktorumla görüştüğümde gel bi bakalım eşinin sperm durumu senin rahmin ne durumda ona göre tüp bebeğe karar vericez dedi, şimdi bu hafta onunla görüşücez ama muhtemelen doğal yollardan gebe kalamıycam diye düşünüyorum.
Bu durumda tüp bebek için görüşmelere başlıycaz gibi geliyor. Forumlardan okuduğum kadarıyla bu işin ehli iki isim var; Mustafa Bahçeci ve Bülent Tıraş.
Bu doktorlarla ilk görüşme ücretli mi oluyor acaba? Her ikisi için de fiyatlar nedir? Ve tabii en önemlisi siz hangi doktoru önerirsiniz? Her ikisi hakkında olumlu ve olumsuz bir çok şey okudum ve kafam çok karıştı. Ben sanki Mustafa Bahçeci'ye daha yakın gibi hissediyorum kendimi ama ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum açıkçası. Yardımcı olursanız çok sevinirim..

merhabalar benim durumum seninkinden daha kötüydü.bende de çikolata kisti var 2cm ve yumurta rezervim çok kötü.3 tüp bebek denemesi yaptım ve sonuncu denemede yumurta hiç oluşmadı.3'ünü de diyarbakırda yapmıştım.bu geçtiğimiz eylül ayında çok araştırdım ve semra kahramana karar verdim ve hiç pişman değilim.tedavi gördüm 1yumurta oluştu o da şükür döllendi transferim oldu dr.um gönül hanım bile hiç umutlu değildi tek yumurta olduğu için ama test günü dünyalar benim oldu.3 gün önce kalp atışını da duydum çok şükür ki şuan bir sıkıntı yok inşallah sağlıkcakla almayı da nasip eder allahım.demem o ki dr.u hastaneyi çok iyi araştırmak lazım.ben içim rahat bi şekilde gittim o hastaneye ve pişman olmadım şükür.yani kısmet işi belki de ama ben hastaneden çok memnun kaldım ve laboratuarı gerçekten çok iyiymiş.benim 1.denemem dışında 2.ve.3.denememde hiç döllenme bile olmamışken laboratuarda 4.güne ulaştı ve 4.gün transferim oldu.hakkında hayırlısı olsun.inşallah sen de bu muhteşem duyguyu yaşarsın.son bişey daha söyleyeyim fiyatı sormuşsun ben rapor çıkarıp gittim raporlu fiyatı 5.760tl ilaç hariç ve tabi ordaki masraflarla yaklaşık 14.000tlyi buldu malesef.allah emeklerimizi boşa çıkarmasın allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

bende kesinlikle bahçeci derim benim doktorumda ebru hanım umut kliniğinde raporlu tedavi oluyorum ben

Çok teşekkür ederim arkadaşlar ilginiz için.. Başka forumlarda da bülent tıraş önerilmedi ne yazık ki.. Adım adım bahçeciye yaklaşıyorum galiba :) haftaya kendi doktorumla görüştükten sonra süreci sizinle paylaşıcam..

Merhaba cnm en yakın arkadaşımla hemen hemen aynı dönemde tüp bebek tedavisine başladık arkadaşım Bülent tıraş gitti ben umut bahçeci de cem çelik e. Arkadaşımın eşi gençken radyoterapi görmüş azospermi vardı her şey yolunda gitti fakat sonuç negatif çıktı. Benimse pko, trombofili hastalığım var 4 defada sebepsiz düşük yaptım. Embriyo biyopsisi yaptırdı doktorum ve sonrasında sağlıklı embriyo tu transfer etti şimdi sonuç pozitif. Ve ben cem beyi burdan kadınlar kulübünden tavsiye alıp gittim.

hayırlı olsun 14.ooo içinde tam olarak neler var acaba

Selam kızlarr bende tüp bebek tedavisi görüyorum fakat söz konusu 3 merkez dışında baska bir yerde. Bende araştırma yaparken biyolog bir arkadaşım bahçeciyi sormuştum ve giden birkaç yakınının memnun kalmadığnı söyleyip tavsiye etmemişti.

Teşekkür ederim herkese.. Kendi doktorumla görüştüm, kistlerimde küçülme varmış 17 mm ve 14 mm olmak üzere iki tane kistim mevcut şu anda..Doktor yumurtalıklarımın gayet iyi durumda olduğunu söyledi arkadaşlar sadece sağ yumurtalığım çikolata kisti yüzünden rahmin arkasına doğru kaymış durumda ve bu da hamile kalmayı biraz zorlaştırabilir dedi. visanne kullanıyodum 3 yıldır ameliyattan sonra başlamıştım şimdi onu bıraktırdı doktor ve 3-4 ay korunmadan bir deneyin olmazsa tüp bebek yapıcaz dedi. Herhangi bir tetkik, rahim filmi, sperm testi falan da istemedi. Bu 4 aylık deneme süresi sonunda istiycek belki de..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…