Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Hahhaa ayni gunlerdeyiz tatlim biliyosun.benim dr. Esin 3 hafta dokunmasin memelerine dedi ayy bende adama ayrinti soramadim tabi ee ne kaldi zaten surda 3 haftaya ha 3 gun once ha 3 gun sonra
Baby cim nasıl oldu senin şekillerinde değişim oldumu ne durumdalar

Canim ben ankarda Volkan tayfura 11.000 e yaptirdim

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Ya anlamadığım nasıl bu kadar ücret farkı oluyor doktorların arası da.
Dikiş izi kalır diye korkuyorum. Bende hiç meme yok. Kas altı yapılîr dedi doktor. Çok ağrılı oluyor diyorlar onun içinde.

Doktorun akademik gecnisi,basarisi,ünü,fiyati degiatirebilir...doktirum meme alti ve meme basini 8.000 e yapiyo ama koltuk alti endoskobik yöntemle yapildigi icin daha masrafli ve tecrübe gerektiriyo ben amaliyati 7.000 zannediyodum 11.000 denilince sok olmustumAma doktoruma inanilmaz guvendigim icin ve basja doktor istemedigim icin fiyati artik gözum görmedi ve icim rahat amaliyata girdim güven cok önemli 100 de yüz inandim yani...yetreerki iyi birsry oldun parasina katlancaz dedim...kas alti kimine göre agrili oldugu söyleniyo bende cok korkuyodum herkes öyle soyleyince...ama amaliuat sonrasi kas agrisi yasamadim.sadece herkesin yasadigi baski ve gerginlik yasadim kisiden kiaye degisiyo demek kii kafaya takma hersey olup bitiyo

kızlar ben çok kötüyüm çooooookkk
ameliyat bana hayal oldu artik hayal
eşim biriktirdigim parayi aldı elimden yaaa

kızlar ben çok kötüyüm çooooookkk
ameliyat bana hayal oldu artik hayal
eşim biriktirdigim parayi aldı elimden yaaa
Ayyy canim yaa niye aldi yaaa bu senin icin cok.önemliydi ne jadar biriktirmistin...sana gaz vermek gibi olmasin ama ben cok fenayim bu gibi durumlarda kök sökturuyom adama dedigimi yaptiriyom bi sekilde yoksa beni kaybeder....esimde kaybetmemek adina huyuma gider...
Tühhh hayallerin suya duamesi.kötu canini slkma allahtan ümit kesilmezz Rabbim.nasip etmeyecegi seyin hayalini ettirmez mis....esinede tavrini koy bence

kavga etti benimle sirf parayi alabilmek için aslinda böyle şeyler yapmazdi isleri iyi gitmedigi için sanirim. ama ben o parayi ne zorluklarla biriktirmistim ve biliyorum eşim onu geri vermeyecek bana

Canım Sihirlii nin dediği gibi doktor un başarısı, tecrübesi, ünü, kullandığı yöntem ve kullandığı implantlar da çok etkiliyor fiyatları. Zaten implantların fiyatı, özel hastane ameliyathane ücreti, özel odada refakatçi ile 1 gece ücreti, doktorun ekibinin de ücretini düşünürsen aşağı-yukarı fiyatlar belli zaten.
Ben Ankara da Op. Dr. Ferruh Bingül e koltuk altından ameliyat oldum. Özel Çukurambar Koru Hastanesinde yapıyor ameliyatı. Referansla gittiğim için indirimli yaptı.

kavga etti benimle sirf parayi alabilmek için aslinda böyle şeyler yapmazdi isleri iyi gitmedigi için sanirim. ama ben o parayi ne zorluklarla biriktirmistim ve biliyorum eşim onu geri vermeyecek bana
Coknkötu olmus canim bilemem tabi islerin durumunu... Ama esinin biriktirdigine ellemesi kötu olmus cunku meme bir jadin cok önemli memesiz günlerimin acisini ben bilirim,ben esimi yanima yaklastirmiyodum once meme yaptirilacak diyodum...tani herkesin kisligi farkli..insallah tez zamanda olursun esin bi sekilde yaptirmaya karar verir insallah...

Ben indirim yaptiramadim yaa 11.000 net fiyattiEsimin ici gitti parayi verirkenAma ben hic takmadimm amaaan benim mutlulugumdan önemli mi dedim yine kazanirim allah saglik sihat versin simdi daha bi srvkle calisiyorum.... Benim hastahanede özel bi hastahanedydi ankarada medicana..ben memnun kaldim hastahaneden...doktorun ilgisinden amaliyat olali 40 gün oldu ilgisi alaksi super simdi ikinci kontrolume gitcem bakalim

Baby cim nasıl oldu senin şekillerinde değişim oldumu ne durumdalar
Yok tatlim ya nerdeeee en son foto koymustum gordunmu bilmiyorum.ilk zamana gore bayagi degisim var tabi ama benimkiler uzun surecek bellidun aklima takildi biraz arastirdimda net bisi bulamadim bana ultra high takildi ya acaba diyorum onun etkisi varmi ayy birde noldu bilmem agrim sizim yoktu 2 gundur yataktan kalktikten sonra agri basliyo. Sen nasil oldun agrilan ne durumda birde bandajlar ne zaman cikicak canim?

Benim de kas altı yapıldı meme dokusu olmadığından. Ben de de kas ağrısı olmadı pek. Zaten kas gevşetici alıyorsun. Tek rahatsız eden sabah kalktığımdaki baskı ve gerginlik oldu, o da 3-4 gün. Kişiden kişiye değişebilir ağrı durumu ama sen yine de gözünde fazla büyütme bence.

Benim daha 8. Gün bugün merakla bekliyorum sonuçlarımı :) ameliyattan sonra 5. gün bandajlarım açıldı, sütyene geçtim. Perşembe de kontrole çağırdı tekrar.
Sen masaja ne zaman başladın canım?

Istanbulda asagi yukari 6-13 arasi fiyatlar.dr.una yaptigi hastaneye gore hep degisiyor. Hicbir dr. tamamen izsiz bir ameliyat diyemiyor zaten.zaman gectikce siliklesiyor.koltukalti meme basi bence daha iyi kamufle edilebilir.agri dersen ilk 3gun benim icin cok zordu sonra yavas yavas azaldi.bu arada benimkide kas alti 17.gunumdeyim. egerki gercekten istiyorsan erteleme

Ahhh canim ya dur bakalim once kotuyu dusunme ya belki sandigin gibi degildir

Evet son yüklediği foto daha bir değişim var o belli.Fakat benimde aklıma geldi ultra high profil derini fazla gerdi ve deri esnekliğini kazandiginda protezlere esneyecek alan açılacak ve aşağıya doğru inecek ler bence.ya benimde u h profil olabilir ben belgelerimi yarın alacam dr dan.ameliyattan çıktığımda dr 320 cc dedi mentor markada 320 u h profilde var sadece bakalım yarın netleşecek narkoz un etkisiyle dr a çok soramadim da.esimde sağolsun o kadar tembihledim hiç birşey sormamis dr.a.ben iyiyim cok sukur bandajlarim yarın açılacak bakalım inşallah karşılaştığım manzara güzel olur.senin çok mu ağrı var niye öyle oldu ki dr la gorustunmu

Khaleesi canım üzme canını hiç birşey senden kıymetli değil. Belli ki esin zor günler geçiriyor. Hepimizin hayatında olmuştur böyle şeyler. Birbirinize destek olun.Eger vermeseydin Vicdanen çok rahatsız olacaktın buna emin ol.Allah büyük de ve bekle canım senin için hayırlı olan vakit gelmemiş daha demekki

Aaa evet canim bende arastirirken ogrendim high profilde 320 yok 325 var.egerki mentor markaysa ultra high buyuk ihtimal.ben ameliyattan sonra 2 kere gittim kontrole bana niye ultra koydu sormadim hic.benim dr. Ust lobu dolgun seviyormus ondanmi acabayarin sende sor bakalim ne dicek.ultranin yuksekligiyle digerinin arada fark var bayagi cunku.ayy hadi istedigin gibi olmustur insallah canim hii agrilar neden oluyo bilmiyorumki bende hafta ici gidicem bi soriyim ama normal der buyuk ihtimalsabah kalkinca memelerime kocaman bi tas koymuslar gibi oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…