Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

kızlar ameliyat öncesi istenen tetkikler neler acaba? bunları bizmi yaptırıyoruz onlar mı yapıyorlar birde?

günaydın kızlar dün dr a gittim antibiyotik burun spreyi soğuk algınlığı hapı ve öksürük şurubunu dayadılar kendi dr da hepsini kullan perşembe konuşalım dedi umarım ilerleme olmadan geçer gider şu hastalık allahtan bronşitim azmamış ve ciğerlere falan inmemiş dahiliye doktorum ameliyat işin olmasa bu kadar ilaç vermezdim ama önlem amaçlı kullan dedi.. meme ugs temiz çıktı sol memede lenf bezesi varmış minik çapta ama drun söylediğine göre uzuun yıllardır benimleymiş ve herhangi bir zararı yokmuş yani ameliyata engel bir durum değilmiş.. şimdilik benden haberler böyle cumaya kadar iyi olmam lazım artık nasip diyorum herşeyin hayırlısı o kadar korktum grip olurum diye resmen çağırdım hastalığı bakalım ne olacak..
geçmş olsun canım inşallah bi aksilik çıkmaz da bir an önce geçer gider. dikkat et kendine

kızlar ameliyat öncesi istenen tetkikler neler acaba? bunları bizmi yaptırıyoruz onlar mı yapıyorlar birde?
kuzum 40 yaş altı olunca sadece meme ugs isteniyor 40 yaş üstü olunca memografi isteniyor sen yaptırıyorsun, ameliyattan önce kan testleri yapılıyor aynı gün onlar hastane masraflarına dahil..

günaydın kızlar dün dr a gittim antibiyotik burun spreyi soğuk algınlığı hapı ve öksürük şurubunu dayadılar kendi dr da hepsini kullan perşembe konuşalım dedi umarım ilerleme olmadan geçer gider şu hastalık allahtan bronşitim azmamış ve ciğerlere falan inmemiş dahiliye doktorum ameliyat işin olmasa bu kadar ilaç vermezdim ama önlem amaçlı kullan dedi.. meme ugs temiz çıktı sol memede lenf bezesi varmış minik çapta ama drun söylediğine göre uzuun yıllardır benimleymiş ve herhangi bir zararı yokmuş yani ameliyata engel bir durum değilmiş.. şimdilik benden haberler böyle cumaya kadar iyi olmam lazım artık nasip diyorum herşeyin hayırlısı o kadar korktum grip olurum diye resmen çağırdım hastalığı bakalım ne olacak..
hayırlısı cnm bekleyelim bakalım.

Sizinkilere baktim da simdi gercekten hic morarma olmamis.. benim niye bukadar oldu sasirdimm simdiii... bide masallah cok cok guzel olmus sizinki kac cc ve kas ustu mu alti mi.. müthis olmusslar:nazar:benimki hala fuuze gibiler sekil almadi bi türlü...
Estrellax Estrellax geçmiş olsun.. ne kadar oldu amliyat olalı. Benim de hala füze gibi ve hala sertler yumuşama az oldu.. beni izlermisin.

kuzum 40 yaş altı olunca sadece meme ugs isteniyor 40 yaş üstü olunca memografi isteniyor sen yaptırıyorsun, ameliyattan önce kan testleri yapılıyor aynı gün onlar hastane masraflarına dahil..
tamam canım çok sağol :-*

arkadaşlar bekarken silikon yaptırsak çocuk olunca bebek emzirme oluyormu

Merak etme canım . Herşey olacağına varır derler. Allahtan çok ciddi bir rahatsızlığın yok. Benim içimde ses düzeleceksin ve ameliyata gideceksin diyor .

i

inşallah cnm ağrı kesiciyi bıraktım devam etmeye gerek varmı kızlar. antibiyotik de bitti. bu gün bir haftam oldu. resim eklemeye çalışıcam ama ekleyemiyorum bazı arkadaşlardan da duydum eklenmiyor.
Antibiyotik bitene kadar alınması gerekiyor . Ağrı kesiciler sana kalmış . Gerek duyarsan alırsın . Ben ilk günler sabah ve akşam aldım sonradan bire düşürdüm ve bıraktım . Arada bir ağrım arttığında tekrar aldım .

X