Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Teşekkürler cvplarınız için dr.umunda cep no.sunu bile almamısım..yarın arayıp sorucam...birde bir sorum daha var kalçada ödem olur mu??bugün vücut ölçülerime baktım sok oldum tartının pili bitti tartılamadım tartılsam gerçek şoka giricem demekki:skandal:

Teşekkürler cvplarınız için dr.umunda cep no.sunu bile almamısım..yarın arayıp sorucam...birde bir sorum daha var kalçada ödem olur mu??bugün vücut ölçülerime baktım sok oldum tartının pili bitti tartılamadım tartılsam gerçek şoka giricem demekki:skandal:
Bende de ödem oldu.hatta karnim çok şişti.ama bayagi toparlanmaya başladım

Karnımın ödemini anladımda kalçamdada mı oldu acaba bu kadar büyüyemez heralde
Bir haftada 6 cm büyümüş bir haftada:KK43:

Sırt üstü yatmaktan mı acaba?

Merhabalar ben 4 gun once meme buyutme ameliyati oldum 375 cc yuvarlak protez takildi yani su goguslerim kucuk geliyo bana su an gayet yaygin ortasi bis ve sert sizce zamanla duzelirmj yani boyle onw dogru olurmu

3hazirana çekildi tarihim. Adet dönemine denk gelmesin diye. Hızla yaklaşıyor tarih. Desteğiniz bana çok iyi geliyor teşekkürler.
Rica ederim bende daha yeni ameliyat oldum sayılır aynı endişe ve sıkıntıları bende yaşadım yardımcı ve destek olmayı seviyorum dediğim gibi bütün o baskıya o ameliyat masasına yatmaya değer sonrası fıstık gibi memeler özgüven kendinle barışma vs.... :KK66:

Merhabalar ben 4 gun once meme buyutme ameliyati oldum 375 cc yuvarlak protez takildi yani su goguslerim kucuk geliyo bana su an gayet yaygin ortasi bis ve sert sizce zamanla duzelirmj yani boyle onw dogru olurmu[/Q düzelicek cnm ameliyatın daha çok yeni şekle girmesine daha var o sertlikte o kadar çok olmucak bol bol su iç :KK66:

Merhabalar ben 4 gun once meme buyutme ameliyati oldum 375 cc yuvarlak protez takildi yani su goguslerim kucuk geliyo bana su an gayet yaygin ortasi bis ve sert sizce zamanla duzelirmj yani boyle onw dogru olurmu
Henüz çok yeniler :KK66: 100 güne ihtiyacın var en az :KK66: hem kıvam hem de şekil olarak ilk haftalar tuhaf ve sert olacaklar.

Kızlar sanırım antibiyotikten 2 gündür ishalim.bugün bir ara cok kötü oldum sanırım tansiyonum düştü çarpıntıyla beraber ölüyorum zannettim..annem ambulans çağırdı hatta...antibiyotiği içmiyorum napmalıyım sizce???
Antibiotik alerjisi gibi bişey olabilir cnm. Değiştirebilir dr un antibiotiği evt penisilin türeviyse başka verecek. O da olmazsa tablet yerine iğne olarak da verebilir. O alerji bende de var. Özellikle ağrıkesiciyle birlikte alınca ishal fazla değil biraz olur bende ama vücudum şişer ve nefesim daralır. Yanında alerji hapı da alırım. Penisilin den de hep uzak dururum. Mideme de dokunur. Mide koruyucu da alırım fln

Ben cevap vereyim mi mutluluk2015 mutluluk2015 ? :KK66:Hayır, kas altı yapıldı. Zaten ona kas üstü yapılamazdı. Hiç dokusu yoktu ama fıstık gibi oldu.
Dr la görüştün mü? O ne önerdi? Benim görüştüğüm dr lar damla önerdi. Yuvarlak sütyen kenarlarından taşma yapar şişman gösterir dediler. Bir de damla daha estetik dururmuş. Herkesin meme yapısına göre öneriyorlar. Hatta dr fahri beye olacam ameliyat, bana dekolten olsun istermisin dedi. Eveeeettt dedim. Olmuşken hepsi olsun dedim :)

Ben de yuvarlak istiyorum çünkü damla beni mutlu etmez diye düşünüyorum. Meme dokusunun üst kısmı yok bende.

Hollanda'da değil de Türkiye'de bu ameliyatı olacaksanız zaten şehir de çok önemli olmayabilir. İnanın İzmir'de yaşayan birinin İstanbul'da ya da İstanbul'da yaşayan birinin Ankara'da ameliyat olması çok daha zor. Özellikle de çalışıyorsanız. Bulunduğumuz şehirde de pek çok plastik cerrah görev yapıyor neticede ama zaten bildiğim kadarıyla yurtdışından akın akın ülkemize ameliyat olmak için gelen yüzlerce kadın var her sene. Yurt dışından ameliyat olmak için gelmek çok da bilmediğimiz bir şey değil.
evet Turkiye'de olcam bende geliyorum sizinde bi sehire gitmeniz normal diye dusundum.
onemli olan iyi bi doktor bulmak
ben tv de goruyorum fatih dagdelen hasan findik bazisi diyor medyatic iyi olmuyor bazisi iyi oldugundan cikiyor allak pullak oldum

evet Turkiye'de olcam bende geliyorum sizinde bi sehire gitmeniz normal diye dusundum.
onemli olan iyi bi doktor bulmak
ben tv de goruyorum fatih dagdelen hasan findik bazisi diyor medyatic iyi olmuyor bazisi iyi oldugundan cikiyor allak pullak oldum
Ben sağlık sektörünün içindeyim. Medyatik dr lar iyi değil.

X