Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Güzelim 1 ay çok uzun değilmi bant tskma süresi. Benimde kanamıştı dikişlerim ama doktorum olabilir önemli değil demişti. Yine de sen kendi doktoruna bi sor istersen. Geçmiş olsun
Bana tak demisti o ten rengi bantlardan
Ay bilmiyorum yaaa demin whatsappdan doktora yazdim geri donmedi
Ama yarin burdaki doktora gidicemmmm

Bana tak demisti o ten rengi bantlardan
Ay bilmiyorum yaaa demin whatsappdan doktora yazdim geri donmedi
Ama yarin burdaki doktora gidicemmmm
Git tabii mutlaka ne olur ne olmaz. Benim geçen hafta aldı bantlarımı o zamanda hafif kanama oldu kabuğu kalkmış bantı çıkarırken bişey yok bir haftaya geçer demişti. İlk günler biraz yanma oldu sonra geçti. Sıkma canını bence canım

Ay sagol canim yaaa cidden uyuyamadim deminden beriii
Insallah bisey yokturrr

canim endiselenme olagan durumlar bunlar senin dahada yeni zaten.benim hic birseyim yokken birden basliyo batma sizlama.bak dun hic birseyim yoktu bugun ozellikle sag memem bi sizliyoki sorma.spordan sonra acir ya kolun vs. Suanda mememde oyle bi aci var.tabi bunlari dr.a soyledim gayet normal diyor

Hadi ya desene uzun zaman alıyor iyileşme süreci benim bugün daha 1 hafta oldu

Hadi ya desene uzun zaman alıyor iyileşme süreci benim bugün daha 1 hafta oldu
Yani surekli olarak dusunme ara ara oluyo bazen geciyo geri basliyo.dr. dun actigimiz o cep iyice kuculup kendini toparliyor dedi normal boyle seyler dedi. Evet canim ne kadar surer bilmiyorum ama benim hala devam ediyor.aman sukur ilk gunleri atlattik ya bunlar viz gelir gittin demi dr.a gordunmu memelerini

Evet canim bandajlarin açıldı şuanda muhtesemler umarım cirkinlesmezler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…