Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Korkma sakin :) soguktandir o ben de ciktigimda cok usumustum ben gormedim oyle bi sey uyaniktim girdigimde ama neyse ki oyle bi manzaraya sahit olmadim, ama ciktigimda cok usudum uc batteniye altinda bile elektrik sobasi getirmisler hatta
Ne yalan söyleyim korktum bi an çünkü benim ameliyata da iki gün kaldı cesarete ihtiyacım var şuan :KK61:

Çok sevindim böyle güzel atlatmana, bundan sonrası daha güzel ve kolay olur inşallah. Benim yarın son gün ve böyle bi mesaj yazabileceğim anı iple çekiyorum. Duygu karmaşası var korku stres merak heyecan. İlk müsait anımda da foto yükşeyeceğim bayanlar yorumlarınızı beklerim:KK76:
Ameliyattan onceki gun zor. Hatta ameliyattan sonrasina gore daha zor. Cunku neyle karsilasacagini bilmiyorsun. Daha once normal dogum acisini yasadigim icin bu bana onun kadar yogun gelmedi. Bunda da şu var tabi, daha uzun bir sureye yayilan agrilar var. Hareket kisiti var. Ama asla söylenemem su an. Cunku eski memelerimle yasayamazdim. Burda bi karar verip cesur olmak lazim. Bu yola girdiysen, moralini iyi tutup, bu agrilar gececek ve yazin bikinimle plajda salinacagim diyeceksin:)))

Ne yalan söyleyim korktum bi an çünkü benim ameliyata da iki gün kaldı cesarete ihtiyacım var şuan :KK61:
Canım korkacak bişey yok :)) Bende ayılmaya başladığımda çok üşüdüğümden titremeye başlamıştım yorganın altından hortumla sıcak hava verdiler 5 dk lık bişeydi korkulcak bişey değil yani :)) Üşümeden kaynaklı oluyor

Ameliyattakiler titriyor muydu ? Siz neler gördünüz öyle :KK57::KK57::KK57:
Yok canım ameliyattakiler titremiyordu ama ameliyattan çıkmış hastalar vardı koridorda sedyelerle ayılmalarını mı bekliyorlardı artık bilemiyorum onları uykuda titrerken gördüm. Ben de zaten titreyerek uyandım odaya gittim hala titriyordum baya sürdü bu böyle bu ameliyathane soğuk diye oluyormuş uyanınca ben de anladım üşüdüğümdem titriyordum. Ama aml girmeden milletin dudakları çarparken inanılmaz korkunç bir ortamdı yani dedim ben nereye geldim. Ama sen öğrenmiş oldun soğuk diye yani titreyen birini görürsen korkma :) benim dediğim gibi çok şanssızlığım oldu mesela koridorda beni odaya alırken başka kapısı açık yerlerde ameliyattakileri gördüm ben etkilenmiştim girerken çok

Ay bana dsakinleştirici yapılmadı sedyede ameliyathaneye girdim ayılmaya çalışanlar ameliyathanenin açık kapılarından ameliyattakileri gördüm titreyenler falan felaket görüntülerdi cidden o konuda çok kötüydü bence. Ameliyattan sonra ismimi söyleyip defalarca öylr ameliyathanede masada uyandırıldım ve sedyeyi yanıma getirdiler şöyle geçebilecek misin denildi ben yarı anestezinin etkisinde kolumdan destek alarak kalkıp yine kollarımdan destek alarak sedyeye yattım ve odama götürüldüm odamda da uyumaya devam ettim. Belkide bu yüzden ordaki kaslarıma yaptığım şok yüzünden çok acı çektim.
Benzer bir olayı bende yaşamıştım,ssk hastanesiydi. Ameliyathaneye gayet normal kafa ile girdim. Birsürü ameliyat odası vardı. Ben girişte beklerken ameliyathanelerden birinin Kapısı açıldı .masada bir hasta,kollarını Ve bacaklarının bağlamışlar masada kendini atmaya çalışıyordu :KK57: hemşireler hastaya sakin olun,sakin olun diye bağırıyordu . Valla ne olduğunu anlamadan beni boş ameliyathaneye soktular. Ben sordum tabi,neydi o öyle falan diye ama hiç cevap vermemişlerdi..
Özel hastanede öyle bir durumla karşılaşmadım tabi. Umarım birdaha karşılaşmamda. :olamaz:
Ama acaba bende öyle yapmışmıyımdır diye düşünmüyor değilim.

Benzer bir olayı bende yaşamıştım,ssk hastanesiydi. Ameliyathaneye gayet normal kafa ile girdim. Birsürü ameliyat odası vardı. Ben girişte beklerken ameliyathanelerden birinin Kapısı açıldı .masada bir hasta,kollarını Ve bacaklarının bağlamışlar masada kendini atmaya çalışıyordu :KK57: hemşireler hastaya sakin olun,sakin olun diye bağırıyordu . Valla ne olduğunu anlamadan beni boş ameliyathaneye soktular. Ben sordum tabi,neydi o öyle falan diye ama hiç cevap vermemişlerdi..
Özel hastanede öyle bir durumla karşılaşmadım tabi. Umarım birdaha karşılaşmamda. :olamaz:
Ama acaba bende öyle yapmışmıyımdır diye düşünmüyor değilim.
İnan özel hastanede geldi başıma ve doktorum da izmirde duyduğum en pahalı doktordu yani ben öyle değilim ama belli ki izmirin sosyetesi zengin hastaları vs de bu adama gidiyor. Ve beraber çalıştığı hastanede geldi bu başıma. Yani en çok da ameliyat masasında uyandırılıp sedyeye geçebilecek misin demeleri beni çok sinirlendirdi ilk randevumda belirticem doktoruma o an anesteziyle kalkıp sedyeye yattım böyle birşey olamaz yani rezillikti bence. Ben o an nasıl yaptıysam o hareketi kollarımı şimdi bile kaldıramazken

Ameliyattakiler titriyor muydu ? Siz neler gördünüz öyle :KK57::KK57::KK57:
Ameliyat bitince hast normalde dinlenme odasına alınıyor. Kendine az biraz gelince odaya çıkarılıyor. O zaman hastada çok titreme oluyor. Hatta New Est hastanesinde bir cihaz var. Sıcak hava üfleyen ,onu hastanın üzerine örtüyorlar ,alttan sıcak hava üflüyor Ve senin seni ısıtıyor. Her hastanede Yok tabi ama yoksada yorgan battaniye örtüyorlar. O yüzden özellikle ayaklarınıza polar tarzı çorap alın mutlaka :KK66:

Yok canım ameliyattakiler titremiyordu ama ameliyattan çıkmış hastalar vardı koridorda sedyelerle ayılmalarını mı bekliyorlardı artık bilemiyorum onları uykuda titrerken gördüm. Ben de zaten titreyerek uyandım odaya gittim hala titriyordum baya sürdü bu böyle bu ameliyathane soğuk diye oluyormuş uyanınca ben de anladım üşüdüğümdem titriyordum. Ama aml girmeden milletin dudakları çarparken inanılmaz korkunç bir ortamdı yani dedim ben nereye geldim. Ama sen öğrenmiş oldun soğuk diye yani titreyen birini görürsen korkma :) benim dediğim gibi çok şanssızlığım oldu mesela koridorda beni odaya alırken başka kapısı açık yerlerde ameliyattakileri gördüm ben etkilenmiştim girerken çok
Neden öyle yapmışlar anlamadım nerede oldunuz ameliyatı gerçekten ameliyata girecek biri için inanılmaz bir ortam olmuş bence... neyse sizde atlatmışsınız

Ameliyat bitince hast normalde dinlenme odasına alınıyor. Kendine az biraz gelince odaya çıkarılıyor. O zaman hastada çok titreme oluyor. Hatta New Est hastanesinde bir cihaz var. Sıcak hava üfleyen ,onu hastanın üzerine örtüyorlar ,alttan sıcak hava üflüyor Ve senin seni ısıtıyor. Her hastanede Yok tabi ama yoksada yorgan battaniye örtüyorlar. O yüzden özellikle ayaklarınıza polar tarzı çorap alın mutlaka :KK66:
Evet ameliyathane de uyandıracağız dedi anestezi uzmanı ve uyanınca kendine gelene kadar başka bir odada bekleyeceğiz seninle dedi kusma falan olabilir diyeymiş zaten 10 dk sonra iyice uyanırsın odana alırız dedi. Evet burdan öğrendiklerim ayağıma kalın çorap ve üzerine extra şal alacağım Hoppa

Psikolojik olarak buyuk travma :KK43: ben aciyo diye aglayarak uyandim. Sonra da uyuyup usuyorum diye titremeye basladim. Ameliyathanenin sogugundan kaynaklaniyormus... toplam ameliyatim 1 saatden az surmus bi de dudak dolgusu var. Kesip dikip gonderdiler sanirim. Odaya da hemen almislar yolda konusuyomusum. Cok kisa bi sure gibi geldi ameliyat icin

Psikolojik olarak buyuk travma :KK43: ben aciyo diye aglayarak uyandim. Sonra da uyuyup usuyorum diye titremeye basladim. Ameliyathanenin sogugundan kaynaklaniyormus... toplam ameliyatim 1 saatden az surmus bi de dudak dolgusu var. Kesip dikip gonderdiler sanirim. Odaya da hemen almislar yolda konusuyomusum. Cok kisa bi sure gibi geldi ameliyat icin
CANIM süre ameliyat tekniği ile de ilgili yarım saatte bile bitebilirmiş

Kızlar merhaba. Bana yardim edin :KK43: ben 13 ay once kas alti 295 cc meme protez ameliyati oldum ama oldugum zamandan beri pismanim. Cunku doktorum bana ne protez sectirdi ameliyat oncesi ne bana kas alti kas ustu farklari soyledi. Suan hem istedigimden cok küçükler hem kas alti oldugu icin ele sert bi sekilde kas geliyor hemde kaslarim oynadikca inanilmaz rahatsiz oluyorum. Mutfak tezgahini silerken bile cok rahatsiz oluyorum 2. ameliyati olacagim ama simdi fiyatlar cok yuksek geliyor . Bana istanbul avrupa yakasinda uygun ve guvenilir kadin doktor tavsiye edebilir misiniz? Özel olabilir devlet olabilir fark etmez.

Tesekkr ederim canim..doktor önerin icinde ayrica cok sagol onu da ekledim listeme sessizce takip ederken listeme..hayirli olsun bu arada:KK31:

X