Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim hepinize şu an müthiş baskı hissi var onun dışında dayanılmaz değil ve 390 high profil dual plan oldu henüz yemek yiyemiyorum çok acıktım

Memontilll 390 mıııı maaaşallah kuZum yaaa <3 hadi gözün aydın. Boyun kilon ve göğüs altı ölçün kaçtı canım?

Kızlarrr bizim artık destekli ve demirli sütyen takmamız yasak mı? Tabii desteklye zaten ihtiyaç yokta Sütyenlermi seçiyorum ayy yastık gibiler ama kıyamıyorum
ya evet ben de baya sutyen attım ama yapacak bir şey yok, destekli kullanamıyoruz sanırım ama telli normal sutyenlere uc ay sonra gecebiliyormusuz, sahsen ben dört ay gecmeyi düşünmüyorum ama :)

• Beğen
Reactions: Trm
ya evet ben de baya sutyen attım ama yapacak bir şey yok, destekli kullanamıyoruz sanırım ama telli normal sutyenlere uc ay sonra gecebiliyormusuz, sahsen ben dört ay gecmeyi düşünmüyorum ama :)
Teşkkr edrm cnm ben ablamla yeğenme verdim şok oldular bunlar ne yaa diye yastık dedim

Kızlar yeni albüm ekledim. 2ay oldu. Aslında dün akşam fotoğraf çekip çok uzulmustum.6ay boyunca fotoğraf cekmeme ve aynaya bakmama kararı almıştım. Ama bugün arzumla yazistiktan sonra fotoğraf yüklemeye karar verdim.cogu arkadaşlar benim çok sıkıntılı bir ameliyat gecirdigimi biliyor. Sol meme de hâlâ sıkıntı var. Moralim çok bozuluyor kızlar yıllarca bunun için mi bekledim diye avazim çıktığı kadar bağırarak ağlamak istiyorum. :mad: sol göğsümde bugün agrim var.bazen ağrı ve şişlik artıyor bazen de normale dönüyor. Sadece ağrı ve şişlik olsaydı sukrederdim.memedeki bariz asimetri, üst bölgedeki içine cokuk bir görüntü benim psikolijimi alt üst etti. Bu ameliyatı olabilmek için okadar çok araştırma yaptım ve parayi biriktirmek için nelerden ödün verdiğimi Allah bilir. Bu mu olacaktı sonuç diyorum.:KK61:doktorumun dediği tek şey 6ay beklemek.ya 6ayin sonunda meme başı büyüklüğü gececek mi ya da derim kalinlasip da protez belli olmicsk mi, ya bu sunuk görüntü nasıl toparlanacak.hangisini dusuneyim hangisine yanayım.
Benide izle ❤❤❤

Kızlar yeni albüm ekledim. 2ay oldu. Aslında dün akşam fotoğraf çekip çok uzulmustum.6ay boyunca fotoğraf cekmeme ve aynaya bakmama kararı almıştım. Ama bugün arzumla yazistiktan sonra fotoğraf yüklemeye karar verdim.cogu arkadaşlar benim çok sıkıntılı bir ameliyat gecirdigimi biliyor. Sol meme de hâlâ sıkıntı var. Moralim çok bozuluyor kızlar yıllarca bunun için mi bekledim diye avazim çıktığı kadar bağırarak ağlamak istiyorum. :mad: sol göğsümde bugün agrim var.bazen ağrı ve şişlik artıyor bazen de normale dönüyor. Sadece ağrı ve şişlik olsaydı sukrederdim.memedeki bariz asimetri, üst bölgedeki içine cokuk bir görüntü benim psikolijimi alt üst etti. Bu ameliyatı olabilmek için okadar çok araştırma yaptım ve parayi biriktirmek için nelerden ödün verdiğimi Allah bilir. Bu mu olacaktı sonuç diyorum.:KK61:doktorumun dediği tek şey 6ay beklemek.ya 6ayin sonunda meme başı büyüklüğü gececek mi ya da derim kalinlasip da protez belli olmicsk mi, ya bu sunuk görüntü nasıl toparlanacak.hangisini dusuneyim hangisine yanayım.
Çok geçmiş olsun canım. Vardır bunda da bir hayır. Bekle bakalım. 6 Ay geçince tekrar bir ameliyat olacak gibi görünüyor. Nediyor doktorun. Canını sıkma sağlığın yerinde olsun. Hiç olmazsa telafisi olan bir durum.

Kizlar bu dren izlerine ne yapiyrsunuz pembe iki nokta halinde duruyor bende oraya da surecegim artik krem siz suruyor musunuz

Ya kızlar ben cidden korkuyorum
Bekledigimden büyük olur hayalimden büyük olur ve ben cok mutsuz olurum diye :KK43:((
Meme zaten geniş olan omuz ve kaburgamı daha geniş göstermez mi iri limon boyutu kadr memeler ile tkaip ettiklerim görüyor
Gogus altı 84 cm (+/- 2cm dusunun kendi kendime ölçmeyi denedim )
Memeli çevre 94 (+\- 2 cm)
Ben kg alıp veren -10 /+10 biriyim bu ara vermiş dönemdeyim
171 boy 63 kg 38 beden üst s/m arası

Ya korkum şu e zaten omuzlar kaburga iri memede geldi ust beden olqcak 40 kollar gecse gogus kapanmayacak ben cidden kucuk meme istiyorum :KK43:
Bunlardan ıkı tık büyük olsun yuvarlak dursun yeter. Sarkmasın dik dik dursun sütyensizde çok ayrılmasın
Duz yattıgımdada çorba kasesi boyutu benim istedigim
Dr 325-360 cc diyır korkuyorum
Evet meme dokusu az kas altı olacak birde ameliyat sonrası zaten sisler iyice cıldırmayım mutsuluktan

X