Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

İyi akşamlar kızlar.Ben yeniyim aranızda.Göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum.DR.Ufuk Bilkay öne çıkıyor araştırmalarımda.Bilgisi olan varmı?Birde ortalama fiyatlar nedir?Beni bilgilendirirseniz sevinirim.Simdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar bende tecrübeli arkadaşlara birşey sormak istiyorum.
Ben biraz sıkıntılı bir insanım normalde de sütyen kullanmazdım evde yatarken vs bana bu ameliyat sütyeninden fenalık geldi.
Sizce şekil için çok mu önemli takmak

Merhaba ölçülerimiz aynı olduğu için cevaplamak istedim benim dokum hiç yoktu bana 330 cc kas altı takıldı çok mumununum bunun bi fazlası abartı bir küçüğü küçük olcakti 3 ay oldu bugün yaptirali

6,5 cm a cupa tekabül ediyor canım yani eskiden dolu a cupmışsın demek ki. 300 cc ile 6 cm doku gelmiş demek kas altı mıydı senin ?

Valla ben 1 hafta kullandım 2. Hafta dayanamadım çıkardım ama sen bana uyma :))

Doktor hakkında bir fikrim yok lakin devlet hastaneleri beklediğin ilgiyi gostermeyeceklerdir . Fiyatlar 4.500_ 8500 arasında değişebiliyor

Evet canım baya zayıfsın abartı olur büyük olursa doğal olsun memnun etsin seni yeter.. doğru anladım dimi 10 cm dokun var yani meme altı 77 ise meme üstü 87 mi o zaman 10 cm yapar aradaki fark..
Bu sabah ben de ölçtüm :) sonunda... Göğüs altı 75. Üstü 88..75 B mi oluyorum

6,5 cm a cupa tekabül ediyor canım yani eskiden dolu a cupmışsın demek ki. 300 cc ile 6 cm doku gelmiş demek kas altı mıydı senin ?
Kas altı kuzum.. doktorum a cupu doldurmaz seninkiler demişti şuan da 14 cm dokuyla c cup oldum küçülme olursa b cup büyüme olursa c cupta kalırım kiminde büyüyor kiminde küçülüyor biliyorsun bakalım merak konum :)

Evet kuzum önemli dedi benim doktorum ama herkesin durumu farklı mesela 3 ay dedi bana takman gerekli diye ama ayyildiz yada boynerin ameliyat sonrası sutyenlerini yedek alabilirsin dedi 3 ay sadece bu sutyenler diye diretti kendisi de silikon taktirmis doktorum kendisi de 3 ay taktiğini söyledi.. doktoruna sormadan çıkarma..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…