Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ayy kızlar ben kaç güne yan yatabileceğm yaa 6 gün oldum sırrtm ağrıdı valla

Canmmmmmm sagolasin bugün hastanaden ciktim 24nde olcak tim dün oldum banada 400 cc higt profile takıldı şuan iyiyim senin gibi fasya alti oldum
meme dokunz baya vardı demekki 400 cok iyi bana 325 takldı aynı yöntemle daha büyügü denenms ama olmamıs 400 olmasını isterdm bende

Heralde mi ??? Heralde değil tabiki muhakkak kesinlikle dr un dediklerine uyulmalı. Bu tartışma konusu bile olamaz arkadaşlar.... Kapsül konusuna gelince , neyse gelmiim o konuya arkadaş kızıyor paragraf yazmama, paragrafsız da açıklamalı anlatamam :) olmaz ... Çok tatlısınız ya :KK66:
Ben öyle yapıyorum, diğer arkadaşlar nasıl yapmak isterlerse öyle yapsınlar. Beni ilgilendiren bir durum yok yani.

Merhabalar
Ben de nihayet karar verdim ctesi Dr. Oğuz Kılıç ile görüşeceğim. Hem göğüs büyütme hem de karın germe istiyorum. Çok forum okudum fakat merak ettiğim 6 ay ve sonrası yani normal hayata dönüş.. ne zaman?? Spor, ya da eşle muhabbet??

Bende merak ettim seni CANIM nasıl geçti süreç ağrı sızı ne durumda? Bu arada geçmiş olsun ve maşallah 400 cc :nazar::nazar:
Sonucta ameliyat ağrım ilk ayilirken çoktu sonra ağrı kesiciler yapilinca normaledöndüm çok şükür suan iyiyim ama kendim kalkamıyorum sağolsun eşim yardımcı oluyo cumartesi sargilarim açılıcakozaman görcem memisleriiii .

X