Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

ben koltukaltindan korkuyorum ya :/ birde onun ucreti daha fazla
Canim hic korkulacak bisey yokkiii,benim doktor meme alti ve meme basini 8.000 e yapiyodu koltuk altini 11.000e...ama doktorum.koltuk altinda cok basarili gercekten...inanin iz Kalmiyo,ben de meme basindan huyluyum istemedim,meme altindan da silikon baski yapma durumu var istemedim bana en uygunu koltuk alti geldi..hic aci olmadi ve 2 hafta icinde hizlica kapandi bile..arkadaim 1 sene oluyo koltuk altindan olmustu hic iz göremedim öyle bi dikis atiliuoki tam katlanti kisimlarina geliyo anlasilmiyo siddetle tavsiye ederin diger yöntemler beni tedirgin etmisti

Bide soyle bisey var kimbilir onlar kimlere kac bin liralara yaptirdi kafam bu yuzden karisik biraz once bi ablaylada konustum oda memnun degil bilemedim ki evlendikden coluk cocuk oldukdan sonra mi yaptirmaliyim acaba
Eşin bilsin istemiyorsan , koltukaltı kesisinde çok başarılı bi Dr bul, ona ol ben 8 ay önce oldum, koltukaltından kimse farketmiyor

Eşin bilsin istemiyorsan , koltukaltı kesisinde çok başarılı bi Dr bul, ona ol ben 8 ay önce oldum, koltukaltından kimse farketmiyor
Dimii canim bak arkadasim 1 senwyi gecti yanima geldiginde bi bakayim dedim goremedim kesinlikle koltuk alti yöntemini oneriyorum sadece 1 -2 hafta hareket kiatliligi oluyo gucsuzluk.oluyo

Bide soyle bisey var kimbilir onlar kimlere kac bin liralara yaptirdi kafam bu yuzden karisik biraz once bi ablaylada konustum oda memnun degil bilemedim ki evlendikden coluk cocuk oldukdan sonra mi yaptirmaliyim acaba
Bak fıstık, müstakbel eşinle bu durumu paylaş benim bi arkadaşım balayında düğünde takılan altınlarla ameliyat oldu. Kimseye de söylemediler

Kesinlikle katılıyorum. Ben de herşeyi dr uma bıraktım. Meme dokum az olduğundan kas altı ve koltuk altından yaptı. Vücut yapıma göre de damla daha doğal olur dedi. Ben sadece dolgun ve doğal olsun istiyorum diyerek hepsini dr uma bıraktım.

Merhaba canim evet dual plan kas alti oldum yuvarlak protez,ve koltuk altindan konuldu...meme altindan pritezin ele gelmesi dual plan yönteminde olmaz ki... Kas üstu yapilirsa birde meme dokun yoksa ele grldiginde hissedebilitsin,ama dual olan kas alti yont^mi genelde meme dokusuu olmayanlarda kullaniliyo ve benim elime gelmiyo sanki gercek meme gibi...

Aylardır yaptıracagım burvturlu cesaret edemedim yaz da geliyor daha mı zor okur acaba. Hatunlar istanbul'da yaptıran var mı kime ne kadar ücret ödediniz. Kimi diyor 5 bine yaptırdım çok memnunum. Kimi diyor onların malzemesi kalitesizdir.

Ayrıca benim meme altı katlantı çizgim biraz yukarıdaymış. Dr um dubble bubble olma ihtimaline karşı arayı da karın bölgemden yağ ve kök hücre alarak enjeksiyonla doldurdu ameliyatta. Yani diyeceğim şu ki; doktorunuz size en uygun şeyi sizin beklentilerinize göre seçecektir zaten arkadaşlar

Canım yazın daha zor olur elbette ki. İyice düşünüp kararını verdiysen bir an önce yaptır ve kurtul
Ben Ankara da yaşadığım için sana dr ve ücret konusunda yardımcı olamayacağım maalesef

Ay kizlar bisey soracam.ayip mi bilmiyorum.evli olanlariniz vardir elbet.18 gun oldu eşimle hep uzaktik.devam mi tamam mi acaba
Hahhaa ayni gunlerdeyiz tatlim biliyosun.benim dr. Esin 3 hafta dokunmasin memelerine dedi ayy bende adama ayrinti soramadim tabi ee ne kaldi zaten surda 3 haftaya ha 3 gun once ha 3 gun sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…