Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Hiçbi jel ya da kreme girmedim ben,zaten düZenli de kullanamam öle şeyleri. Meme altı olması rağmen takmıştım mesela dikiş iZlerine ki gerçekten 2 bucuk luk bi kesim yerinden bahsediyoruz, ufacık bi iz, sadece lazer yaptırdım ve kalan bi kaynama izi gibi bişey. Ama lazer olmasa da olurmuş diyorum şimdi, çünkü zaman geçtikçe meme o dik ve sıkı halinden aşağı salıyo kendini ve o iz kat altında kalıo, ben sanıyodumki hep böle dik ve sert kalıcak, hatta şikayet ediyodum ağzıma gircek gibi duruyo diye. Meme dokusu ilk zamanlar geriliyor ve masaj yaptıkça açılıyor protez doku açıldıkça daha doğal duruyor ve yerleşiyor.tabi bekardım o zmn aman evlenince görünmesin falan diye düşünüyodum. İz nerde diye sor bilmez :KK43:
Aynen çok takıntılı ve mükemmelliyetçi olmamak lazım.Peki senin izler gitti mi? Ya da izler için kullandığınız etki gördüğünüz herhangi bir krem,jel vs var mı?

Hiçbi jel ya da kreme girmedim ben,zaten düZenli de kullanamam öle şeyleri. Meme altı olması rağmen takmıştım mesela dikiş iZlerine ki gerçekten 2 bucuk luk bi kesim yerinden bahsediyoruz, ufacık bi iz, sadece lazer yaptırdım ve kalan bi kaynama izi gibi bişey. Ama lazer olmasa da olurmuş diyorum şimdi, çünkü zaman geçtikçe meme o dik ve sıkı halinden aşağı salıyo kendini ve o iz kat altında kalıo, ben sanıyodumki hep böle dik ve sert kalıcak, hatta şikayet ediyodum ağzıma gircek gibi duruyo diye. Meme dokusu ilk zamanlar geriliyor ve masaj yaptıkça açılıyor protez doku açıldıkça daha doğal duruyor ve yerleşiyor.
Hmm o zaman izler için paniğe gerek yok,bekleyip göreceğiz.

Kızlar spora ameliyattan ne kadar süre sonra başladınız? Benim 33. Günüm beklemeli miyim biraz daha ?

Hiçbi jel ya da kreme girmedim ben,zaten düZenli de kullanamam öle şeyleri. Meme altı olması rağmen takmıştım mesela dikiş iZlerine ki gerçekten 2 bucuk luk bi kesim yerinden bahsediyoruz, ufacık bi iz, sadece lazer yaptırdım ve kalan bi kaynama izi gibi bişey. Ama lazer olmasa da olurmuş diyorum şimdi, çünkü zaman geçtikçe meme o dik ve sıkı halinden aşağı salıyo kendini ve o iz kat altında kalıo, ben sanıyodumki hep böle dik ve sert kalıcak, hatta şikayet ediyodum ağzıma gircek gibi duruyo diye. Meme dokusu ilk zamanlar geriliyor ve masaj yaptıkça açılıyor protez doku açıldıkça daha doğal duruyor ve yerleşiyor.tabi bekardım o zmn aman evlenince görünmesin falan diye düşünüyodum. İz nerde diye sor bilmez :KK43:
ben de de var mükemmeliyetçilik.
bakalım mesela benimde dünki randevum cumartesiye ertelendi gerildim bir tık
bakalım bu 10 gunde karar
ben 3 sayfa falan once gıtmek ıstedıgım drlerı yazdım sende hassassın bellı bır bakabılırmsn hatta baktıgın yerler varsa duygudun bır sey varmı veya aman dedıgın bırı var mı soyler msn ? bu kısılere gıdecegım

Kızlar ben devlette oldum,tabi ki araştırmalarım özelden yanaydı her zaman.Ta ki devlete yeni gelen ve bu işlerde işin piri olabilecek düzeyde iyi olduğunu duyduğum doktorla tanışana kadar.Toplam maliyetim 3250 lira oldu.Mentor marka yuvarlak kas altı silikon uygulandı.Amaliyat öncesi-sonrası herşey çok güzeldi,inanın eşim bile bana inanmadı.O kadar dört dörtlük bir ilgi alaka vardı ki sen bu paraya olduğuna emin misin diye sorup durdu☺️ Benim tek sorunum küçük mü? diye ama bu durumu da yarın doktoruma gidip netleştireceğim.Yazarım sonucu da buraya.Bu arada doktor ismini yazmıyorum çok isteyen olursa özelden verebilirim.
aramıza hoşgeldin, hem formda hem burda yenisin.. dr adı vermende bir sakınca yok fiyat gibi onu da paylaşabilirsin.. gayet uygun olmuşsun ve rahat bir süreç geçirmişsin.. ölçülerin neydi neden küçük olduğunu düşünüyorsun ki başta konuşmadınızmı doktorunla? hem genelde ilk zamanlar çok ödem oluyor yani şuan şiş hali 15 gün sonra bir tık daha küçülecek.. burda yaşadığımız tecrübelere göre ortalama yüzde 70 ameliyat sonrası biraz küçülüyor.. ama ödem geçtikçe daha da büyüyen arkadaşlarımızda olmadı değil..

Yanlış bi yorum asla yapmak istemem,benim 5 sene geçti üzerinden ve malum uzağım artık konudan. Dr ları tanımıyorum. Ben Nişantaşı Amerikan superplast ta operasyon geçirmiştim. Hala ordalar mı bilmiyorum ama gitmediğim dr kalmamıştı Etiler deki Burçin hnm ve superplast arasında kalmıştım en son. Karar vermem lazımdı veremiyordum, sadece tel de konuşmuştum, ikisine aynı gün gittim ve önemli olan inandırıcılıktı. Burçin e güvenmedim çnkü meme başı keserek tercih ediyordu operasyonları ki güven de sağlamamıştı, açıkcası dr a inanmanız çok önemli.superplastta hocamla konuştum ve ertesi gün operasyona girdim. Zaten sonu yok bu işin, dr u sevdiysen bağ kurduysan ötesini karıştırmıcaksın çok.
ben de de var mükemmeliyetçilik.
bakalım mesela benimde dünki randevum cumartesiye ertelendi gerildim bir tık
bakalım bu 10 gunde karar
ben 3 sayfa falan once gıtmek ıstedıgım drlerı yazdım sende hassassın bellı bır bakabılırmsn hatta baktıgın yerler varsa duygudun bır sey varmı veya aman dedıgın bırı var mı soyler msn ? bu kısılere gıdecegım

Yok canim daha bisey ayarlamadim, dr un arastiriyorum ve Mart à randevu alcam. Sen nasil etceksin ? boyle uzaktan da zor doktoru onceden goremioruz konusamiyoruz.

Canim benim 2 cocugum var 5 ve 1 yasinda, onlari anneme kaynanama birakip gelecegim, oui yuzden 2 3 defa gelemem ameliyattan once. Birde guzellik salonum var ve oyle surekli kapatamam. 2 defa doktorlar la gorusmek icin kapatsam oda en az 1 hafta olur, 1 defa ameliyat için kapatsam birde cocuklari tatile goturcek icin kapatsam 1 yilda cok kapat mis olurum musterilerim memnun olmaz..
Canım ben oldum ameliyatımı. 6 haftalık olduk artık . Burdan ayarladım her şeyi, oraya gidince kontroller yapıldı edildi, doktor ile görüştüm ve bir iki gün sonra ameliyat yapıldı

Yanlış bi yorum asla yapmak istemem,benim 5 sene geçti üzerinden ve malum uzağım artık konudan. Dr ları tanımıyorum. Ben Nişantaşı Amerikan superplast ta operasyon geçirmiştim. Hala ordalar mı bilmiyorum ama gitmediğim dr kalmamıştı Etiler deki Burçin hnm ve superplast arasında kalmıştım en son. Karar vermem lazımdı veremiyordum, sadece tel de konuşmuştum, ikisine aynı gün gittim ve önemli olan inandırıcılıktı. Burçin e güvenmedim çnkü meme başı keserek tercih ediyordu operasyonları ki güven de sağlamamıştı, açıkcası dr a inanmanız çok önemli.superplastta hocamla konuştum ve ertesi gün operasyona girdim. Zaten sonu yok bu işin, dr u sevdiysen bağ kurduysan ötesini karıştırmıcaksın çok.
sağol cnımm bilgi vereceğim

X