Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ya benim 5 gün oldu ameliyat yarım içtim bugün ama evde vakitte geçmiyor böyle bn bn oturmaktan fenalık geldi tek tük iceyim bari bende:))Teşekkürler canım bu arada cevap gönderdiğim icinn
Canim ben amaliyattan bi gun once doktorum izin verdi kendini kasna ic dedi bende dayanamadim gece 11.00 de ictim ertesi gun narkozda slklntl yasamadim,amaliyattan sonra 4. Gunden sonra tek tük ictim zaten normalde 3 tane icen birirydim cok zorluk yasamadim simdi 1.5 ay oldu ve hala gunde 3 tane iciyorum kendini zorlama ic....ama su da var sigara icmemek yara iyilesmesini hizlabdiriyo kana oksijen gitmesi gerek...

Çok açıklayıcı bir yazı olsu gerçekten çok teşekkür ederimmm

anldım canım yinede içmemek daha dogru karar olacakk

güzel kızlar günaydınnnnnn.ameliyat olun yada olmayın ama sigara içmeyin.bu kendinize yapacağınız en büyük kötülük.20 yıl içtim çok pişmanım.giden yıllarımı kimse bana geri getirmiyor.bu gününüzün ve güzelliğinizin kıymetini bilin.haydi şimdi bu ameliyatlarınızı bahane edin ve sigarayı bırakın.@arzum77 arkadaşımın yazısını defalarca okuyun .kocaman öpüldünüzzzzzzz

Evet canım ama dual planda protezin üst kısmı ks altında alt kısmı dışarıda kaldığı için bazı arkadaşlar böyle bir şikayette bulunmuş. Benimki de yuvarlak takılacak. Sorun yaşamamana sevindim bakalım inşallah bende yaşamam :)

Aynen doktorum herseyin iyisini bilir ben ina biraktim cigu seyi.meme dokum olmadigi icin dual plan kas altinin daha fogal bi görunum saglayacagini söyledi,yuvarlak protez ana yandan görulusu damla gibi duruyo gayet hos bomba gibi

KIZLAR GERÇEKTEN DARALDIM ARTIK YAHU!!!
okadar özel msj alıyorum ki bu sıralar sıkıldım artık!!
beni izlermisin? resimleri görebilirmiyim?
msj üstüne msj atıyorsun ısrarla yazıyorum albümüm yok diye çünkü görmesini istemiyorum tekrar msj atıyor 5 albümün var bilmem kaçtane resmin var sana hiç yakıştırmadım falan .Beni nekadar tanıyorsun ki yakıştırmıyorsun cinlerim tepeme çıktı ya !! profil de yazan msj kaldırcakmışım yanlış yönlendirme yaparmışım. SANANE!!
arkadaş meme benim değil mi? ister gösteririm ister göstermem bunun kararını ben veririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…