Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Benim 17. Gün hareketlerim rahatladı iyice artık ama ben rahat durmayınca akşamları ağrım oluyor hala :KK43: düğünümüz vardı koşuşturdum resmen bi de güzel oynadım doğaldı ağrılar yani :KK66: hayatımda ilk defa sütyensiz bir abiye giydim ve dekolte çok hoştu :KK66: müthiş bi duyguymuş :KK76:foto yüklüyorum bakın :KK66:
Kac cc taktılar

Ben C istemiyorum de B+ diyor puff koca meme olmayımm :KK43:

Fotomun altına yazdmgm gibi
İdeal bıyut bana göre mevlutte dagıtılan tavuk pılavı kaseye koyup ceviririz ya o. Dr ye acaba tavuk pilav mı göturseö boyle ıstıorm die duz yatayım top memişe servis edeyim tavuk pılavlı kaseyı bu kdr istiyrm die

Şaka mı ya hiç d kap falan değil nbb marka 80b içi boş sütyen vardı o oldu bana ucu ucuna hemde neredeyse büyük gekecekti ama tekrar tekrar ölçüyorum 72 ye 92 gerçekten nasıl oluyor

Ölçümde bi yanlışlık var o zaman. D cup bildiğin büyük olur. Dye kimsenin küçük diyeceğini sanmıyorum 20 cm doku çünkü. B Cup sütyen olduysa 6,5-13 cm arası göğüs dokun olmalı.

Ölçümde bi yanlışlık var o zaman. D cup bildiğin büyük olur. Dye kimsenin küçük diyeceğini sanmıyorum 20 cm doku çünkü. B Cup sütyen olduysa 6,5-13 cm arası göğüs dokun olmalı.
72 ye 92 çıkıyor cidden ya ama benim çnceden de 10 cm vardı da küçüktü. Bence gövde yapıma göre birşey sanırım ama d kap falan olmayacağı kesin yani

Şaka mı ya hiç d kap falan değil nbb marka 80b içi boş sütyen vardı o oldu bana ucu ucuna hemde neredeyse büyük gekecekti ama tekrar tekrar ölçüyorum 72 ye 92 gerçekten nasıl oluyor
Seninde öncesi bana benziyor
Ama benim suan gogus alto 84 gibi
Gogus hızası 94 gib
Ama sutyen olcum36A
A cup bnmkı

C fazla ya B+ yeter ebru sallı çala şikel gibi dursun yuvarlak yüksek yakın ama normal boyut
Ya evet onlarinki cok guzel bende cok buyuk istemiyorim ama 400cc istiyorum çünkü cok düz ve forumda okuduğum kadarıyla büyük cc den korkmayin deniyor
Ama bn de dolu b cup orta c cup isterim..fazlası hos deil bence

Ya evet onlarinki cok guzel bende cok buyuk istemiyorim ama 400cc istiyorum çünkü cok düz ve forumda okuduğum kadarıyla büyük cc den korkmayin deniyor
Ama bn de dolu b cup orta c cup isterim..fazlası hos deil bence
Sneın yarın dgl mı haberlerı bekliorm
Boy kg neydı senın
Birde kaburga nasol omuz ? Genıslklerı
Bnm fotoları gordn mj
Ben duzum ya

Ya bence ailenle konus yani annenle arkadasina guveniyorsan iyi ama daha once bi ameliyat dogum vs atlatmamis biri icin surec cok kolay degil, ilk gun yataktan kalkarken sirtina destek gerekiyor gece kav kez tuvalete kalktim, yani annem olmasa arkadaslarim bakamazdi cidden cok yakinsa iyi ama diger turlu annene haber ver derim
Cok haklisiniz sanirim ameliyattan snra soylicem ilk aşamada asla izin vermiyor

ben bugun kan testı bıle yaptıgım fulll kı olurda son dk sorun cıkmasın dıe
cunku normalde demırım dusun
feratin gecen sene 7 dolaylrıydı
o yuzden sımdıden baktırdımkı
dusuk cıkarsa yarın sonuclar
en azından bır ay
pekmez kecıboynuzu vs destek vereyım veya ılacla
Çinkoya da baktirsaydin canim aman herseyini ayarla ameliyat oncesi benim her degerim düşük ferritin b12 cinko d vitamini vs vs geriye ne kaldi zaten

Çinkoya da baktirsaydin canim aman herseyini ayarla ameliyat oncesi benim her degerim düşük ferritin b12 cinko d vitamini vs vs geriye ne kaldi zaten
Baktırdm sonuclara proteın ve yaglo bir dıyt yaptm koletrol tavan :KK43:
1 ay var dengeliycem her hafta bır taö kan sayım yaptırırım artık ben takıntılı tabiii
Pastıl alıorm 2 gunde bir enfeksiyon olmasn die

Anammm gun icinde takip edemedim bi baktim simdi fake hesap falan olaylar olaylar kizlar :) nasil oldunuz acaba? Opuyorum hepinizi

Şu anneyken bir süreç tabi,göğüslerinizin şekli ve büyüklüğü çok değişecektir. En güzeli ölçüm yapıp sütyen bedeninizi bulmak :KK66: Bu daha net ve sağlıklı olur :KK66:
Ay bu mesaji gormedim :) annemin olcusune gore magic form 75 c bedenmisim. Annem sutyen uzmani boynerlerle yarisiyo :) 75 c fena degil gibi geldi gozume :)) aman b kaliba da raziyim doktora da cesaret ilacindan sonra bana bakinca birileri aa gogsu varmis desinler demistim gulmustu. Nasil psikolojiyse :))

Sneın yarın dgl mı haberlerı bekliorm
Boy kg neydı senın
Birde kaburga nasol omuz ? Genıslklerı
Bnm fotoları gordn mj
Ben duzum ya
Kiz yok ne yarini sen karistirdin keske yarin olsam birden heyecanlandirdin beni... Boy 174 64 kg omzum geniz ve meme alti 85 benim..be. Henuz foto koymadim ondan dolayi izlemezsin sanirim beni ama bu aralar koyucam insallah

X