Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ağrılarım var ama dayanılmaz değil :) bandajlı foto yükledim bile ameliyat sütyenim yok takmayacakmışım diren de Yok baya farklı yani genelden
Maşşallahhhh...
Sütyen yok haa,her doktorun tekniği değişik gerçekten. Ay ben sütyeni yıkamak için çıkarttığımda göğüslerim düşecek gibi oluyordu. Umarım bandajlar seni rahat ettirir
Dren her durumda koyulmuyor zaten.
Tekrar maşallah

Ben birşey soracağım sömestr tatilinde ameliyatım ve yaklaşık 12 gün sonra işe başlıyorum anasınıfı öğretmeniyim. Zorlanmam değil mi çünkü kolejde çalışıyorum ve öyle rapor falan almam çok zor ((

Ağrılarım var ama dayanılmaz değil :) bandajlı foto yükledim bile ameliyat sütyenim yok takmayacakmışım diren de Yok baya farklı yani genelden
Baktım şimdi çok ilginç farklı olmuş gerçekten hiç korse takmayacakmisin acaba diren olmaması da ilginç pis kanı çekiyor ya hani senin yöntem neden farklı aydınlat beni :)

Canım ağır kaldirmadigin sürece sıkıntı olacağını sanmıyorum bende tam 10.gün yani p.tesi iş başı alıyorum isim masa başı muhasebe benim.. senin çocuklar da büyükse kucak almak gerekmiyorsa sorun olmaz..

Kızlar benimde salı günü ameliyatım. İyileşme süresi ne kadar sürüyor 1 buçuk yaşında oğlum var. Zorlanırmıyım acaba?
Kesinlikle zor oluyor bebek açısından yalana gerek yok bir bakan olmalı.. ben ameliyat olalı 1 hafta oldu bugün gündüz bakıcı akşam annem ilgileniyor ağır kaldırmamak gerekiyor o yüzden tek başına olmaz.. ama ameliyat zor değil ağrım yok denecek kadar az oldu benim..

şu kas altı olup da ağrım Yok diyenlere çok imreniyorum benimde kas altı olacağı için
gözümü çok korkuttular herhalde

Evet sınıfımda yardımcı ablamız var. Çocuklarda büyük artık sorun olmaz umarım.

Baktım şimdi çok ilginç farklı olmuş gerçekten hiç korse takmayacakmisin acaba diren olmaması da ilginç pis kanı çekiyor ya hani senin yöntem neden farklı aydınlat beni :)
Kan sızmalarını koterle yakıp durduruyorlar. Ameliyat bitip hastanın kesi yerini kapatmadan bekletiyorlarmış biraz. Kan sızması yoksa dren takılmıyor,varsa dren takılıyor muşşş :))

İyi akşamlar kızlar.Ben yeniyim aranızda.Göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum.DR.Ufuk Bilkay öne çıkıyor araştırmalarımda.Bilgisi olan varmı?Birde ortalama fiyatlar nedir?Beni bilgilendirirseniz sevinirim.Simdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…