Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Vay sizinle hemen hemen yakiniz ben de ters üçgenim diyebilirim yüzücü tarzi olmasa da bacaklar daha ince ust kisma göre..bence 350den asagi dusme kas altina konacak zaten sen onu 325 gibi düşün..oyle çok buyuk olmaz hic sanmiyorum gördüğüm fotolara gore hc memesi olmayan birine 400cc konsa bile c cup oluyor tabi bizim hele meme alti olcumuz zaten büyük bizde anca c cup olur...benim butcem en fazla 10 bin doktor aratrma asamasindayim istanbula gelince bi kac dr ile görüşüp kararimi vericem ancak ameliyat olmama daha var ogrenciyim çünkü 24 yaşındayım

Nasil görebilirsiniz anlayamadim ameliyati olduğunuz hastane neresiydi neden sizin uyanmanizi bekleyip sedyeye gecin demişler yani ameliyattan çıkan hastaua hele ki meme ameliyati kollari kullanacaksin yani bana cok garip geldi ve özensiz davranılmış

Aaa farklıyms dur bakalım ben ne olacagm bende sen gibiyim
1 mart ameliyat olacagm insallah
Ama bana dr korse dedi öarkasını soylermsn sutyenınjn yakınastırıoröu goguslerı

Canım bende öğrenciyim 20 yaşındayım dönem arasına denk getirdim çok rahat geçti

Canım avrupa değilde anadolu yakasında doktorum Ayşegül Sivri benim. Çok pahalı değil fiyatıda

Canım bende öğrenciyim 20 yaşındayım dönem arasına denk getirdim çok rahat geçti
Ayyy ne güzel..ailen biliyor.muydu...aslinda suan olmak en mantiklisi idi ama ben kendi parami kazanip yaptrmam gerek ailem izin vermez habersiz olucam arkadasim olacak sadece.

Canım avrupa değilde anadolu yakasında doktorum Ayşegül Sivri benim. Çok pahalı değil fiyatıda
Bende aysegul sivriyi dusunuyodum ama bakalım..aslinda kisin olmak kasim aralik aylarinda en mantiklisi bu ameliyati..yazin sknti biraz o sıcakta korselerle..kac gun oldi ameliyat olali canim senin?

Ayyy ne güzel..ailen biliyor.muydu...aslinda suan olmak en mantiklisi idi ama ben kendi parami kazanip yaptrmam gerek ailem izin vermez habersiz olucam arkadasim olacak sadece.
Evet haberleri vardı ama parasını ben kendim biriktirdim gene :)) Bende izin vermez diye düşünüyodum başta ama anlayışla karşıladılar

16 ocakta oldum canım yarın 2 hafta olmuş olcak
Bende aysegul sivriyi dusunuyodum ama bakalım..aslinda kisin olmak kasim aralik aylarinda en mantiklisi bu ameliyati..yazin sknti biraz o sıcakta korselerle..kac gun oldi ameliyat olali canim senin?

Evet haberleri vardı ama parasını ben kendim biriktirdim gene :)) Bende izin vermez diye düşünüyodum başta ama anlayışla karşıladılar
Yaa cok guzel keske benim de izin verseler bazem şakayla söylediğim oldu ama onda bile annem ciddileşti..tabi o rahat tek benimki böyle ailede..

16 ocakta oldum canım yarın 2 hafta olmuş olcak
Daha yakin bi zamanda olmussun senin yerinde olmayi cok isterdim...cok sansliisn ben daha mezun olucam bu sene 5...ekim kasim aylarinda düşünüyorum..tabi is bulursam hemen kredi cekicem direk onu ödicem..benim babamda doktor bu arada hayatta izin vermez dr olmasina rağmen

İnşallah sende en yakın zamanda olursun canım :))

C fazla ya B+ yeter ebru sallı çala şikel gibi dursun yuvarlak yüksek yakın ama normal boyut

Kac cc taktışar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…