Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ne alaka canım yaaa kimin haddine boş ver sen kendini bilmezleri. Hiiiçç sıkma canını

Ne alaka canım yaaa kimin haddine boş ver sen kendini bilmezleri. Hiiiçç sıkma canını
ya nasıl sıkmayım kırmak istemedim albümüm yok dediğim halde msj üstüne msj atıyor
sonrada profilini düzenle sana hiç yakıştırmadım falan seni farklı sanıyordum falan sadece memen değil kabak gibi yüzünde ortada güven vermedi bana haliyle bende izlemeye almadım suçlu ben oldum hayret doğrusu

Bence bu yazıyı bile yazmana gerek yok.kimin ne haddine istediğimi alır istediğimi atarım. Şikayet edilemiyor mu bu arada

Tatlım sinirlenme.. O özel mesajlar hepimize geliyor emin ol :)) Ben artık cevap bile yazmıyorum. Milyon kez yazdık, YENİ ÜYE OLANLAR,ALBÜMÜ FOTOSU OLMAYANLARI,KONU HAKKINDA FORUMDA YORUMLARI OLMAYANLARI EK-LE-Mİ-YO-RUM diye ama yinede yazıyorlar işte.
Gerçekten bazen biz burada meme Show yapıyormuşuz gibimi görünüyoruz anlamıyorum. Özel fotolar arkadaşlar sonuçta. Herkese albümü açıpta gösteremeyiz dimi!

Sonuçta burda albümüm olduğu görülüyor. görüldüğü halde kaldırdım dersem anlar istemediğimi ısrar etmez diyorum ama yok herneyse haklısın birdaha hiç birşekilde kimseye cvp yazmıcam

Kim o hadsiz yaaaa.....boşver sıkma canını.....lafa bak lafmı diye...adama bak adammı diyeeeeee.gül geç....öptüm seni şeker

Gerçekten hayret ne insanlar var yaaa

Nebicim insanlar var ya yazikk onlara ne uyor
Takma cnm msjlari sil gitsin

Kızlar bu sag tarafta batma hissi var hatta o batan yerlere bazen dokunduğumda acıyor sanki bu durum dünden beri var bandaj in açıldıktan sonra oldu. Acaba bu ameliyat sudyen in üst kısmı hafiften kesme yapıyor meme üstünde. Sudyen in baskısında protez de dokuları eziyor olabilirmi yoksa tamamen olağan durumlar mi bunlar. 5 gündür değişik değişik ağrı baskı acı gerginlik her türlü travma yasiyorummm

yazıları okudukça sabırsızlıktan ölcem.hazirandan sonra doktor görüşmelerine başlicam inşallah.muhtemelen sonbahar kış ayı için randevu alırım.paramın bir kısmını biriktirdim ozamana kadar muhtemel miktarı tamamlamış olurum.ben de 32 yaşındayım hiç daha fazla bekleyemeyeceğim.burda okuduklarımdan notları derleyip doktora öyle gidicem.doktor bukadar biliyon kendin yap madem demezse iyikızlar ben birçok arkadaşı izlemeye aldım lütfen beni de izlermisiniz.

Cnm sen suçlu falan değilsin karşındaki hadsiz kimseyi izlemek zorunda değilsin yada göğüslerini göstermek zorunda değilsin biz nasıl zamanında silikon yaptırtmadan önce küçük memelerinizi çekine çekine koyduysak onlarda koysun takma kafanı boşver

Canım maalesef kendisi memelerini koymuş zaten o yüzden de kızdı biraz ama güven vermedi izlemeye almadım bu kdar basit istediğimi izler istediğimi silerim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…