Memorial Semra Kahraman ? Fulya Mustafa bahçeci ? Acıbadem Bülent traş mı ?

HANGİ TÜP BEBEK MERKEZİNDE OLUMLU SONUÇ ALDINIZ ??

• Memorial Semra Kahraman

OY: 14 60,9%
  • Fulya Mustafa bahçeci

OY: 7 30,4%
  • Acıbadem Bülent traş

OY: 2 8,7%

• Ankete Katılan
    23
  • Anket Kapalı .

Pamuksekermavis

Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2016
313
351
32
Memorial Semra Kahraman ? Fulya Mustafa bahçeci ? Acıbadem Bülent traş mı ?

Evet arkadaşlar bu zor süreçe bende katılıyorum,
Kasım ayında tüp bebek tedavisine başlamayı planlıyoruz, ALLAH nasip ederse

Bu 3 hastane tecrübelerini olumlu olumsuz kimler aktarabilir ?
kimler burada ne sorunla hamiş oldu,
haydi Benim gibi bilgi bekleyen araştıran çok kişi vardır. Birbirmizi yardımcı olalım.
HİÇ BİRŞEY YAZILMASA BİLE ANKETTE OLUMLU OLARAK HAMİŞ OLANLAR OY VERSİN LÜTFEN.

MİKROÇİPİN FAYDASI OLDUĞUNA İNANAN UYGULAYAN VARMI ?

6 sene önce 2. Tedavimde memorialde hamile kaldım
Ama semra hanıma hiç bi şekilde görüştürülemedim
Bu sene fulya da mustafa beye randevu aldım ve onunla devam ettim ara ara yardımcı dr u muayene etsede rahatsız olmadım çünkü kendiside yumurta takibine o an baksa bişi değişmeyecekti diye sesimi çıkarmadım
Ertesi kontrolde yardımcı dr unun bana negatif etki verdiğini paylaşınca opu ya girmeyen mustafa bey benim opu işlemimr girdi ve daha yakından ilgilendi
Memorialde semra hanıma ulaşmak bi şikeyet belirtmek hiç mümkün dahi olamamıştı ama bu dediğim 6 sene önceki olay şimdi nasıldır bilemem
Ama yinede memorial den memnun kaldım konuşar var kızımı verdiler kucağıma çok şükür bin şükür
Yani diyeceğim şuda var merkezi dr u araştır ama labratuarlarınıda aynı ankete vursan iyi olur

Memorial cem demirel ile bu ay pozıtıf aldım..kendisi yogun olsada hep o aldı muayeneyi .. ıhtıyac duydugum her an ulasabıldım bu benım için cok öneöliydı. Tıtız ve ilgili bır dr. Ekıbıde oyle. Ben kesınlıkle tavsıye ederımm

SEMRA KAHRAMANNNN
Bahçeci fulyada 2 negatif denemem oldu asla gitmem bir daha...
şuan semra kahraman sayesinde -allahın izniyle- hamileyim... tırnağı bile olamaz hiçbir doktor

Bülent tıraşı tanımıyorum bu arada ama bahçecide 3 negatif deneme alan bi arkadaşım Bülent tıraşa gitmişti şuan ikizlere hamile oda...

Bence bu iş tamamen nasip kısmet işi. Bu 3 Dr da Alanında 1 numara drlar. Bahçecide Mustafa Bahçeci dışında bir Dr a gidersen tüm aşamalarında Dr un ilgilenir ama Mustafa beyi seçersen onun müsait olmadığı zamanlarda asistanı ilgilenir. Memorial da ise her aşamanda farklı bir Dr ilgileniyor. Semra Hanımı pek göremiyorsun ama dosyan hakkında Dr ları kendisi yönlendiriyormuş. Bülent bey hakkında fazla bilgim yok ama burda bir arkadaşın verdiği bilgiye dayanarak o da çok yoğunmuş ve genelde asistanı ilgileniyormuş. Bana hangisini önerirsin dersen ben Bahçeci yi derim. Ben orayla görüştüm fakat henüz tüpe geçemedim. Benimle birden fazla Dr Un ilgilenmesi garibime gidiyor.

merhabalar..aralıkta bizde tedaviyi düşünüyoruz ve acıbadem mi bahçeci mi karar veremiyoruz..oylamayı bende takip etmeye çalışışıcam..gerçekten kafam ço karışık

Semra hanımın ismini bile duymamıştım.. kendi kadın doğum doktorum iki doktor önerdi birini duymuştum ona gidecektim ama semra hanımı araştırmak istedim. Bir baktım ki memorial'dayım.. hala oraya cok dua ediyorum iyi ki oraya gitmişim öyle güzel öyle mutlu zaman geçirdim ki tedavimde.. semra hanım bizi görmüyor evet! Ama her gün toplantı yapılıyor ve sizin bütün değerlerinizi herşeyinizi görüp semra hanım karar veriyor ilac dozunuza kadar..

merhabalar..aralıkta bizde tedaviyi düşünüyoruz ve acıbadem mi bahçeci mi karar veremiyoruz..oylamayı bende takip etmeye çalışışıcam..gerçekten kafam ço karışık
bahçeci sonuna kadarrrr benim doktorum orda aylin pelin çil docent çok memnun kaldık bebeğimi kucağıma almak için gün sayıyorum senelerce asık yüzlü doktorlarla bosuna uğrasmısım derdime derman oldu

Vural15 arkadaşa kesinlikle katiliyorum kimse Semra Kahramanin tirnagi bile olamaz bende Yeditepe universite hastanesinde Prof Dr. Cem Fıçıcıogluna gittim 2 denemem resmem tam bir fiyaskoyla sonuclandi bana Semra Kahramanin bu alanda tek oldugunu soylediler gittim ilk ekibiyle gorusuyorsunuz kendisiylede bizzat gorustum tek seferde tek yumurta trasferiyle hamile kaldim kendine cok guvenli oyle cok embriyo veripde hangisi tutarsa gibi sansa birakmiyor verilerle konusuyor bana tek yumurta verdi suan oglum kucagimda 4 embriyomuda dondurdum laboratuvarlari son sistem 5. Gune blastokist asamasina gidebiliyorlar kesinlikle tavsiye ederim

ben bu doktorların hiçbirini tanımıyorum ama hep duyduğum şu, memorial'ın labratuvarı çok iyi ama Semra Hanım iyi değil şeklinde duyumlar. Bir arkadaşımın arkadaşının resmen sonu oldu. yapılacak o kadar işlem varken hiçbirini yapmadı kzıda yumurta bitti eşinde sperm.

7Konu Sahibi : gulfeda

MervekoYeni ÜyeÜye

Özel Mesaj AtKatılım:Mesajlar:Beğenildi:Ödül Puanları:1

Ben ilk olarak ekimde amh değerimin 0.33 oldugunu öğrendiğimde telaş içinde Bulent Bey'e gittim.Bülent Bey'e gitmemin sebebi her yerde onun reklamı olmasıydı nette ne zaman tüp bebek yazsam karşıma Bülent Tıraş çıkıyordu. İlk olarak randevu aldık ve sadece 5 dk görüşerek tedaviye başladık. Ben o sırada ağlamaklıyken kendisi yaşımın genç olduğunu bunun avantajım olduğunu söyleyerek sana bir tane bebek yapacağız korkma demişti. O 5 dk nın o kadar önemli olduğunu o zaman anlayamamıştım çünkü kendisini bir daha transfere kadar görmeyeceğimi bilmiyordum. O gün tedaviye başladık ve 5 dk nın sonunda ilaçların kullanımını anlatmak için hemen bizi hemşirenin yanına gönderdiler.Butun ultrasyon muayenelerini asistanları yapıyor ve ilaçları hocaya sorup sizi bilgilendireceğiz dedikten sonra yine kendimi hemşirelerle muhattap olurken buluyordum. hatta bir gün Bülent bey canlı yayındaydı saat 10:00 civarlarında, bende kontrole gitmiştim yine asistanı ultrasonla muayene ettikten sonra hocaya sorup ilaç dozlarını söyleyeceğiz dedi, 1-2 dk içinde hemşire yanına çağırıp ilaçlarımı anlattı ve o sırada Bülent bey hala canlı yayındaydı.İlaçları ve ilaç dozlarını kimin belirlediği bile meçhul. 4 ay boyunca da tedavi hep hemşirelerle ilerledi. İlaçların yan etkilerini bazen fazlasıyla yaşadım.Bu süreç içinde telaşlanırken telefonla hemşirelere ulaşmak için bile bazen yarım saat boyunca sürekli aramak zorunda kalıyordum.Çok yoğun olduğunu zaten merkeze gittiğimde görüyordum fakat insanların bu kadar hassas olduğu bir dönemde ilgisizlik hat safhada olmamalıydı. Tedavi sonucunda elimizde sadece bir embriyomuz vardı. Ben bir hafta içinde transfer olacağımı beklerken bir gün öncesinde yaptıkları kan tahlilimde progesteron değerim 1,86 çıktığı için telefonla arayarak transferin 1,5 ay sonraya erteleneceğini ve embriyonun dondurulacağını söylediler. Tabi süreç hakkında hiçbir bilgim yoktu o zamanlar tüm bu olumsuzluklara rağmen yine de güvendiğim için hiç araştırma yapmıyordum. Aradan 1,5 ay geçti ve yine kontrole gittim 5 gün sonra transferim olacaktı. Ve o gün gittiğimde yumurta biriktirmek ister misiniz diye bir soruyla karşılaştım.Beynim allak bullak olmuştu.Halbuki benim durumumdaki hastalara pooling yani havuz metodu uygulanıyormuş başarı şansını arttırmak için,zaten bende başarı şansı düşükmüş.Benim bu yöntemden sadece transferden 5 gün önce haberim oldu.Tam da kendimi transfere hazırlamışken.Daha sonra Dr. Belgin hanımdan bu yöntemle ilgili bilgi almak için yanına gittik. Bizi bilgilendirmek yerine hiçbir açıklayıcı ifadede bulunmayarak siz bilirsiniz karar sizin diyerek geçiştirdi.Tüm bunların sonucunda sonucum negatif.Hiçbir şekilde bilgilendirilmeden sadece standart tedavi uygulayarak boşa geçen 6 ayıma mı, harcadığım emeğe mi, bozulan psikolojime mi, giden parama mı yanayım şimdi?Şimdi düşünüyorum da neden acaba her yerde Bülent beyin reklamı , niye bu kadar reklam yapma amacı güdüyor diye. Tabi cevabını şu an anlıyorum. Ben sadece yaşadıklarımı başka kimse yaşamasın diye bunları yazdım.Gerçekten zor ve yaşamayan bilmez bu durumu. Yaşadığım durumdan yola çıkarak size nacizane tavsiyem araştırmadan hiçbir yerde tedaviye başlamayın.

merhaba bende 21 marta semra hanıma randevu aldım. Ama hiçbir fikrim yok hala. gidince kendim göreceğim galiba. Aktif olanlar fikir verebilir mi daha ayrıntılı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…