Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Göğüs altı 77
Göğüs altı 77 ise sen 80 bedensin 10 cm doku varsa b cupsın.. fena değil ölçülerin 10 cm hiç yok değil yani benim 8 cm di.. belki o yüzden kas üstü dediler 10 cm.dokuya 275 az değil zaten minyonsan gayet güzel durur..

Göğüs altı 77 ise sen 80 bedensin 10 cm doku varsa b cupsın.. fena değil ölçülerin 10 cm hiç yok değil yani benim 8 cm di.. belki o yüzden kas üstü dediler 10 cm.dokuya 275 az değil zaten minyonsan gayet güzel durur..
Evet haklısın sanırım minyonum 160 boyum 46 kilom

Evet haklısın sanırım minyonum 160 boyum 46 kilom
Evet canım baya zayıfsın abartı olur büyük olursa doğal olsun memnun etsin seni yeter.. doğru anladım dimi 10 cm dokun var yani meme altı 77 ise meme üstü 87 mi o zaman 10 cm yapar aradaki fark..

Çok teşekkür ederim fikir alışverişi bile çok iyi geldi normalde haftaya ameliyatımdı fakat bi seyahat yüzünden şubat başına aldırdım

Evet canım baya zayıfsın abartı olur büyük olursa doğal olsun memnun etsin seni yeter.. doğru anladım dimi 10 cm dokun var yani meme altı 77 ise meme üstü 87 mi o zaman 10 cm yapar aradaki fark..
Doğru diyorsun ölçümde bir yanlışlık yapmış olabilirim şuan tekrar ölçtüm alt 75 üst 83 çıktı o zaman 7-8 cm dokum var

iyi sayılır arzumcum. 23 ünde kontrol var. memelerin yapısı farklıydı. tam birbirine benzemiyor şu an. şişler insin 3 ay geçsin diyor. bantlı hala benimkiler.
Allahım güzel sonuçlarla karşılaştırsın ..
Bekleme süreci sıkıntılıdır,inşallah iyi sonuçlar olur... Herkesin ...

Allahım güzel sonuçlarla karşılaştırsın ..
Bekleme süreci sıkıntılıdır,inşallah iyi sonuçlar olur... Herkesin ...
amin cnm ama bir toparlama yapılacak gibi görünüyor şu an 3 ay dolsun kesinleşir. hayırlısı artık. sağ çok güzel. solda sıkıntı var biraz.

Süper, sağlıkla kullanın. Nasıl oldu kaç cc takıldı
Merhaba bence once kas ustu diye ısrar etmektense doktorunuza sorun sizin için en doğru olanı, boyunuz kilonuz göğüs cevreniz ne kadar bilmiyorum ama belki de doktorunuz kas ustu istediğiniz için 265 demiştir, içinize sinmiyorsa baska doktorla da görüşün ama kendi istediğinizi belirtirken doktora olabilecek en dogrusunu da sormayı unutmayın

X