Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Evet taktım tabi 7/24 duş alırken açtım bitek..bende 3 hafta taktım

Aah öyleMi kasaltimiydi sizinkide? Banada 3 hafta dendi.. her hafta biraz gevsetebilirim cizgi yapti bandin üstüne.. bugun biraz baska yerrlerden arastirdimda.. cogu kisi alti hafta takmali acaba bende mi uzatsam süreyi diye düsünmeye basladim.. istanbuldada degilim gösterme imkanim da yok.. ya bir de bende acayip sisiklik var bi foto koymaya calisicam simdi.. bi bakarmisin normal mi diye

E esraguzel19 miraculous
Üstünden elimle geçince dalgalanma net. Ama aynı yerde gacır gucur bi histe var eşime baktırdım oda aynı şeyi söyledi göğsün üstünde değilde tam içerde yani iki göğsün ortasına yakın yer. orası yumuşacık diğer göğse göre ama dalgalar sert

Fotoraf ekledim Bi bakarmisiniz bir hafta oldu simdi alt kisimlari cok morardi daha dogrusu hic gecmedi karnimin ust kismi da sisik hala normal mi buu

Fotoraf ekledim Bi bakarmisiniz bir hafta oldu simdi alt kisimlari cok morardi daha dogrusu hic gecmedi karnimin ust kismi da sisik hala normal mi buu
Bende hiç morarma olmamıştı oyüzden bilemiyorum ama sanırım dikleştirmede var sizde. Karında ağrım olmuştu kas altı olunca göğüs kasının altına girmek için karın kasıyla olan bağı koparıyorlar tabi bu sebeple orada da ağrı ve şişlik oluyor bende de olmuştu o şişlik 2 hafta göbeğim karnım kocaman dolaştım ödem gidince oda geçti

Sizinkilere baktim da simdi gercekten hic morarma olmamis.. benim niye bukadar oldu sasirdimm simdiii... bide masallah cok cok guzel olmus sizinki kac cc ve kas ustu mu alti mi.. müthis olmusslarbenimki hala fuuze gibiler sekil almadi bi türlü...

Ben 19 kasımda oldum. kasaltı 375 cc hp.
Sol göğsün içinde bi problem var sanırıö benimde. Dalgalanma var gibi biyandan gacır gucur ediyor sanki kapsül gibi tedirginim.
Sizin dikleştirmede var ondan bekli morarma olmuştur bilemedim.

Bende izlemeye aldım , görebilirmiyim acaba ?

Cook gecmis olsun umarim kapsül degildir. Insl benimkilerde sizinki gibi olur zaman gectikce :))

Benim 5 hafta bitti, hala şişlik var ama git gide azalıyo merak etmeyin, sizinkide azalır gün geçtikçe. Benimki dual plan yapıldı, kontrole gitmiştim takmana gerek yok artık demişti dr um, gerekli olsa bende takardım 6 hafta. Sizde dr nuz ne diyosa onu yapın bence

Yarın dr a sor canım bizede haber ver, umarım hemen geçicek bişeydir

Yarın dr a sor canım bizede haber ver, umarım hemen geçicek bişeydir
Yarın ilk işim sorucam buraya da yazıcam. Sanki içimden bi his normal ilk zamanlar olabilir gibi bi cevap alacaksın diyor. İnşallah öyledir çünkü sol göğsün iç tarafında artı olarak hala his yok bunun normal oldupunu okumuştum bi kaç ay sürebiliyormuş bu his kaybı oda bunun gibidir inşallah

Aynen yap canım kesinlikle :)

Kapsul olusmus boyle sıkınca eline geliyor gibi sliko oturmamis gibi degilmi bol masajla geciyormus

annelerin zaten bu duruma evet diyebileceğini düşünmüyorum benim annemde asla izin vermiyor ama bende kardeşim ve arkadasım ile
çok geçmiş olsun umarım önemli birşey değilidir. şu an aklından bir sürü soru geçiyorudr eminim ama sonuç inşallah güzel olacak

Merhabar, haldun kamburoglu nami ameliyat olucaksiniz acaba?Hic korkmayin, bi uyuyup uyaniyosunuz hoop bitmis bile

i
inşallah cnm ağrı kesiciyi bıraktım devam etmeye gerek varmı kızlar. antibiyotik de bitti. bu gün bir haftam oldu. resim eklemeye çalışıcam ama ekleyemiyorum bazı arkadaşlardan da duydum eklenmiyor.

günaydın kızlar dün dr a gittim antibiyotik burun spreyi soğuk algınlığı hapı ve öksürük şurubunu dayadılar kendi dr da hepsini kullan perşembe konuşalım dedi umarım ilerleme olmadan geçer gider şu hastalık allahtan bronşitim azmamış ve ciğerlere falan inmemiş dahiliye doktorum ameliyat işin olmasa bu kadar ilaç vermezdim ama önlem amaçlı kullan dedi.. meme ugs temiz çıktı sol memede lenf bezesi varmış minik çapta ama drun söylediğine göre uzuun yıllardır benimleymiş ve herhangi bir zararı yokmuş yani ameliyata engel bir durum değilmiş.. şimdilik benden haberler böyle cumaya kadar iyi olmam lazım artık nasip diyorum herşeyin hayırlısı o kadar korktum grip olurum diye resmen çağırdım hastalığı bakalım ne olacak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…