Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

zullall zullall bildiğim kadarıyla bazı doktorlar ameliyat sırasında protezi takınca hastayı 90 derece oturur pozisyona getiriyormuş dediğin gibi meme ayakta Nasıl görünecek görmek için ama bilgisi olan paylaşsın lütfen. Ben de bunu doktora soracaktım not edeyim

Şimdi burda kızlar gün sayıyor ameliyata ben ancak ilk randevuları ayarlayabildim :) cumartesiden perşembeye öne Çektim 19 mayıs izinliyiz diye
Kızlar 2 ayrı doktorla görüşeceğim beni neler bekliyor yazarsanız sevinirim, yani ne yapacak ölçülerimi alıp bakacak mı sadece ? Merak ediyorum ve şimdiden sıkılıyorum, kesin utanırım ben orda göğüslerimi açmaya :bicak:
ayh valla insan ilk 2 3 saniyede utanıo sonra salıyosun kendini :olamaz::KK48: bide bende doku da vardı ayyy doktor aldı avcunun içine hımmmmm memeleriniz c cup bakın benim avcum tam c cup demez mi :oops: ayh gülcem gülemedim :KK48: ölçülerini alır cilt kalınlığına bakar resim de çeker büyük ihtimal.

canım bence 1 gece hastanede kalman iyi olabilir.narkoz bazı bünyelerde tansiyon düşüklüğüne neden olabiliyo.bende oldu mesela.bir de ağrı makinesi de tansiyon düşüklüğü yapıyo.benim 7ye 4e düştü ne kadar tuzlu yesem de yükselmedi.çıkarttırdık ağrı makinasını aklında olsun.bir de yürümen gerekecek.ilk yürümeyi hastane ortamında ya da ne bilim hemşire gözetiminde yapman daha ii olabilir diye düşünüyorum.
Evet ya banada cok mantikli geldi kalırm insallah ya . gerci hastane de kalmayi bile gectim ameliyt korkusuyla beynim dolu suann:)))

Sigarayi hayir birakamadim canim :KK43: ama azalttim bayagi :KK43: doktora soyledim zaten ameliyt sabahi kesinlikle icme dedi. Kız tiryakiyim ben nasil birakayim hemen . yok kız dinmedi pek ama korku gecti mutluluk heyecani dun bavulumu hazirladim pijamami terligimi aldim :KK70: bugunude bitirdmmi kaldi 1 gun hadi bakalim :)
ayh tatlı bi heyecan di mi?pır pır ediyo resmen insanın içi mutluluk pırpırı :KK48:

ayh tatlı bi heyecan di mi?pır pır ediyo resmen insanın içi mutluluk pırpırı :KK48:
Valla tatlımı acımı çözemiyorum hic . heyecandan cok korkum var gözümde arastira arastira cok buyuttum herhalde.. Bugun bi ara vazgecicektim sakin olmaya calistim. Yusuf yusufum yani anliycaginiz:KK43:

Valla tatlımı acımı çözemiyorum hic . heyecandan cok korkum var gözümde arastira arastira cok buyuttum herhalde.. Bugun bi ara vazgecicektim sakin olmaya calistim. Yusuf yusufum yani anliycaginiz:KK43:
ben 3 ay bekledim ameliyat tarihimi ve o sırada meme büyütme ameliyatı fln izledim :olamaz: dikleştirme bulsam onu da izlicektim.ayh sakın vazgeçmeeeeeeee.bence sen hastaneye gittiğinde hemşirelere söyle diazem fln yapsınlar sakinleş.stresli girme ameliyata.inan her şey o masaya yatana kadar.bende o da yoktu o ayrı mevzu.:spor:bitse de kurtulsam şu memelerden modundaydım ben.sen de bitse de kavuşsam şu memelere de:KK66:

kizlar hepinizi Allaha emanet ediyorum dualarinizda benide anin :KK43:
benim icin bu işin oluru yok artik umidimi kaybettim. olurda birgun Rabbim banada nasib ederse , ameliyat tarihi ile birlikte geri döneceğim. .. ameliyat olacak olan arkadaslar Allah yardimciniz olsun insallah hersey yolunda gider ve coooook cooook guzel cicislere kavusursunuz... olmuş olan arkadaslarada kapsülsüz bi ömür diliyorum

selam ve dua ile ...
Canımmmmmm benim inşallah ikimizede nasip olur.hayırlısıysa olsun zaten.öptüm seni çok..... :KK43:

Khaleesi_ Khaleesi_ ; taksit yapan hastanede olsan olmaz mı ameliyatını? Belki eşinin kadın doktor inadını kırabilirsin? Hiç doğum yaptın mı bilmiyorum ama doğuma girdiğinde de (normal doğum değilse) doktorunu seçsen bile ameliyathanedeki ekibin içinde de erkek personel olabiliyor. Ben de aslında o erkek hasta bakıcıları falan hiç istemiyorum. Doktorlar, emin ol sayısız belki de binlerce kadın görüyorlar. Ben her iki sezaryenimi de erkek doktorla oldum. Eşin neden endişeleniyor bilmiyorum ama çok yakınlarımın içinde kadın doğum uzmanı erkek doktorlar var. Evli çocuklu bildiğin aile babaları. Sadece işini yapıyor ve her gün defalarca vajina görüyorlar ona bakarsan. Neden bunları yazıyorum? Kadın doktor istiyorsun ve taksit yapan doktor istiyorsun. Seçeneklerin pek az oluyor öyle olunca. Eşini ikna edemez misin?

ben 3 ay bekledim ameliyat tarihimi ve o sırada meme büyütme ameliyatı fln izledim :olamaz: dikleştirme bulsam onu da izlicektim.ayh sakın vazgeçmeeeeeeee.bence sen hastaneye gittiğinde hemşirelere söyle diazem fln yapsınlar sakinleş.stresli girme ameliyata.inan her şey o masaya yatana kadar.bende o da yoktu o ayrı mevzu.:spor:bitse de kurtulsam şu memelerden modundaydım ben.sen de bitse de kavuşsam şu memelere de:KK66:
Benim en buyuk sansim karar verdim ve 3 gun sonrasina tarih aldim cunku sansima o gun ameliyt olucak hastanin kızı rahatsizlanmisti onu ileriye attilar beni aldilar. Bi baktım 3den geriye sayiyorum ağla ağla :)) bitsede kurtulsam bitsedeeee kurtulsaamm:)))) acımı cekseemmm. Sonrada tadını çıkarsaamm :))

Benim en buyuk sansim karar verdim ve 3 gun sonrasina tarih aldim cunku sansima o gun ameliyt olucak hastanin kızı rahatsizlanmisti onu ileriye attilar beni aldilar. Bi baktım 3den geriye sayiyorum ağla ağla :)) bitsede kurtulsam bitsedeeee kurtulsaamm:)))) acımı cekseemmm. Sonrada tadını çıkarsaamm :))
Ya betüüş walla seninkine az kaldı ama sanki benim ameliyatımmış gibi heyecan yaptım :) ya mutlaka yaz ameliyat sonrası merak ederimm :21:

Tabikisi yazcam kız aglaya ağlaya hönküre hönküre hemde :KK70: son 1 :) sen o heyecani bana sor butun guzelim tirnak etlerimi yedim sivilce cikardim bide damaklarım şiştii:KK70: cok arastirdim ya korktum biraz bilincaltım fennaa:)

Ya betüüş walla seninkine az kaldı ama sanki benim ameliyatımmış gibi heyecan yaptım :) ya mutlaka yaz ameliyat sonrası merak ederimm :21:
Ben kaas altı diye korkuyorum ağrı lardan korkuyorum 9 gün izin kullanabilcem sadece iyilesebilcekmiym onuda bilmiyorum.. Kafamda daha deli sorular hic bir sekilde kafam dağılmıyor odaklanmisim ona :KK43: bugunu ağla gül ağla gül bitirdim..

Tabikisi yazcam kız aglaya ağlaya hönküre hönküre hemde :KK70: son 1 :) sen o heyecani bana sor butun guzelim tirnak etlerimi yedim sivilce cikardim bide damaklarım şiştii:KK70: cok arastirdim ya korktum biraz bilincaltım fennaa:)
Yok yok süper olcak sonrasını düşün sonrasındaki mutluluğunu düşün her seferinde aynaya bakcaksınn ayyy seksi seksi şeyler giyceksiin 2 gün dayan kuzu 2 güncük :)

Dimi ya son güne yaklastim . biliyorum o özguven bendede olucak . benim kas alti olacagi icin cok korkuyorum :KK43:
Benimde kasaltıydı canım neredeyse hiç memem yoktu...çok ağrılı acılı zor bir süreç geçirdim küfürler ettim pişmanlıklar yaşadım üstüne ishali kusması bayılması neler neler...ama tam 1 hafta..sık dişini ve korkma...:KK200:

Benimde kasaltıydı canım neredeyse hiç memem yoktu...çok ağrılı acılı zor bir süreç geçirdim küfürler ettim pişmanlıklar yaşadım üstüne ishali kusması bayılması neler neler...ama tam 1 hafta..sık dişini ve korkma...:KK200:
Abooo kız sen hepten bitmissin:KK43: simdi nasilsin oluyormu cok agrin sızın

X