Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kolaylık sağlamıyor derken indirim mi yapmıyor? karta taksit mi yapmıyor ?

karta taksit istemistim indirim zaten yapmiyolar

evet canim dogru hatirliyosun.ama aksam eşimle konuştum baska hicbirseye kullanmamak sartiyla yani sirf ameliyat icin alabiliriz dedi o yuzden bugun arastirma yapmistim

Hadi ya taksit yapmiyolarmi.. O zaman geriye birtek kredi cekmek kaliyor herhalde.

yok canim kredi cekemem faizsiz kredide yok maalesef yoksa coktaaan olmustum bu ameliyati

Kız sende onu yapmasinlar bunu yapmasinlar hipnozlami buyutcekler yahu gormedigimiz surece bisey olmaz ya :)
haha kiz baska ne dedim ki :)

O bizim emniyet kemerimiz. Öyle düşün. Zaten ne takıldığını görcen ne çııktığını.

hmm o zaman cekcez mecburen. bogaz konusunda aşırı hassasim istifra ettigimde bir hafta bogaz agrisi cekiyorum o yuzden cok korkarim istifra etmekten. birdr mesela doktor bogaza bakmak icin bi çubuk sokuyoya o an orda kusuyorum ben

ya çok saçma bi soru olcak biliorum da bişi sorcam bu boğaza takılan boru biz uyuduktan sonra takılıo dimi birde uyandıktan ne kadr sonra bişiler yemeye içmeye başlıoruz ki ?

ya çok saçma bi soru olcak biliorum da bişi sorcam bu boğaza takılan boru biz uyuduktan sonra takılıo dimi birde uyandıktan ne kadr sonra bişiler yemeye içmeye başlıoruz ki ?
Uyuduktan sonra takılıyor canım. Uyanmadan da çıkıyor. Yemek içmek bulantı olmazsa 2 saat sonra. Bulantı varsa geçene kadar yeme içme yok.

Dimi ya son güne yaklastim . biliyorum o özguven bendede olucak . benim kas alti olacagi icin cok korkuyorum

kizlar hepinizi Allaha emanet ediyorum dualarinizda benide anin
benim icin bu işin oluru yok artik umidimi kaybettim. olurda birgun Rabbim banada nasib ederse , ameliyat tarihi ile birlikte geri döneceğim. .. ameliyat olacak olan arkadaslar Allah yardimciniz olsun insallah hersey yolunda gider ve coooook cooook guzel cicislere kavusursunuz... olmuş olan arkadaslarada kapsülsüz bi ömür diliyorum

selam ve dua ile ...

Allahtan her zaman hayırlısını iste tatlım.. Hayırlısı ne zamansa o Zaman nasip etsin..
Güzel müjdeli haberlerle aramızda ol inşallah

Canım bu bir vedamı yoksaİnşallah Allahın izniyle kısa sürede sende istediğin memelere kavuşursun,dualarım seninle

Eğer istersen yarın sana Esteworld ve Newest hastanelerinin fiyat ve şartlarını yazarım
Ama senin illaki gitmek istediğin doktorlar varsa bilemem tabi. Sanırım özel muayenesi olanlar daha pahalı ve fiyatla oynamıyorlar

Insallah hayirlisiyla biran önce sende olursun umidini kesme ufak tefek arastirmalar yaparsin ozamana kadarda abla. Bi bakmissin pat oluvermissn benim aklimda hic boyle bir konu yokken sadece 2 hafta icinde karar verdim maddi durumu ayarladim . ummadigin anda cikar insallah karsina selametle..

canım bence 1 gece hastanede kalman iyi olabilir.narkoz bazı bünyelerde tansiyon düşüklüğüne neden olabiliyo.bende oldu mesela.bir de ağrı makinesi de tansiyon düşüklüğü yapıyo.benim 7ye 4e düştü ne kadar tuzlu yesem de yükselmedi.çıkarttırdık ağrı makinasını aklında olsun.bir de yürümen gerekecek.ilk yürümeyi hastane ortamında ya da ne bilim hemşire gözetiminde yapman daha ii olabilir diye düşünüyorum.

Hep sorucam unutuyorum. Ameliyatta cc deniyormuş dr. Hangisi yakışırsa onu takıyormuş. Herkese aynı numuneleri mi deniyorlar?
benm ameliyat olduğum gün doktorun 1 meme 2 burun ameliyatı vardı.ameliyathaneye 10 tane farklı boyutta silikon getirdiler.her farklı cc silikonun deneme silikonu var die biliorum ben.orjinal silikonla deneme yapılmıo yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…