Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canım çok geçmiş olsun. Havalar malum çok soğuk gidiyor ameliyatına da az kalmış öacellanın dediği gibi terlemeye çalış atmaya çalış hastalığı.. vicks filan sürsen sırtına girsen battaniyemin altına olmaz mı? Çok rahatsız olursan ertelemen gerekebilir sen iyi ol da meme halledilir

Saol canım, eğer ertelersem yaza kalacak mecburen, başka şansım yok

Kizlaar , benim 1 ay doluyor. Artik sporcu sutyeni takmiycakmisim . Ama doktor 2 ayi doldurunca bedenin belli olucak dedi. Yani suan ben sutyen alsam 1 ay sonra olmayacak mi? Cok mu degisir. Artik yeni guzel sutyenler almak istiyorummm . 1. Ayda alip hala kullananlar var mi?

Bende bunu merak ediyorum. Dün biraz südyen denedim çıkardım. Hiç biri ile rahat edemedim. dikiş yerlerine değdikçe ağrı yaptı. Benim denediklerin telliydi gerçi. Sporcu südyeni oldukça rahat. En az bir ay daha almam herhalde diye düşünüyorum.

Aynı gün ameliyatımız bende 24 Ocak'ta olacağım inşallah

Kattina çok sevindim senin adına anladığım kadarı ile iyi bir süreç geçirmişsin darısı benim başıma güle güle kullan

kızlar benideizler misiniz merak ediyorum nasıl görünüyorsunuz. benimde dikişler alınır alınmaz önce ki ve sonra ki haliyle atıcam :)

Kattina çok sevindim senin adına anladığım kadarı ile iyi bir süreç geçirmişsin darısı benim başıma güle güle kullan
Darisi bize olsun canım çok sevindim.inşaallah bende böyle rahat geçiririm ayın 24 de benim ameliyatim .benimde ufak 1.5 yaşında kızım ver .tek korkum onunla ilgolenmekte sıkıntı yaşaman insaallah.beni izlersen gormek isterim ameliyat sonrası nasıl olduğunu ..ayy inşaallah bende senin gibi güzel şeyler yazarım

Canım beni izlermisin.merak ediyorum nasıl oldunuz

HADİ hakkımızda hayırlısı olsun canım. Benimkı sabah 9 inşaallah. Seninki nezaman belli oldumu
Henüz saati belli değil ben Ankara'da olacağım siz nerdesiniz? Kas altı olacakmış bir de.. biri 3,5 biri 8 yaşında iki çocuğum ameliyat sonrası foto atarım inşallah her şey güzel geçerde

Kızlar bir de ben gecelik gibi bir şey almayı düşünüyorum ameliyat olan arkadaşlar ne önerirsiniz önden düğmeli bir şey alsam mı yoksa gerek Yok mu?

Kattina seninki kas altı mı oldu?
Kesinlikle önden acilan bi gecelik sarttt! Cunku kol agrilarindan ve gogus gerginliginden baska biseyi yukardan cikarmak cok acitiyor. Hatta hastaneden cikarken giycegin her ne varsa hirka triko falan mutlka onden dugmeli/fermuarli al

Çok geçmiş olsun hemen kendini karantinaya sok.. Madem daha on gun var. Yoksa tarihi ertelemek zorunda kalirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…