Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Baktırdm sonuclara proteın ve yaglo bir dıyt yaptm koletrol tavan :KK43:
1 ay var dengeliycem her hafta bır taö kan sayım yaptırırım artık ben takıntılı tabiii
Pastıl alıorm 2 gunde bir enfeksiyon olmasn die
Boyuna göre kilon cok iyi aman dikkat et diyetine yeme yagli tuzlu tuzda su tutar ödem direkt ameliyat oncesi ve sonrasi iyi beslen mutlaka ya birazda oluruna birak ne kadar cok uzerine düşersen Allah korusun bisiler çıkabiliyor yani

Kiz yok ne yarini sen karistirdin keske yarin olsam birden heyecanlandirdin beni... Boy 174 64 kg omzum geniz ve meme alti 85 benim..be. Henuz foto koymadim ondan dolayi izlemezsin sanirim beni ama bu aralar koyucam insallah
Aa bırı vardı yarın amelıyat olacak
Evet karıstrdm fotodan sory

Bilmiyorum ki yapan vardır herhalde.

Newest hastanesinde Dr Bora Ok ile görüşeceğim.
Esteworld hastanesinde de, Dr. Ali Rıza Öreroğlu yada Hakan Gence olacak
Hasan Fındık'dan da randevu alacağım

Kızlar bilginiz var mı, özellikle arzum77 arzum77 hasan bey kaç ay önceden ameliyat tarihi veriyor? Ben kasım ayı için planladım, yaz boyu yokum zaten eylüle kadar yurtdışında olacağım - acaba kasımda ameliyat olmak için hasan beyle ne Zaman görüşmek gerekir?
Aleph87 Aleph87 Ali Rıza Öreroğlu ile görüşmüşmüydün. Yüz ve burun dışında vücut meme estetiği de yapıyormu. Yaptıği ameliyatları gördün mü

Bence simülasyon dışında en güzeli deneme sütyenleri
Bana öyle doktorla 330 cc protez denemiştik
Olacak boyutu ağırlığını hissediyorsun böylece
Üzerine kıyafetini giyip bakınca gerçeğe yakın sonucu görebiliyorsun
Siz hangi dr ye ameliyat oldunuz
deneme sutyenını kım taktı acaba ?
bana sımulasyon yaptılar
sutyenı en son amelıyattan once son karı verırken mı denettırıyor

cnm valla ben ilk ameliyat olduğum günden beri hissediyorum his kaybı hiç yaşamadım.. sadece dikiş olan kesi yerimde (meme altında) his kaybı var o da çok normal.. ama senin kastettiğin anlamda bir his kaybım yok ve eşimde gayet memnun dokunduğunda tabiki yeni olduğum için biraz sertlik var ama bu haline bile tav durumda :KK50: ki sertlik 3 ayda falan geçiyormuş benim 23.günüm..
Nasıl oldun canim?

Ben sabahları aç karnına pekmez içiyorum.
Üstüne kan hapi içiyorum. Aksamlarida içiyorum.umarım biraz kan degerim yükselir .17 şubat ameliyat gunum

Kızlarrr bizim artık destekli ve demirli sütyen takmamız yasak mı? Tabii desteklye zaten ihtiyaç yokta Sütyenlermi seçiyorum ayy yastık gibiler ama kıyamıyorum

Ben sabahları aç karnına pekmez içiyorum.
Üstüne kan hapi içiyorum. Aksamlarida içiyorum.umarım biraz kan degerim yükselir .17 şubat ameliyat gunum
Benim 1 Mart
bakalım
birde bogazım agrımaya basladı insallah ıltahap yoktur
antıbıotuk almadım
ama bır suru ılac alıorm
bırde bende ostrojen dusuge yakın cıktı ve yukseltsek ıyı olur dedıler

Kızlarrr bizim artık destekli ve demirli sütyen takmamız yasak mı? Tabii desteklye zaten ihtiyaç yokta Sütyenlermi seçiyorum ayy yastık gibiler ama kıyamıyorum
ilk 3 ay telli yasak 3 ay sonra normal kaplı sütyen (yani incecik süngerli) kapsız sütyen telli sütyen serbest dedi benim doktorum.. ama yarı destek veya full destekli sütyenler artık tarih oldu cnm yasak.. silikonun şeklini bozuyormuş kayma riskini çoğaltıyormuş o yüzden kesinlikle yasak dedi bana..

• Beğen
Reactions: Trm
Güzünaydın canım
tüm gece bizde senle burada oluruz kafan dagılır :)
ne kadar sürdü bekliyoruz anlatmak istedigin detayları kendini müsait hisettigğinde

geçmiş olsun herşey gönlünce olur inşallah.

hadi gözümüz aydın cnm sağlıkla çıktın umarım gönlüne göre olmuştur sonucun da.. yaz bize detayları iyi olunca..
Teşekkür ederim hepinize şu an müthiş baskı hissi var onun dışında dayanılmaz değil ve 390 high profil dual plan oldu henüz yemek yiyemiyorum çok acıktım

X