Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ben de 100. Yılda olmuştum, 1. Sınıf değil ama idare eder.

Kızlar bugün ters giden birşeyler var bende.. ameliyattan sonra tam göğsümün altında kaburgama doğru ağrı vardı parmağımla bastırınca acıyordu ama normaldir diyordum bugün banyo yaptım çıktım birşeyim yoktu ama 1 saat sonra bi ağrı girdi iki göğüsümün tam altı kaburgamın olduğu yer derşn nefes alınca bile ağrıyor dik duramıyorum neden böyle olmuş olabilir bir bilen varsa söylesin lütfen çok ağrım var!! Bugün ameliyatımın 17.günü...

arzum77 ..

Bilen birileri birşeyler yazsın bana

Seni yanlış yonlendirmek istemem ama icini rahtlatmak istedim biraz korkma normaldir muhtemelen. Bende de olmustu ama Doktoruna sormani tavsiye ederim yinede

Seni yanlış yonlendirmek istemem ama icini rahtlatmak istedim biraz korkma normaldir muhtemelen. Bende de olmustu ama Doktoruna sormani tavsiye ederim yinede
Senin ne kadar oldu ameliyat olalı? Yani bş de tam olarak nasıl bir ağrıydı ne zaman geçti biraz açıklarmısın bana.. birtek benim başıma gelmemesi en azından içimi rahatlattı ama nasıl geçer hiç bilmiyorum bugün pazar dr u arayıp rahatsız etmek istemiyorum biraz bilgi verirmisin canım

Tabi ki canim. Nefes alınca batiyodu. Hatta ben kalp krizi geçiriyorum sanmistim. Birde kaburgalarima bastirinca içimde sivi bseyler oynuyodu.. Bnim 1 sene oldu. Ama dedigim gbi ayni sey okmayabilir belki onemli bseydir seninki. doktorum bna normal bu agri gececrk dedi. Sende ihmal etme sabah sor bence iki haftayi geçmiş çünkü. Normalmi bilmiyorum. Benim ilk hafta oldu bu dediğim agri

Anladım canım saol yinede. Yarın arayıp sorucam geçmezse

Can'ım gaz sancısı da olabilir.
Gaz sancısı gibi değil canım daha yukarısı göğüs kesisinin tam altı kaburgamın üstü sağ ve sol taraf ikiside ağrıyor.. keşke gaz sancısı olsaydı dokunamuyorum sanki kemikler kırılmış gibi ağrıyor dik duramıyorum yürürken kambur şekilde yürüyorum öksürmek hele hiççç... ne şimdi bu nerden çıktı anlamadım

üşütmüs olabilir misin?

Bilmiyorum ki umarım farklı bir durum değildir ama üşüttüğümde hiç böyle bir ağrım olmamıştı... off valla böyle durumlarda pişman oluyorum bu işe kalkıştığım için
Hayııır sakıın daha çok yeni.. Geçecek.. Sen yine de tedbir amaçlı yarın mutlaka doktorunla bi görüş

Bilmiyorum ki umarım farklı bir durum değildir ama üşüttüğümde hiç böyle bir ağrım olmamıştı... off valla böyle durumlarda pişman oluyorum bu işe kalkıştığım için
Bu zamana kadar her sey normalse icini ferah tut hala agrin var mi ne kadar surdu, ben de cok yuruyunce agir canta kaldirinca oluyor, gecen doktora gittim masaj yapti eve kadar acidi altlari agri eve gecip sirtimi yaslayinca gecti gecmediyse yarin doktoru arayip sorman daha saglikli

4 saat olcak neredeyse geçmiyor canım ağrım giderek artan bi ağrı sanki!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…