Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bekliyorum, bu süreçte kafana takılan herşeyi sorabilirsin .
boy 170
kg 62-63 civarı
meme altı olacak ( bir tanesi eğer gögüste orantısızlık gorursem meme ucundan bir tanesine extra müdale ederim dedi)
350-360 cc gıbı ( bazı drler 250-260 ta dedi)
kas altı ( sadece baska biri kas zarı altı dedı ama dıgerlerı o kdr gogsun yok dedıler )
ameliyat 1-1,5 saat ortalama
fiyatlar 8500 -15000 arası suan ıcın
Acıbademde yapan var esnetık centerda yapan var
1 gun kalınıyormus

tek mıdemı bulandıran su meme ucundan sımetrısızlık olursa duzeltırım dıyen onun asıstanıda en ıyı bızız en cok bız ameliyat yaporz dedi

sonra kas altı spor veya kite sorf hıc mı yapamam merak edıorm

ben meme sevmem cok sadece cattıgımda dumduz yarım portakal gıbı olsa yeter
ama dr ler omzun genis kaburgan genıs ve kaburgan onde dedıler cc de de ben dr ye bırakacagım
ama dedıgım gıbı ayakta zaten olacak gogus ama kocaman olmasın
duz yattıgımdada yuvarlak olsun yeter

bu arada yuvarlak menton olacak bir doktor motiva dedi ama motiva yeni bir markaymıs istemedim.

peki sence nasıl olmalı
veya bundan sonra gıdecegım drlerde veya cumartesi gunku gorusmemde dr ye ne sorayım

bazı dr ler rontgen gıbı memenn bır goruntusunu alup blgısayarda 3 boyutlu meme halını gosterıorms

gogus altı kaburgam 82 cm gıbı sanırm

teşekkürler

aramıza hoşgeldin, hem formda hem burda yenisin.. dr adı vermende bir sakınca yok fiyat gibi onu da paylaşabilirsin.. gayet uygun olmuşsun ve rahat bir süreç geçirmişsin.. ölçülerin neydi neden küçük olduğunu düşünüyorsun ki başta konuşmadınızmı doktorunla? hem genelde ilk zamanlar çok ödem oluyor yani şuan şiş hali 15 gün sonra bir tık daha küçülecek.. burda yaşadığımız tecrübelere göre ortalama yüzde 70 ameliyat sonrası biraz küçülüyor.. ama ödem geçtikçe daha da büyüyen arkadaşlarımızda olmadı değil..
Merhaba hoşbuldum☺️ Evet çok uygun oldum,yani sadece silikona para verdim geriye kalan herşey ücretsiz oldu.Ameliyat öncesi bir ölçüm yapmadım fakat 75 beden destekli sütyen bile büyüktü bana.Şimdi de tam doldururum heralde.Ama daha büyük bekliyordum,eğer dediğin gibi yüzde 70 de küçülecekse hapı yuttum

Merhaba hoşbuldum☺️ Evet çok uygun oldum,yani sadece silikona para verdim geriye kalan herşey ücretsiz oldu.Ameliyat öncesi bir ölçüm yapmadım fakat 75 beden destekli sütyen bile büyüktü bana.Şimdi de tam doldururum heralde.Ama daha büyük bekliyordum,eğer dediğin gibi yüzde 70 de küçülecekse hapı yuttum
yanlış anlama yüzde yetmiş oranda küçülecek demedim yani yüz kişiden 70i ödem sonrası küçüldü diyor sende demişsin ya mesela ilk gün büyüktü diye o anlamda.. benimde ameliyat sonrası 1 cm indi mesela..

yanlış anlama yüzde yetmiş oranda küçülecek demedim yani yüz kişiden 70i ödem sonrası küçüldü diyor sende demişsin ya mesela ilk gün büyüktü diye o anlamda.. benimde ameliyat sonrası 1 cm indi mesela..
Aa tamam yanlış anladım o zaman.Evet gün gün ufalıyor gibi.Ameliyattan ilk çıktığımda "oha!" Demiştim ama ertesi gün anladım ki şişmiş hepsi.Ve daha da küçülüyor.İnşallah fazla da küçülüp olduğuma pişman etmez beni.

boy 170
kg 62-63 civarı
meme altı olacak ( bir tanesi eğer gögüste orantısızlık gorursem meme ucundan bir tanesine extra müdale ederim dedi)
kas altı ( sadece baska biri kas zarı altı dedı ama dıgerlerı o kdr gogsun yok dedıler )
1 gun kalınıyormus

tek mıdemı bulandıran su meme ucundan sımetrısızlık olursa duzeltırım dıyen onun asıstanıda en ıyı bızız en cok bız ameliyat yaporz dedi

ama dr ler omzun genis kaburgan genıs ve kaburgan onde dedıler cc de de ben dr ye bırakacagım

bu arada yuvarlak menton olacak bir doktor motiva dedi ama motiva yeni bir markaymıs istemedim.

peki sence nasıl olmalı
veya bundan sonra gıdecegım drlerde veya cumartesi gunku gorusmemde dr ye ne sorayım

bazı dr ler rontgen gıbı memenn bır goruntusunu alup blgısayarda 3 boyutlu meme halını gosterıorms

teşekkürler

İçin rahat olsun ve tadını çıkar. Takmak istedikten sonra çok şey bulur insan, ki bende buldum bende yaşadım aynı şeyleri, ikinci ameliyattan sonra ön bombelere taktım kafayı, gittim kalçamdan yağ aldırıp o bombeliği desteklemek için enjekteler yaptırdım, hafta da bir kere 200 sağ 200 soldan yağ aldırıp göğsüme enjekte ettirdim. Sonra dikiş izlerim için lazer seansları... sonuç şu çok kusur aramamak lazım. Masajlarını yap ne kadar çok sıkarsan mıncırırsan onları o kadar doğal olur .
Merhaba bir sey sorabilir miyim sanirim siz yaptirali cok olmus, gercekten takdir ettim cesaret edip ikinci ameliyati olmussunuz, peki ne kadar masaj yaptiniz, benim bi ayi gcti masaj yapinca yumusuyir ama normalde sert hep boyle mi olacak masajla yumusayip normalde tas gibi mi duracak merak ediyorum

Canım ben oldum ameliyatımı. 6 haftalık olduk artık . Burdan ayarladım her şeyi, oraya gidince kontroller yapıldı edildi, doktor ile görüştüm ve bir iki gün sonra ameliyat yapıldı
Kime ameliyat oldun ? bende cok istiyorum en gec Mart ta ameliyat olmayi

Aa tamam yanlış anladım o zaman.Evet gün gün ufalıyor gibi.Ameliyattan ilk çıktığımda "oha!" Demiştim ama ertesi gün anladım ki şişmiş hepsi.Ve daha da küçülüyor.İnşallah fazla da küçülüp olduğuma pişman etmez beni.
Sanmıyorum çok fazla kuculecegini umarım gönlünce olur.. Resim yükledin mi buraya..

Sanmıyorum çok fazla kuculecegini umarım gönlünce olur.. Resim yükledin mi buraya..
UmarımHayır resim yüklemedim,daha doğrusu siteye Yeni üye olduğum için daha oralara kadar gelemedim.Ama kullanımı çözdüğüm zaman yükleyebilirim.

boy 170
kg 62-63 civarı
1 gun kalınıyormus

peki sence nasıl olmalı

teşekkürler
Fiyatlar biraz daha yuksek istanbulda, ben eskisehirde 7500 e oldum tip fakultesinde bi ayi gecti belki protezlerin de fiyati artmis olabilir tabi ithal sanirim dolar falan yukseldi, siz bana da sormustunuz sanirim cevap veremedim o zaman kusura bakmayin simdi gorunce yazayim dedim

Ben Cumartesi bir dr'ye sorarım. ameliyat sonrası cok mu buyuk olacak
korse taktıgımda belımız nasıl ıncelıyorsa goguste kuculur mu ? korse cıktıgında buyume olurmu geri diye
senn kontrol yarın dımı dr de

Ben Cumartesi bir dr'ye sorarım. ameliyat sonrası cok mu buyuk olacak
korse taktıgımda belımız nasıl ıncelıyorsa goguste kuculur mu ? korse cıktıgında buyume olurmu geri diye
senn kontrol yarın dımı dr de
Tamam süper olur.Her doktor ayrı bir yorum yapıyor bakalım benim doktor ne diyecek,senin doktor ne diyecek.

Fiyatlar biraz daha yuksek istanbulda, ben eskisehirde 7500 e oldum tip fakultesinde bi ayi gecti belki protezlerin de fiyati artmis olabilir tabi ithal sanirim dolar falan yukseldi, siz bana da sormustunuz sanirim cevap veremedim o zaman kusura bakmayin simdi gorunce yazayim dedim
tabii yazın sonucta burası bırbırımızı rahatlatma fıkır verme ve uyarma forumu
cok tesekkuyrler

Öncelikle spor yapmak artı bi düşünmeni gerektirir, şöyle ki orada iki tane cisim olacak bundan sonraki hayatında, kollarını özellikle yukarı kaldırdığında artık o göğüs kasını ve oradaki hafif kıpırtıyı bi materyal olduğunu hep hatırlatacak sana, ne bilim yatarken bile sağa sola döndüğünde evet dieceksin orada artık protezlerim var, öncelikle sanmayınız bunları taktırdıktan sonra onları unutacaksınız, kendinizi hazır hissetmeniz buna özellikle çok önemli. Spora düşkünsen kendine soracaksın hazır mıyım rahatsız olur muyum olmaz mıyım diye. Öncelikle buna karar vermelisin. Kas altı veya üstü farketmez onları hareket ettiren bi kas olcak sürekli. Bu bir. İkincisi meme ucları özellikle meme dokusu az olan ya da hiç olmayan bi kadında muhakkak sağdaki uç daha sağa soldaki ise daha sola kayar, dr lar buna aslında çok müdahale etmek istemezler hele ki çocuk doğurmamış bi kadınsa. Çnkü süt bezlerinden çıkış meme ucudur hasar görsün istemez çoğu ki bunlar tecrübeli dr lardır. Orantısızlık normaldir katlanın derim Victoria secret hatunu değilseniz şayet,,,çünkü meme dokunuz az orta bombe bölüme yoğunlaşınca protez,koltu altı tarafı yani deriniz nolur ? Daha az deri çapı kalır,meme ucu yönü kola doğru bakar, bu matematiksel olarak mantıken olur, çok rahatsız olursanız sonraki bi operasyonla da düzeltme şansı verir genelde hekimler...
Marka konusuna gelince; önce nagor denedim uygun görmedik ikinci de mentor kullandık. Bu arada ameliyat sonrası muhakkak protezlerinizin kutularını ve belgelerini almayı unutmayın.
Meme altı giriş kas altı operasyonu benimde 1,5 saat sürdü,doğru. Hatta çok üşümüştüm uyandırıldığımda tir tir titriyodum.
Fiyatlar 5 yıl öncesine göre kıyas yaparsam gayet makul 10 bine kadar olanı. Meme ucu simetri olayına girerse 2 bin 3 bin artış yapmaları ek olur ancak.15 bin fazla şahsi görüşüm.
Yuvarlak olsun olayına da sen ve dr unun vücudunda yaptığı analiz yani uygunluk önemli. Mesela ben damla protez sectim yuvarlak portakal gibi hoşlanmadığım için. Zaten yattığında her protez dik ve yuvarlak olur. Ayakta olduğunda yuvarlak duran ya da damla şeklinde duran diye ayırabiliriz.
Üç boyut olayına gelince, öle bişey yaptırmadım, dr göğsünüzde kalemle yapacağı işlemleri çiziyor ve sana sorup şöyle mi olsun böle olsun diye,zaten o an Arzu'nuza ve dr da uygunluğuna göre konuşuyor,tartışıp karara varıyorsunuz.
Son olarak ekleyeceğim ise su;
adetinizi hesaplayıp operasyon günü seçmeniz, aksi taktirde unutursanız adet sancısı ve göğüs acınızla hastanede inlersiniz :)

boy 170
kg 62-63 civarı
1 gun kalınıyormus

peki sence nasıl olmalı

teşekkürler[/QUO

Son düzenleme:
Kime ameliyat oldun ? bende cok istiyorum en gec Mart ta ameliyat olmayi
Ben Aykut Mısırlıoğluna oldum. Ameliyat hemşiresi olup kendisi ile birçok ameliyata girmiş olan bir arkadaşım tavsiye etti kendisini. Çok şükür iyi geçti herşey. Tek sıkıntım doktorun en fazla olabilecek dediği cc den daha ufak istemem oldu.

Merhaba bir sey sorabilir miyim sanirim siz yaptirali cok olmus, gercekten takdir ettim cesaret edip ikinci ameliyati olmussunuz, peki ne kadar masaj yaptiniz, benim bi ayi gcti masaj yapinca yumusuyir ama normalde sert hep boyle mi olacak masajla yumusayip normalde tas gibi mi duracak merak ediyorum
Yumuşacık olacak. Ne kadar çok masaj o kadar çok doğallık. Can'ın acıyana kadar sıkıcaksın, benim bazen morarırdı tenim, ama protezleri yumuşatmak sert masajla mümkün.

Benim adet tarihime geliyor ama başka seçenek Yok maalesef... ağrı kesiciler ona da etki eder diye düşünüyorum :işsiz:

X