Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben ameliyattan sonra tam olarak ayıldığımda, o baskıyı ilk hissettiğimde, işte tam o anda ... İşte tam göğsümdeki o baskıyla uyandığımda ... b@k vardı da yaptırdım demiştim

Benim kafam çok karışık. Umarım kendi kafam gibi başkalarının da kafasını bulandırmam. Ben hukukçuyum. İnsanlar bazen dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan da oluyorlar. Benim tedirginliğim biraz da mesleğim sebebi ile gördüğüm olaylarla ilgili. Hem sağlığınızı hem zamanınızı ve hem de paranızı kumar gibi risk alıp bir doktorun üzerine oynayacaksınız. Esasen hiçbir sağlık sorununuz da yok, sadece "daha" mutlu olmak için. Ve bu tamamen şans. Sizin de doğru hasta olmanız gerekiyor. Bu bezelye de bir tuhafmış, bir türlü pişmek bilmiyor diye şaşırıp kalıyor muyuz bazen mutfakta? Altı üstü bezelye, her zamankinden farklı çıkınca, bezelyede bir tuhaflık var, her zaman pişirdiğim gibi pişirdim demiyor muyuz? İnsan bezelye değil. Her bir kadın; göğüs yapısı, derisi, dokusu, sinir hücreleri ve süt bezeleri ile biricik. Her bezelye hep bildiği ve o alıştığı şekilde değil de ayrı ayrı pişiren bir aşçı gibi yüzlerce defa ameliyat yapmış, her kadının ihtiyacına göre hekimliğini geliştirmiş bir doktor bulmak gerek. Sonra da güvenmek. İnşallah şanslılardan oluruz diye dua ediyorum. Gerçekten buradaki yorumları okumak, doktor tavsiyelerine dikkat kesilmek bir süre sonra zihin karıştırıcı olabiliyor. Üstelik arada sahte profiller üzerinden sahte karalamalar ve sahte övgüler de eklenince iş iyice zıvanadan çıkıyor. Siz bana bakmayın, ben hem İstanbul'dan hem Ankara'dan hem de Giresun'dan doktor seçecek kadar şuursuz olabiliyorum.

Valla benim beynim yanmış durumda şu yazıdan sonra keşke kasütü olsam diyorum ama dr ısrarla kasaltı yapcak. Kasütü belli olur ele gelir diyo. Ben de kasımın keailmesini istemiyorum. Yani nekadar hissesilir ki acaba. Cup farkım 6 cm

bende hollandadan gelcem olabilir ne var ki nerde doktor bulduysaniz ona olursunuz hem omurluk oldugu icin arastirmak en dogal hakkimiz

bende hollandadan gelcem olabilir ne var ki nerde doktor bulduysaniz ona olursunuz hem omurluk oldugu icin arastirmak en dogal hakkimiz

Hollanda'da değil de Türkiye'de bu ameliyatı olacaksanız zaten şehir de çok önemli olmayabilir. İnanın İzmir'de yaşayan birinin İstanbul'da ya da İstanbul'da yaşayan birinin Ankara'da ameliyat olması çok daha zor. Özellikle de çalışıyorsanız. Bulunduğumuz şehirde de pek çok plastik cerrah görev yapıyor neticede ama zaten bildiğim kadarıyla yurtdışından akın akın ülkemize ameliyat olmak için gelen yüzlerce kadın var her sene. Yurt dışından ameliyat olmak için gelmek çok da bilmediğimiz bir şey değil.

Canım doktoruna söyle benim hiç elime gelen bir şey yok bildiğin meme o kadar da rahatım

Canım sen nerde yaşıyorsun

Kızlar sanırım antibiyotikten 2 gündür ishalim.bugün bir ara cok kötü oldum sanırım tansiyonum düştü çarpıntıyla beraber ölüyorum zannettim..annem ambulans çağırdı hatta...antibiyotiği içmiyorum napmalıyım sizce???

Dr una danış yarın. Ama eşime sordum. (Dr kendisi:) penisilin türevi kullanıyordur. Değiştirilecek antibiyotiği dedi. Geçmiş olsun. Dr una ulaşmalısın. Korkma bişşi olmaz. Bol su tüket.

Antibiyotik çok önemli bu dönemde sen hemen dr.una ulaşmaya çalış.yada bir hastaneye git durumunu izah et canım.

Çok çok geçmiş olsun Canım, inşallah çabucak toparlarsın

Antibiyotiği almadığını doktoruna söylemen gerek. Benim burun ameliyatım sonrası antibiyotik bağışıklığım dolayısıyla antibiyotik bana faydalı olmamış ve vücudum enfeksiyon geliştirmişti. Günlerce hem de yüz üstü yatmamak gerekirken sabah akşam iğne vurulmak zorunda kaldım. Sakın ihmal etme. Geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…