Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Aaa evet canim bende arastirirken ogrendim high profilde 320 yok 325 var.egerki mentor markaysa ultra high buyuk ihtimal.ben ameliyattan sonra 2 kere gittim kontrole bana niye ultra koydu sormadim hic.benim dr. Ust lobu dolgun seviyormus ondanmi acabao_Oyarin sende sor bakalim ne dicek.ultranin yuksekligiyle digerinin arada fark var bayagi cunku.ayy hadi istedigin gibi olmustur insallah canim:KK68: hii agrilar neden oluyo bilmiyorumki bende hafta ici gidicem bi soriyim ama normal der buyuk ihtimal:KK64:sabah kalkinca memelerime kocaman bi tas koymuslar gibi oluyo
Bence normaldir canım. Hatta belkide iyi birsey olabilir belkide protezlerin yerine oturuyor olabilir sen yinede sor druna mutlaka .Benimde komik bir durumum var gök birden gürlüyor bende refleksle sicriyorum ve kramp giriyor ve öyle kala kalıyorum. Bu yağmurlar da benim ameliyatimi buldu.neyse tabi şimdi gülüyorum bu kramplara. 2 gün önce çok ağladım

Bence normaldir canım. Hatta belkide iyi birsey olabilir belkide protezlerin yerine oturuyor olabilir sen yinede sor druna mutlaka .Benimde komik bir durumum var gök birden gürlüyor bende refleksle sicriyorum ve kramp giriyor ve öyle kala kalıyorum. Bu yağmurlar da benim ameliyatimi buldu.neyse tabi şimdi gülüyorum bu kramplara. 2 gün önce çok ağladım
Ayyy deme tuhh fazla kasma kendini sakin memelerin aciycak:KK48: dedim sana canim ilk 3gunu atlattinmi hersey daha rahat oluyo.bende az aglamadim beni uyutun diye:mad: ama bak geldi gecti sukur asil zor olani:KK73: :KK73:

Hahhaa ayni gunlerdeyiz tatlim biliyosun.benim dr. Esin 3 hafta dokunmasin memelerine dedi:KK48: ayy bende adama ayrinti soramadim tabi:oops: ee ne kaldi zaten surda 3 haftaya :KK22: ha 3 gun once ha 3 gun sonra:KK70::KK70:
Harikasin baby.cok aciklayici oldu.sagol.doktor bisey demedi biz sormadik.merak ettim valla.tmm dir msj alindi.:KK48::KK48::KK25::KK25::KK64:

Benim daha 8. Gün bugün merakla bekliyorum sonuçlarımı :) ameliyattan sonra 5. gün bandajlarım açıldı, sütyene geçtim. Perşembe de kontrole çağırdı tekrar.
Sen masaja ne zaman başladın canım?
Canim ben masaja 2 hafta sonra baslatti doktorum gerginligin gitmesini bekledik..ama.her masajda memeler yumusuyo kivama geliyo bir ay gecti sekli semali degiati daha göze hos geliyo:KK3::-)

Yok tatlim ya nerdeeee:confused: en son foto koymustum gordunmu bilmiyorum.ilk zamana gore bayagi degisim var tabi ama benimkiler uzun surecek belli:KK34:dun aklima takildi biraz arastirdimda net bisi bulamadim bana ultra high takildi ya acaba diyorum onun etkisi varmio_O ayy birde noldu bilmem agrim sizim yoktu 2 gundur yataktan kalktikten sonra agri basliyo. Sen nasil oldun agrilan ne durumda birde bandajlar ne zaman cikicak canim?
Canim.o yataktan kalkarken bi agri geliyo ya hani bicak saplanmasi gibi 1 dakka sonra gidiyo o da grciyo 2 hafta dolduktan sonra..ben kalkarken agri gelirde gögsume suratim degiairdi:KK53: ama gecti sukur

Canım Sihirlii Sihirlii nin dediği gibi doktor un başarısı, tecrübesi, ünü, kullandığı yöntem ve kullandığı implantlar da çok etkiliyor fiyatları. Zaten implantların fiyatı, özel hastane ameliyathane ücreti, özel odada refakatçi ile 1 gece ücreti, doktorun ekibinin de ücretini düşünürsen aşağı-yukarı fiyatlar belli zaten.
Ben Ankara da Op. Dr. Ferruh Bingül e koltuk altından ameliyat oldum. Özel Çukurambar Koru Hastanesinde yapıyor ameliyatı. Referansla gittiğim için indirimli yaptı.
Merhaba ne kadara yaptirdiniz ve de izlemeye alir misiniz

Merhaba canim evet dual plan kas alti oldum yuvarlak protez,ve koltuk altindan konuldu...meme altindan pritezin ele gelmesi dual plan yönteminde olmaz ki... Kas üstu yapilirsa birde meme dokun yoksa ele grldiginde hissedebilitsin,ama dual olan kas alti yont^mi genelde meme dokusuu olmayanlarda kullaniliyo ve benim elime gelmiyo sanki gercek meme gibi...:KK25:
Csnım aslında, dual planda protezin altı ele gelebilir. Çünkü protezin sadece üstü ️kasaltında :KK66:

mutluluk2015 mutluluk2015 mutlulukkk cok sağol desteğin için ayrıca diğer tüm arkadaşlarımın yorum ve fikirleri içinn.. bugun tahlillerim yapıldı. ameliyat olmama engel heyecanım dışında hiçbirşey yok.. o da ameliyat öncesi yoğunlaşır ve heyecandan bayılırsam engel değil anestezi uzmanına destek olur zaten :p
ayh ben de aynı durumdayım :rolleyes: saat kaçta olcan ameliyat belli mi?

Ayyy deme tuhh fazla kasma kendini sakin memelerin aciycak:KK48: dedim sana canim ilk 3gunu atlattinmi hersey daha rahat oluyo.bende az aglamadim beni uyutun diye:mad: ama bak geldi gecti sukur asil zor olani:KK73: :KK73:
kızlar geçmiş olsun ben de esteworld le görüştüm karar verirsem mayısın 3. haftası olucam sadece ağrılardan çok korkuyorum insallah başa cıkılacak ağrılardır. 2 sene sonra cocuk düşünüyorum ve yakınlarım hamile kaldığında göğüslerin zaten büyüyor diyerek yaptırmamı tavsiye etmiyorlar. ve en önemlisi işten konu ile ilgili izin almak istemiyorum dikkat çekmek istemiyorum ve cuma saat 15:00 da olsam ameliyat pazartesi 14:00 de iş başı yapabilirmiyim

ameliyatıma sanırım 24 saat kaldı :KK53: öğlen alacak büyük ihitmal doktorum 2 tane de burun ameliyatı varmış çünkü yarın.
perşembe günü kanları fln vermeye gittim çok şükür bi sıkıntı çıkmadı.ultrason fln çekilmedi belki hastaneye yattığım gün ameliyattan önce çekerler sormadım.cumartesi günü tahlil sonuçlarını konuşmak ve son muayene için doktra gittim.benim hem dikleştirme hem büyütme olcak biliyosunuz.dokum yeterince olduğu için yuvarlak protez istemedim ben doktorum da benm gibi düşündü.250 cc damla takılacak.büyük ihtimal kas üstüne konulacak protez.markası ise mentor.drfen kullanıyor doktor.2 3 gün kalabilir dedi.ama umarım gerek kalmaz hastaneden çıkarken çekerler drenlerimi.haftaya çarşambaya kontrole gidicem.ameliyat 3,5-4 saat sürer dedi.odaya çıkmam totalde 6 7 saati bulacakmış.ameliyat öncesi hazırlık ve sonrası uaynma fln dahil.ankara acıbadem hastanesinde olucam ameliyatı.doktorum haldun kamburoğlu.ameliyat olmuş olacak olmayı düşünen herkese güzel ağrısız sızısız süreçler diliyorum :KK73:

ameliyat çantama neler koyduğumu da yazayım yardımcı olur belki olacak arkadaşlara.
terlik
pijama altı
çorap
çamaşır
ıslak mendil
roll on
tarak
pipet
lastik ve tel toka
şarj aleti
ruj
allık
askılı body

eksik bişi olduğunu düşünüyosanız söyleyin kızlar :KK66:

Coknkötu olmus canim bilemem tabi islerin durumunu... Ama esinin biriktirdigine ellemesi kötu olmus cunku meme bir jadin cok önemli memesiz günlerimin acisini ben bilirim,ben esimi yanima yaklastirmiyodum once meme yaptirilacak diyodum...tani herkesin kisligi farkli..insallah tez zamanda olursun esin bi sekilde yaptirmaya karar verir insallah...

Canım çok üzüldüm ya :KK43: umarım geri alabilirsin

Ahhh canim ya dur bakalim once kotuyu dusunme ya belki sandigin gibi degildir

Khaleesi canım üzme canını hiç birşey senden kıymetli değil. Belli ki esin zor günler geçiriyor. Hepimizin hayatında olmuştur böyle şeyler. Birbirinize destek olun.Eger vermeseydin Vicdanen çok rahatsız olacaktın buna emin ol.Allah büyük de ve bekle canım senin için hayırlı olan vakit gelmemiş daha demekki

teşekkür ederim kızlar. içim yanıyor 2 gündür agliyorum iştah filan kalmadı bu sefer gerçekten depresyona girdim sanirim.buradaya birdaha girmicem daha kötü oluyorum çünkü.birgün donersem ameliyat tarihiyle beraber döneceğim. . kendinize iyi bakin beni unutmayın :KK42:

teşekkür ederim kızlar. içim yanıyor 2 gündür agliyorum iştah filan kalmadı bu sefer gerçekten depresyona girdim sanirim.buradaya birdaha girmicem daha kötü oluyorum çünkü.birgün donersem ameliyat tarihiyle beraber döneceğim. . kendinize iyi bakin beni unutmayın :KK42:
Güzelim herşeyde bir hayır var böyle düşün yıpratma kendini. Eşinde senin kötülüğünü istemez mecbur kalmıştır öyle düşün. Geç olsun güç olmasın derler ya aynen öyle.Vardır elbet bundada bi hayır kendini üzüp sağlığından olma hiç bişey sağlıktan öte değil canım.

X