Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

karın kası diye bişey yok:) 11 gibi evime geldim ağrı dayanılmaz değil ama sürekli olduğu için sinir bozuyor
Ya o agrilar oluyor, kalkarken desteksiz kalkamadm ben kac gun bi de tam duz yatmistim sirtimdan destekle kalkiyordum, doktor hastanede ilk bakmaya geldiginde bi kaldirmisti sagolsun nasil canim yandi bi sey olmuyor ama :)

@violet biz izleşiyorduk ama takibi bırakmışız.izledim tekrar

keske bende 2 gun yemek yıyemesemmm bende ıstah fulldur daha gırmeden ne amelıyat sonrası kacta yemek verırler ne verırler dıyorum rezil ben agrı sancı dusunmuorm garıp sekılde rahatım bu konuda

komık olan bırde o kısı ortalıkta yok bugunlerde bak mesela bende yenıyım bende cok foto gormek ıstedım
bende foto yukle uyarısı aldım ama hıc tepkı vermedım
veya bır sekılde kendımı ınsanlar yerıne koydum dusundum
ve her okudugum ıle ılıglı fıkırde ıstıorm foto atılmadı dıye kacmıyorumda
sonucta amelıyatı cıddı dusunuyorsan drler dısında olanlar ılede fıkır ıs bırlıgınde olmalı

E]
canım bende senı ızlemeye aldım bak fotolarıma bence bıraz buyuk ama ıste bu benım ıstedıgım sey herkesın konudakı zevkı farklı hadı esım olsa onada sorayım dıyecegım ama yok ,:) o yuzden dert ettıgım tek sey buyuk meme sevmıyorum ıstemıytorum 1 kase kadar yeter bana. omuzları sevıyorum ben :) kaburga cıksıgım onde yuzmekten bır onu sevmem

karın kası diye bişey yok:) 11 gibi evime geldim ağrı dayanılmaz değil ama sürekli olduğu için sinir bozuyor
canım rahat ol film mil aç ark cagır geyık yapın
bekleyen kitap dergi vs oku hayalındeko fotolara bak kafa dagıt
benimnde tam 28 gunum kaldı :)
heyecanlıyım sende 28 gun sonra aynı seylerı bana dıyeceksın

keske bende 2 gun yemek yıyemesemmm bende ıstah fulldur daha gırmeden ne amelıyat sonrası kacta yemek verırler ne verırler dıyorum rezil ben agrı sancı dusunmuorm garıp sekılde rahatım bu konuda
Cnm ya ameliyat sonrası açlık olmuyor çünkü serum tok tutuyor ve birde narkozun etkisiyle istesende yiyemiyorsun 2.günde yemeyince açlıktan olecem sandım mide bulantısı çok can sıkıcı ama şükür ilaçla hemen geçti ve ameliyat sonrası kilo aldım 10 günde evde.. Şimdi verdim tabi şişlik ödem gidince normale döndü beden.

Yok degil ya kucuk yuvarlak seklinde ama geciyor sanki ucu bugun kuculmus gecer umarim, ya sakin cok sutyen kullanmayin doktor cikarabilirsin dedikten sonra ben dersimi aldim, memelere ozgurluk diyorum bundan sonra :)
Hiç mi takmıyorsun. Banada takma böyle dur diyor ama ben ayyıldızın ameliyat sonrası sütyeni takıyorum.

kac kg aldın ay Allah korusun ya ben 5 gun evdeyım 6. gun iş basu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…