Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Arkadaslar allah izin verirse cuma gunu ameliyat olacagim ama aklima birsey takildi dr bana herhangi bir korse filan takmayacakmis benim alacagim sporcu sutyenini giydirecekmis. Burda cogu kisi ameliyat sonrasi bir korseden bahsediyor bu nedir? Kullanilmasi zorunlu birsey mi?

kızlar sütyen üzerine lastik gibi bir bandaj takılıyor ya baskı yapması için. beni mahvetti o sol göğsüm çok ağrıyor. doktoru da aramak istemiyorum zırt pırt. sizler ne zaman çıkarttınız bu bandajı

Hiç sorma o beni de mahvetti ama hala takıyorum ben 3 haftayı dolduracakmışım

Cnm nasılsn nasıl durumlar

Her doktorun tarzı farklı oluyor canım ben hiç sütyen kullanmadım kullanmıyorum hala 19 gün oldu sadece göğüsüstüne bandaj takıyorum

Bugün 2. Günüm hadi hayırlısı bekliyorum ne zormuş

Simdiden gecmis olsun saglikla atlatirsin umarim, zorunlu olsaydi doktor takardi demek ki senin durumunda gerek yok ben hastaneden cikarken doktor bi sutyen giydirdi uc ay onu kullanacagim gunduzleri cikarabiliyorum ama geceleri takmak zorundayim, istersen doktoruna sor tavsiye ettigi bi marka model var mi, bana soylemisti ameliyattan onceki gun gittigimde onu aldim oyle gittim hastaneye

Benim bildigim ameliyat sonrası korse sonrası sporcu sütyeni ama süreleri ne kdr bilmiyorm

Herkese mrb,bende göğüs diklestirme ve karın germe olmak istiyorum .hem çok korkuyorum hemde doktor konusunda karar veremiyorum.motivasyona ve bilgiye ihtiyacım var.yardımcı olursanız çok sevinirim

ya bana o lastik gibi bantı vermedi üste takılan. memelerim çok öne çıkıntılı çok korkunç şuan ve ayrık en istemediğim şey ayrık ve çıkıntılı olması acaba o lastiği sorayım mı taksam birbirine yaklaşır ve oturmasına yardımcı olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…