Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yumuşacık olacak. Ne kadar çok masaj o kadar çok doğallık. Can'ın acıyana kadar sıkıcaksın, benim bazen morarırdı tenim, ama protezleri yumuşatmak sert masajla mümkün.
Ben katılmıyorum buna her doktorun tarzı farklı bazı doktorlar masajı önermiyorlar. Açıkçası bana morarana kadar masaj yapmak pek doğru gelmedi.. doktorunuz önerdiyse evet yapılmalı fakat önermiyorsa bence gerek Yok

Ben katılmıyorum buna her doktorun tarzı farklı bazı doktorlar masajı önermiyorlar. Açıkçası bana morarana kadar masaj yapmak pek doğru gelmedi.. doktorunuz önerdiyse evet yapılmalı fakat önermiyorsa bence gerek Yok
Şuan ameliyatınıza odaklanın, dr unuz masaj vermiyorsa tartışalım bunu olur mu. Önce protezi hisset yaşa sonra o sert protezi Nasıl kavrayıpta yumuşak masajlar yapılıp dokuya adapte edilir senden tavsiye alır herkes, ben o devri kapattığımda göre :KK66:

Benim doktorumda masaj yapma dedi. Sadece hafifce parmak uçları ile bastır ve bırak dedi.

Yumuşacık olacak. Ne kadar çok masaj o kadar çok doğallık. Can'ın acıyana kadar sıkıcaksın, benim bazen morarırdı tenim, ama protezleri yumuşatmak sert masajla mümkün.
O derece mi ya ben hic sıkmıyorum o kadar braz daha sert yapayim bari, benim canim hafif aciyinca zorlamiyorum kol tarafim aciyor sagda

Öncelikle spor yapmak artı bi düşünmeni gerektirir, şöyle ki orada iki tane cisim olacak bundan sonraki hayatında, kollarını özellikle yukarı kaldırdığında artık o göğüs kasını ve oradaki hafif kıpırtıyı bi materyal olduğunu hep hatırlatacak sana, ne bilim yatarken bile sağa sola döndüğünde evet dieceksin orada artık protezlerim var, öncelikle sanmayınız bunları taktırdıktan sonra onları unutacaksınız, kendinizi hazır hissetmeniz buna özellikle çok önemli. Spora düşkünsen kendine soracaksın hazır mıyım rahatsız olur muyum olmaz mıyım diye. Öncelikle buna karar vermelisin. Kas altı veya üstü farketmez onları hareket ettiren bi kas olcak sürekli. Bu bir. İkincisi meme ucları özellikle meme dokusu az olan ya da hiç olmayan bi kadında muhakkak sağdaki uç daha sağa soldaki ise daha sola kayar, dr lar buna aslında çok müdahale etmek istemezler hele ki çocuk doğurmamış bi kadınsa. Çnkü süt bezlerinden çıkış meme ucudur hasar görsün istemez çoğu ki bunlar tecrübeli dr lardır. Orantısızlık normaldir katlanın derim Victoria secret hatunu değilseniz şayet,,,çünkü meme dokunuz az orta bombe bölüme yoğunlaşınca protez,koltu altı tarafı yani deriniz nolur ? Daha az deri çapı kalır,meme ucu yönü kola doğru bakar, bu matematiksel olarak mantıken olur, çok rahatsız olursanız sonraki bi operasyonla da düzeltme şansı verir genelde hekimler...
Marka konusuna gelince; önce nagor denedim uygun görmedik ikinci de mentor kullandık. Bu arada ameliyat sonrası muhakkak protezlerinizin kutularını ve belgelerini almayı unutmayın.
Meme altı giriş kas altı operasyonu benimde 1,5 saat sürdü,doğru. Hatta çok üşümüştüm uyandırıldığımda tir tir titriyodum.
Fiyatlar 5 yıl öncesine göre kıyas yaparsam gayet makul 10 bine kadar olanı. Meme ucu simetri olayına girerse 2 bin 3 bin artış yapmaları ek olur ancak.15 bin fazla şahsi görüşüm.
Yuvarlak olsun olayına da sen ve dr unun vücudunda yaptığı analiz yani uygunluk önemli. Mesela ben damla protez sectim yuvarlak portakal gibi hoşlanmadığım için. Zaten yattığında her protez dik ve yuvarlak olur. Ayakta olduğunda yuvarlak duran ya da damla şeklinde duran diye ayırabiliriz.
Üç boyut olayına gelince, öle bişey yaptırmadım, dr göğsünüzde kalemle yapacağı işlemleri çiziyor ve sana sorup şöyle mi olsun böle olsun diye,zaten o an Arzu'nuza ve dr da uygunluğuna göre konuşuyor,tartışıp karara varıyorsunuz.
Son olarak ekleyeceğim ise su;
adetinizi hesaplayıp operasyon günü seçmeniz, aksi taktirde unutursanız adet sancısı ve göğüs acınızla hastanede inlersiniz :)

:) Süper fikirler çok teşekkürler.
eve hiç anne olmadım 35 yasındayım o yuzden meme ucundan korkuorm ve istemiyorum

deli gibi her gun spor yapan degilim
ama 10-15 km yururum mesela hızlı tempoda

2 sene hıc spor yapmam
ama 6 ay durmadan trx calısırım onda kendı agırlıgını cekıyorsn
veya agırlık ıdmanı sevmem hoca derse 10-15 kg ancak hadı 20 kg olsun kolun makıne ıle cekecegı

hayatımda 1 kezde olsa kıte yaomak ıstıorm obur boyu kıte duzenlı yapacak halım yok
senede 1 -2 kite sorf

ve reformer pılateste normalde cadillacta kendımı kollatımla cekıp takla atarım ama bunu 1 sene yapmazsam olmem

ama 2-3 sene sonra yaopmak ısterım

bu durumda spor hocalarımdanda fıkır alacagım zaten ama konustuklarım sen gıbı bırının spor hayatına en gel degıl dedı
zaten kollarımın ceklı guzel sadece her kg alıp veren gıbı dırsegn ust kısmı var. onuda 1 kg lık su sısesı ıle calıssan bıle zamanla duzelır kaburga zaten genıs karın bacak kalca calıssam yeter dıgerlerı zaman

bırde yurume mesafem hızım dusecek mı onlar ne zaman duzelır ?
ben 1 km ı 10 dk a yuruyorum normalde

Şuan ameliyatınıza odaklanın, dr unuz masaj vermiyorsa tartışalım bunu olur mu. Önce protezi hisset yaşa sonra o sert protezi Nasıl kavrayıpta yumuşak masajlar yapılıp dokuya adapte edilir senden tavsiye alır herkes, ben o devri kapattığımda göre :KK66:
Millete burda paragraf paragraf tavsiye veren ben değilim sizsiniz.. üslübunuza dikkat ederseniz sevinirim

Evet zorlu bi dönemdi masaj dönemi maalesef. Anneme gider birazda sen sık derdim o da Can'ıma kıyamazdı ne günlerdi :) ilk başlarda aynı senin duyguların içindeydim, yeterlidir heralde maksat masaj yapmak olsun derdim, kontrole gittiğimde hoca bi sıkmıştı oha dedim bu kadar olur mu, ama korkumu yenmişti çnkü ben bişey olur diye korkardım, ama şuan ben burda tepki görmek istemiyorum, ben yaşadıklarımı anlatıyorum tecrübelerimi herkes gibi.Tabiki bunu söylememe gerek yok dr unuzla konuşup herşeyi sorup yapacaksınız...
O derece mi ya ben hic sıkmıyorum o kadar braz daha sert yapayim bari, benim canim hafif aciyinca zorlamiyorum kol tarafim aciyor sagda

Owww sert olmuş, :KK66: napiim hanım efendi tecrübelerimi size mi sorup yazmam gerekir? Yaşadıklarımı yazarken size dokunan nedir ki bu saldırganlık nedir ?ilk ve son ricam bana dair yazı yazmayın olur mu
Millete burda paragraf paragraf tavsiye veren ben değilim sizsiniz.. üslübunuza dikkat ederseniz sevinirim

Owww sert olmuş, :KK66: napiim hanım efendi tecrübelerimi size mi sorup yazmam gerekir? Yaşadıklarımı yazarken size dokunan nedir ki bu saldırganlık nedir ?ilk ve son ricam bana dair yazı yazmayın olur mu
Sizde bana yazmazsanız sorun yok tabi. Kimseye saldırdığımı düşünmüyorum.

Sevgili arkadaşlar ben size ne yapıp yapmıcagınızı söyleyemem , tabiki burada bi tek beni değil herkesi okuyorsunuz ama her okuduğunuz kişinin tecrübelerini zaten dr unuza sormadan yapamazsınız. Burada herkes tecrübesini paylaşır. Tartışmaları uzatıp sayfa kirliliği yaratmak uygun olmaz. Umarım anlaşılmışımdır.

Yani her doktorun bir yöntemi farklı o yüzden bunu doktora bırakmak gerekir diye düşünüyorum bende. Çünkü Yeni yayınlarda masajın kapsül riskini artırdığı yazıyor
Evet öyle dedi doktorda bana. Herkez kendi doktorunun dediklerine uyarsa en doğrusu olacaktır herhalde.

Henüz ameliyat kısmına gelemedik ama inşallah bende memnun kalırım. Haftaya göreceğiz :ıslık:
Haldun hocada sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum ben. Bence gözü kapalı girebilesin ameliyatına. Tek düşünmen gereken implantın sana uygun olanın hangi boyutta olmasıdır. İnsan alışınca büyük istiyor, aklının bir köşesinde bulunsun derim. :KK8:

Rica ederim naçizane yaşadıklarım..
Harika bi yaşam tarzı :) bayıldım ,,,, ne güzel,hatta takdir ettim.
Trainer ile karar vermeniz tartışmanız harika bu arada. Spor için kendisi zaten derecesini belirtir, dr da okeylerse sanırım bi sorun olmaz, bende kürek çekmiştim ikinci senede, sadece hareket ettiğini hissediyorsun başka sızısı mızısı olmuyor, ben yürüyüş ve bisikletten vazgeçmem o kadar,
Yürüyüş olayına gelince, ben 3 ay sonra başlamıştım herşeye, o yüzden hız konusunda değişkendi.

:) Süper fikirler çok teşekkürler.
eve hiç anne olmadım 35 yasındayım o yuzden meme ucundan korkuorm ve istemiyorum

deli gibi her gun spor yapan degilim
ama 10-15 km yururum mesela hızlı tempoda

2 sene hıc spor yapmam
ama 6 ay durmadan trx calısırım onda kendı agırlıgını cekıyorsn
veya agırlık ıdmanı sevmem hoca derse 10-15 kg ancak hadı 20 kg olsun kolun makıne ıle cekecegı

hayatımda 1 kezde olsa kıte yaomak ıstıorm obur boyu kıte duzenlı yapacak halım yok
senede 1 -2 kite sorf

ve reformer pılateste normalde cadillacta kendımı kollatımla cekıp takla atarım ama bunu 1 sene yapmazsam olmem

ama 2-3 sene sonra yaopmak ısterım

bu durumda spor hocalarımdanda fıkır alacagım zaten ama konustuklarım sen gıbı bırının spor hayatına en gel degıl dedı
zaten kollarımın ceklı guzel sadece her kg alıp veren gıbı dırsegn ust kısmı var. onuda 1 kg lık su sısesı ıle calıssan bıle zamanla duzelır kaburga zaten genıs karın bacak kalca calıssam yeter dıgerlerı zaman

bırde yurume mesafem hızım dusecek mı onlar ne zaman duzelır ?
ben 1 km ı 10 dk a yuruyorum normalde

Heralde mi ??? Heralde değil tabiki muhakkak kesinlikle dr un dediklerine uyulmalı. Bu tartışma konusu bile olamaz arkadaşlar.... Kapsül konusuna gelince , neyse gelmiim o konuya arkadaş kızıyor paragraf yazmama, paragrafsız da açıklamalı anlatamam :) olmaz ... Çok tatlısınız ya :KK66:
Evet öyle dedi doktorda bana. Herkez kendi doktorunun dediklerine uyarsa en doğrusu olacaktır herhalde.

X