Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

He ya bize nasil kaba konuscaklarini soyliyim üf memeye bak ya bu nasil meme lan hic yok bu ne ya oglan misin sen derler :KK70: ah bi duyuyim varya :KK70:
Yada "ıyyy ne çirkin meme bu böyle" de diyebilirler, şahsen benimkiler için öyle düşünürüm
Amaaan hiç hoş bi düşünce değil ya öyle Hakkımızda yorum yapılması.. Ayık olsak cevabı yapıştırırız da işte olmuyooo

KIZLAR yaaa ben bugun 6-7 tane doktora sordum hic biride odemede kolaylik saglamiyor :KK42: cok canim sıkıldı
Kredi kartı istemiyoruz diye yazmıştın sanırım ama bu estetik hastanelerde taksit oluyor diye biliyorum. Mesela Estetica ataşehirde kesin fiyat vermek istememişlerdi görmeden ama 5.500 civarı demişti ve kredi kartına 6 taksit yanlış hatırlamıyorsam

Hakikaten kurbanlık koyun.... Üstelik bunun için şimdi para ödeyeceğiz :KK66: sen peki kendini Nasıl hissediyorsun bu Konuda? Hani normalde sen diğer taraftansın şimdi masadaki kişi olacaksın. Doktor ve takımı tanıdığın mı?
Ay yok valla tanıdık takım istemem. Ben hem korkuyorum hem rahatım. Ama sizden hiç farkım yok hasta tarafına geçince kızlar. Düşünmekten zayıfladım iyice. Bizim hastalar apar topar nolduğunu anlamadan amel. Da buluyorlar kendilerini. Bizim gibi stres bile yaşamıyorlar. Biz ayağımızla gidiyoruz. Bizim işimiz daha zor.

Bende bilmiyordum kendileri söyledi hatta 8 taksit yaptırmıştım :KK70:
Yani ben de Esteworld düşünüyorum taksit yapıyorlardır kesin yoksa akın akın gelmez ki insanlar Oraya her kesimden.
Bi kısmı nakit bi kısmı kart diye düşündüm ama yarın bi tam fiyatlarını öğreneyim de... :)

Yada "ıyyy ne çirkin meme bu böyle" de diyebilirler, şahsen benimkiler için öyle düşünürüm
Amaaan hiç hoş bi düşünce değil ya öyle Hakkımızda yorum yapılması.. Ayık olsak cevabı yapıştırırız da işte olmuyooo
Ayik olsam onu o masaya yatiririm o kesin :KK70:

Ay yok valla tanıdık takım istemem. Ben hem korkuyorum hem rahatım. Ama sizden hiç farkım yok hasta tarafına geçince kızlar. Düşünmekten zayıfladım iyice. Bizim hastalar apar topar nolduğunu anlamadan amel. Da buluyorlar kendilerini. Bizim gibi stres bile yaşamıyorlar. Biz ayağımızla gidiyoruz. Bizim işimiz daha zor.
Iste sen zayifladin ben hayatimda ilk kez 3 sivilce cikardim. Hatta hormonlarin bile oynadi kaslarim biyiklarim bile cikti :KK70:

Aynen valla :KK43:

bende henüz bir heyecan yok ama zaman yaklaştıkça heyecan basıcaktır sanırım. hemen iyi haberlerinizi bekliyorum...

Canim bnim son 2 gun . ya ben ne edeyim sen söyle ergenlik sivilcesi yaptim resmen :KK70: ünv. Sınavina girerken bile bukadr heyecan yapmadim :KK70:
Canım en iyi yapacağın şey ameliyattan sonra ne kadar özgüvenin yükseleceği ve yazın binbirçeşit bikinilerinle sahilde dolaşacağını düşün hepsi geçer.

Canım en iyi yapacağın şey ameliyattan sonra ne kadar özgüvenin yükseleceği ve yazın binbirçeşit bikinilerinle sahilde dolaşacağını düşün hepsi geçer.
Inan tarih yaklastimi sende boyle olcaksin benim yarin son ondan sonra hoop hastane :) ama inanilmaz gerginim saatlerdi4 kendi kendime heran vazgecebilirim diye kafami dagitmaya calisiyorum cunku cok korkuyorum cidden:KK17:

Inan tarih yaklastimi sende boyle olcaksin benim yarin son ondan sonra hoop hastane :) ama inanilmaz gerginim saatlerdi4 kendi kendime heran vazgecebilirim diye kafami dagitmaya calisiyorum cunku cok korkuyorum cidden:KK17:
Acı yoksa gelişmede yok :KK66: yüzüp yüzüp kuyruguna geldin betus cok düşünme...dün güzeeeel bi gece geçirdim:halay: kendimden tahrik oldum resmen cok farketti...bugün işe başladım inanılmaz özgüvenim geldi...

çok yakın bir tarih senin durumunu çok merak edeceğim takipteyim. Nereye kime ve nasıl yaptırıyorsun:)
Ay heyecanlandırma beni canım yaa neden çok merak edecen hissettiğin bi durum mu var. Ay çok korkuyorum zaten. Ben izmir gazi hast. De dr. Fahri Mola'ya olacam. 385 damla dualplan.

X